Şimdi Ara

2. El Referans Sistemi Kullanımı ile İlgili Bilgi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
18
Favori
103.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlanda dükkana ekle yok sizin gösterdiğiniz gibi değişen bir şey mi var?
    Ayrıca bu sanal pazar olayını istemeden direk forumdan satamıyormuyuz ya? İlla komisyon mu kesecekler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troiler

İlanda dükkana ekle yok sizin gösterdiğiniz gibi değişen bir şey mi var?
    Ayrıca bu sanal pazar olayını istemeden direk forumdan satamıyormuyuz ya? İlla komisyon mu kesecekler?

Yeni konu tuşuna tıklayarak açtığımızda sanalpazar bulaşmıyor ancak ilanı nası dükkanıma ekleyeceğimi bende bulamadım

Mesela şu ilanımı nası dükkanıma ekleyebilirim?
    http://forum.donanimhaber.com/m_84033852/tm.htm

ilk mesajdaki butonları göremiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

quote:

Yeni konu tuşuna tıklayarak açtığımızda sanalpazar bulaşmıyor ancak ilanı nası dükkanıma ekleyeceğimi bende bulamadım

Forum destekten sorup öğrendim ben onu. Önce profilden dükkan oluşturmak gerekiyormuş. Ondan sonra avatarın alt kısmında dükkana ekle logosu çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Troiler -- 22 Kasım 2013; 22:31:16 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

quote:

Forum destekten sorup öğrendim ben onu. Önce profilden dükkan oluşturmak gerekiyormuş. Ondan sonra avatarın alt kısmında dükkana ekle logosu çıkıyor.

Çok teşekkür ettim hocam.

• ilanı dükkana eklemeden kendi ekleniyor zaten
  • Profillerin altinda yazan rakamlar ne oluyor arkadaslar? yeni mi cikti bu?
  • Daha önce yazıldıysa bu mesajımı sileceğimi belirterek, sormak istiyorum:
    Ben forumda satıcı olarak değil alıcı olarak faaliyet gösteriyorum. Bugüne kadar da çok sayıda sorunsuz alışverişim oldu, satıcı arkadaşlar için en ufak bir gecikme veya sıkıntı yaşatmadım. Benim referans sayımı artırmamın bir yolu var mı? "Alınık" diye ilan verip referans istesem olur mu? Yapan arkadaş var mı?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkelios

Daha önce yazıldıysa bu mesajımı sileceğimi belirterek, sormak istiyorum:
    Ben forumda satıcı olarak değil alıcı olarak faaliyet gösteriyorum. Bugüne kadar da çok sayıda sorunsuz alışverişim oldu, satıcı arkadaşlar için en ufak bir gecikme veya sıkıntı yaşatmadım. Benim referans sayımı artırmamın bir yolu var mı? "Alınık" diye ilan verip referans istesem olur mu? Yapan arkadaş var mı?

Teşekkürler.
    bunun cevabını bende bekliyorum. +++1
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicrea

quote:

Teşekkürler.

Alınık yazıpda referans isteyenlerde var. Bende ilk başta alınık ilanlarına referans veriyordum şimdi vermiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azelea

quote:

Orijinalden alıntı: magicrea

quote:

Teşekkürler.

Alınık yazıpda referans isteyenlerde var. Bende ilk başta alınık ilanlarına referans veriyordum şimdi vermiyorum.

Buarada benim beklediğim. referans olayının iki taraflı işlemesi. Misal 500 tl lik donanim alıyorum, satıcıya refrans işliyor ama alıcıya işlemiyor.

