Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • ...

• Peugeot etkinliğine giderken yol üstündeki opel bayisine uğradım. Bizim delikanlı merak ediyordu İnsignia nasıl bir şey diye. Baktık inceledik. Corsa bile daha iyi diyerek çıktık. Bizim Tepee ye bindiğimizde de yahu iyiki bunu almışız dedik.
  • insignia mükemmel bir otomobil...ama 408 in yanından bile geçemez
  • Coştum.

• o nası oldu ya hangi program

• photoshop. 2 dakikalık bişey işte.
  • abi sigarayı arabada içirmiyorlar galıba yiner inmez yakmışsın
  • haha bu akşam ne güldüm abiler peugeot ticari araclara reklam yermiş otv bitmden yetişin die tabi ortada tepee var hemen koşun yetişin diyor

yahu biz bir ay oldu bekliyeli adamlar sipariş verseler bidaki ötv inditrimine yetiştiriler artik peugeot a
  • quote:

Orjinalden alıntı: eypskry

abi sigarayı arabada içirmiyorlar galıba yiner inmez yakmışsın

İçirtmiyorlar değil. Artık arabada içmiyorum. Keşke hiç içmesem. Fark etseydim sansür uygulardım. Nasıl ruhumuza işlemişse kendi fotomuzu bile fark edemez olmuşuz.
    GENÇLERE SESLENİYORUM. GÖRMEDİNİZ, DUYMADINIZ. GÖRDÜKLERİNİZİ UNUTUN. İKİ KİŞİNİN BİLDİĞİ SIR DEĞİLDİR.
    Kendime

• abiler hepcamlı van degil birazda panelvan tanıtalım 75 hp olanı 23,100 tl confort paket

• panelvanda zannedersem ilk sag kayar kapısı olan araç su an yeni kangooda boyle birşey yok
  • Tanıyalımda bizim listede hala Tepee yi ticari olarak kullanan bir kişi bile yok. Zaten ticari kullananda ayıp eder.
  • bakalım abi ilk biz oalcagız galiba bizim yadigar ii ce yaşlandı ( km olarak )300000 bini devirdi her nekadar 3 yaşında olasada artık yeter diyor 10 bin tl saydılar 13 bin tl daha istedilerbakalım hayırlısı o hangi gemiden cıkacak
  • 300.000 süper rakam. Ben en son 52.000 e kadar araç kullandım. Önceki 46.000 di. Tepee nin otomatiği gelsin ilk iş onu almak olacak.
  • famila tepee otomatik gelirde o nasip olur abi. bizim iş ticari oldugundan sabah 8 de kontak cevirdinmi bidaha gece yarısını kadar mesai yapıyordu abi olcak okadar
  •  <<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
    Rasim abi şu resimde kırmızıyla işaretlediğim
    beyaz saçlı beyaz sakallı bir adam var
    buraya geldiklerinde bende gitmiştim 407 için.
    Neyse sıradaydık o arada bir bayan geldi elinde bi ehliyet
    tandık bir adamı sıraya sokmaya çalışıyo belli
    fısır fısır bişe konuştular adamla tamam falan dedi tam onu yazıyodu bende hemen atladım tabi.
    sırada bekliyoruz diye söylendim o ihtiyara.Biraz diş gösterince tamam beyefendi sıra sizde şimdi demeye başladı.Ama acayip sinir olmuştum o adama.
    Neyse ki 407 sürüşü çok zevkliydi de öylece unuttuk o olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 25 Mayıs 2009; 1:45:14 >

• birde 407 bizim burdayken 15 bin km deydi
    Hiç dikkat ettin mi acaba abi kaç km olmuş Ankara ya gelene kadar?
  • Aynı 407 değil o zaman benim kullandığım 14 bin kusurlardaydı. Hatta yanımda test sürüşüne katılan vatandaş sordu, bu araç kaç km den sonra satışa gidecek diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaPoX

Rasim abi şu resimde kırmızıyla işaretlediğim
    beyaz saçlı beyaz sakallı bir adam var
    buraya geldiklerinde bende gitmiştim 407 için.
    Neyse sıradaydık o arada bir bayan geldi elinde bi ehliyet
    tandık bir adamı sıraya sokmaya çalışıyo belli
    fısır fısır bişe konuştular adamla tamam falan dedi tam onu yazıyodu bende hemen atladım tabi.
    sırada bekliyoruz diye söylendim o ihtiyara.Biraz diş gösterince tamam beyefendi sıra sizde şimdi demeye başladı.Ama acayip sinir olmuştum o adama.
    Neyse ki 407 sürüşü çok zevkliydi de öylece unuttuk o olayı

Ya o sakallı beni zorla test sürüşüne soktu. Benim aracı aldığım satış görevlisi de ordaydı. Abi sen niye girmiyorsun test sürüşüne dedi. Bende ne gerek var 100 metre test etmeye dedim. Malum Ankamallın etrafında bir tur attıracaklar. Baktım sakallı ehliyeti alıyım dedi, bende al dedim. 407 nin meraklısı yoktu galiba üç kişi birde görevli 4. Bindik arabaya bir tur attık geldik.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.