Şimdi Ara

Geely Echo Testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
2
Favori
51.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Audi testinden çıktıktan sonra asıl test etmek istediğim araca gittim. Geely'nin herhangi bir modeliydi iki araç varmış zaten hem inceledim hem test ettim.

Kapıyı açıp içine girdiğinizde çok ağır koku sizi karşılıyor. Aman diyim maske takın.

Kullandıkları malzemeler çok kötü değil. İyi de değil. Ortanın biraz daha altında.
    Göstergeler biraz görsellik olarak kurtarıyor. Ama direksiyon o kurtarılan görselliği bozuyor benden demesi. Airbag kapağı ile direksiyon simidi arasına serçe parmağım girecek nerdeyse. Bu kadar açıklık başka araçta yok.

Bugüne kadar hep Megane ile dalga geçmişimdir vites topuzundan dolayı. Megane saygı uyandırır demişimdir ama bu araba Megane'ı bile geçer bu konuda o ne öyle ya. El freni de eh işte dedirtecek cinsten.

Koltuklar kadifemsi kumaşımsı bi malzemedendi. Kol dayama gibi bir güzellik var onu sevdim.

Vitesi denemeye başladım. 1, 2, bi dakika ya. 3. vites yok mu bu araba da. Var. Ama ilginçtir 2'den çıkarttıktan sonra ileri ittiğinde 3. vitese geçiyor. O nasıl bişey dedim kaldım öyle. 5. viteste öyle. Debriyaja basmadım 3. vitese zorlamadı bile. Dişlisi kırılmış vitesler olurya hani. Onun gibi. Mübarek dansöz.

Bagajı tam biz Türklere göre. Doldur babam doldur.

Aracı teste çıkacam. Anahtarı aldım. Koltukları aynaları ayarladım kemerimi taktım marşa basmamla abi ben gidiyim demem bir oldu.

Motor sanki kucağımda çalışıyor. Sesler kulağımda hala. Yalıtım sıfır resmen. Cherry bile daha az ses alıyordu içeri.

Performansı idare eder. 3. viteste gaza bastığımda tepkiyi algılayacak kadar iyiydi.

Vites geçişleri yumuşaktı çok şükür. Ama 2'den 3'e geçişe geçmez diye korktum ki olmadı öyle bişey.

Frenleri sertti biraz. ABS var mıydı emin değilim. Ama güzel tutuyordu. Basınca durabiliyordu.

Süspansiyonları ne yumuşak ne sert. Çukurlara satıcı özellikle girebilirsiniz dedi. Kırar mıyım hi. Bodoslama girdim. Rahatsız etmedi ama tatminde etmedi tabi.

Sakın konfor demeyin. Hiçbişey anlamadım. Direksiyon tek elle kontrol edilebilir cinstendi. Tepkisini pek sevemedim ama.

Şu an aklımda kalanlar bunlar.

Test ettiğim araç Mercedes'e benzeyen modeli Echo idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 18 Mart 2009; 21:20:09 >

• Eline sağlık teşekkürler ay yeter be : )) başlık on numara
  • başlık süper....
    mercedesten çalınan tasarım hırsızlıktan başka birşey değil inş satamazlar....
    çok mu zor azcık tasarım kasmak anlamıyorumki
  • Yine teşekkürler.

Sen yine binip test etmişsin,ben canımı güvenip test bile etmem
  • bide evo testi bekliyorum
  • Tekrar eline sağlık.
  • birinci fotoğraftaki araçlar resmen mercedes ve hyundai accent admira
  • Yakın zamanda test edecek kalmadı fazla.

quote:

Orjinalden alıntı: conquista

bide evo testi bekliyorum

RX 8 istedim. Testi yok onun malesef dediler.
  • Ya sen aştın işi hocam bu kaçıncı test . Valla tebriklerTestlerin devamını diliyoruz.. Ha bu arada başlıkta süpermiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: KubiPala

Ya sen aştın işi hocam bu kaçıncı test . Valla tebriklerTestlerin devamını diliyoruz.. Ha bu arada başlıkta süpermiş

A4
    İnsignia
    Avensis
    C180
    Fiesta
    Koleos
    Taxim
    Geely
  • Maşallah dostum, sen iyice kaptın bu işi. Sayende birçok araç hakkında fikir sahibi olduk, olmaya da devam ediyoruz.

Teşekkürler.
  • Göstergeleri bi acayip duruyor ortada.
  • chery yanında mercedes kalıyo valla
  • Artık profesyonel oldunuz bu konuda,testler devam eder umarım.Anlaşılan Chery daha iyi.
  • Bana mı öyle geldi yoksa direksiyon göbeği kucağa düşecek gibi mi duruyor?

Aamanının,yete gayrı,bi durun acek,soluk alıverin biraz
  • Chery bundan katbekat daha iyi bir araç.
  • mercekli far bile var :)
  •  Geely Echo Testi

direksiyondaki dikişlere bakın yaa. sanki elle dikmişler. bu araçlar gerçekten çok kalitesiz duruyor.
  • Bu araçlardan hepsini beklerim.

21000'e C sınıfı araç veriyorlar. ( Family C sınıfı boyutlarında Echo ise Symbol'e rakip. Aynı sınıfta.)
  • Eyvallah Ünal. Bu aracı baya merak etmiştim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.