• Daha kötüsünü söyleyeyim: Daha birkaç hafta önce bir kullanıcıya çok popüler bir ps3 oyunu sattım, ve 2dk'sını almayacak bir referans yazmasını rica ettim, o da "olur" dedi. Belki unutmuştur diye tekrar mesaj attım, bana mısın demedi; hiçbir cevap yok. Zorla yazacak değil tabii ki, bir referansımız da olmasın sorun değil. Fakat bu zat-ı muhterem dün bu oyunla ilgili bir ilan veriyor, benden 60tl'ye aldığı oyunu 65tl'ye satıyor, üzerine takas fiyatı olarak 30tl istiyor, önce havale sonra kargo diyor. İşin daha kötüsü benim de ikinci el alıp kodu büyük ihtimalle benden önceki kişi tarafından kullanılmış oyun için "oyunu satan arkadaş kullanmadım diyor ama emin değilim." diye iftira atıyor. Bu adam bir de 30'lu yaşlarında, hani 16-17 yaşında bir genç olsa sorun değil ama işinde gücünde altında orta sınıf arabası olan kıskaca adam bütün bu terbiyesizliği yapan. Alt tarafı bir oyun da olsa insanlara bu şekilde davranılması hoş değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FORUMDAKİ SAHTEKAR SATICILARA KARŞI Bİ KURAL YOK MU ?
  • yahu beyler dün bi arkadaşa modem sattım alışveriş sorunsuz tamamlandı ama referans isteğini kabul etmesine rağmen bana referans gelmedi dediğine göre 3 gün sonra yansıyormuş ömrümde ilk kez duydum böyle bi şeyi ama bi de size sorayım dedim diğer herkesle referans verildiği an sisteme düşüyor ama bu arkadaşta böyle oldu acaba sorun nedir?
  • ben birine sorunsuz oyun ile hdd sattım referans istediğimde 5 üzerinden 3 verdi anlayamadım bunu düzeltmenin yolu yok mu acaba 3 referanstan 2 si 5 biri 3 yıldızlar eksik duruyor
  • yahu şu yıldız sistemini kaldırmaları lazım ya olumlu ya olumsuz olmalı 2 yıldız 3 yıldız verince ne oluyor satıcının sinirlerini germekten başka bi işe yaramaz.

ayrıca yeri burası mı bilmiyorum ama ben ilanımı ne zaman güncellemek istesem sürekli cep numaramın son dört hanesini soruyor ayar oldum.
  • Merhaba arkadaşlar: uygun başlığı aramama rağmen bulamadığım için buraya yazıyorum. İlan açmaya çalışıyorum ancak ilgili ekran 'Anlık Hata' verip duruyor. Sorun şuan genel mi yoksa benden kaynaklı mı bunu öğrenmek ve çözmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Söz konusu ekranda çıkan yazı :

Microsoft VBScript runtime (0x800A000D)
    Type mismatch: '[string: ""]'
    /upload/postpro.asp, line 30

•Browser Type:
    Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.2; WOW64; Trident/6.0; MASMJS)

•Page:
    POST 9146 bytes to /upload/postpro.asp

•POST Data:
    nextSubForum_3=on&propID_11435=10640&propID_11442=8&r_do=add&recID=21541864&withsig=on&gsmNoExt=3535&subject=Nokia+6303i%2C+C3-01+ve+E52+-+Blackberry+9800+Torch+ve+Curve+8520+-+Motorola+S9+Kulakl%FDk+ . . .

•Time:
    Monday, January 27, 2014, 7:13:29 PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertalgan35 -- 27 Ocak 2014; 19:13:49 >

• Hediye çeki bölümüne referans için ilan açacağım ama ilan sayfası açılıyor her şeyi dolduruyorum ama açılmıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  • Merhaba bir sorum olacak.
    Geçen günlerde bir olay ile karşılaştım. Bu referans olayını sadece satıcı için mi yapılıyor yoksa alıcı olanlarda referans isteyebilir mi? Eğer öyleyse ben satışlardan çok malzeme almışımdır hemen ekleyeyim referansları. Bu konuda bilgisi olan var ise arkadaşlardan veya yöneticilerden açıklama bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertalgan35

Merhaba arkadaşlar: uygun başlığı aramama rağmen bulamadığım için buraya yazıyorum. İlan açmaya çalışıyorum ancak ilgili ekran 'Anlık Hata' verip duruyor. Sorun şuan genel mi yoksa benden kaynaklı mı bunu öğrenmek ve çözmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Söz konusu ekranda çıkan yazı :

•Browser Type:
    Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.2; WOW64; Trident/6.0; MASMJS)

•Page:
    POST 9146 bytes to /upload/postpro.asp

•POST Data:
    nextSubForum_3=on&propID_11435=10640&propID_11442=8&r_do=add&recID=21541864&withsig=on&gsmNoExt=3535&subject=Nokia+6303i%2C+C3-01+ve+E52+-+Blackberry+9800+Torch+ve+Curve+8520+-+Motorola+S9+Kulakl%FDk+ . . .

•Time:
    Monday, January 27, 2014, 7:13:29 PM

Bende de günlerdir bu hatayı veriyor, ilan açamıyorum. Sorun belki chrome dadır diyerek IE' den de denedim ama yine aynı hata. . .

Anlık bir hata oluştu.

•Browser Type:
    Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.2; WOW64; Trident/6.0; Touch)

•Page:
    POST 2862 bytes to /upload/postpro.asp

•POST Data:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr23 -- 17 Şubat 2014; 11:44:43 >

• referansı silme şansımız var mı? bir arkadaşa referans vermiştim. şimdi sıkıntılı biri ona verdiğim referansı silebilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.