Şimdi Ara

Expansys, HTC Touch Diamond II için ön sipariş almaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

İngiltere'nin en büyük satış sitelerinden Expansys, iki hafta önce Mobil Dünya Kongresi'nde HTC tarafından sergilenen Diamond II modelinin ön siparişini almaya başladı.

Yeni Diamond, 528 MHz saat hızındaki Qualcomm MSM7200A işlemcisinden güç alıyor ve Windows Mobile 6.1 işletim sistemini kullanıyor. HTC, ek olarak cihazda 288 MB RAM ve 512 MB ROM'a yer vermiş. Cihazın diğer teknik detaylarını sizler için kısaca özetleyecek olursak dört band GSM / HSDPA şebekesi desteği, 13.7 mm kalınlık, 3.2 inç WVGA dokunmatik ekran, hareket sensörü, 5 MP kamera, otomatik odaklama özelliği, FM radyo, WI-FI / GPS / Bluetooth bağlantıları ve 1100 mAh kapasiteli batarya gözlerden kaçmıyor.

Diamond II'nin fiyatı vergiler dahil 399 £ (~964 TL); tahminlenen çıkış tarihi ise 17 Nisan 2009 olarak belirlenmiş.

Teknik özellikler:

Şebeke: Quadband GSM / Dualband HSDPA

EDGE desteği: Var, 10. sınıf

HSDPA desteği: Var

İşletim sistemi:Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional

İşlemci: 528 MHz

Qualcomm MSM7200A

RAM / ROM: 288 MB RAM / 512 MB ROM

Boyut ve ağırlık: 107.9 x 53.1 x 13.7 mm

/

117.5 g

gram

Ekran: 3.2 inç, 800x480 piksel, 65.536 renk dokunmatik TFT

Bellek: MicroSD desteği

Kamera: 5.0 Megapiksel, CMOS sensör, otomatik odaklama, video kaydı

FM radyo: Var, RDS desteği

Bluetooth: Var, v2.0

WI-FI: Var,

802.11 b/g

GPS: Var

Batarya: 1100 mAh lityum iyon (360 saate kadar bekleme; 340 dakikaya kadar konuşma süresi)

• fiyat bence çok iyi hd fiyatını düşünürsek. Ama nasıl getirteceğiz o sorun...
  • ülkemizde biraz zor alsanda servisi falan omaz başın ağrır.
  • güzel alet ama bizde biraz uçarrrrrrrrrrrrrr
  • fiyatının neresi iyi anlamadım. Yurt dışı fiyatı bile 1400, garantisiz olarak almak isteyenler bile 1650 + kargo + KDV'ye alabilirler. Yok artık!
  • Fiyat konusunda nasıl bu kadar iyimser olabiliyorsunuz anlamak güç.
    Şu anda Türkiye'de eski Diamon'un resmi satış rakamı 1.600 TL civarında. Touch Pro ise 1.900-2.000 TL civarında...
    Bu cihaz da 2.000 TL den girerse hiç şaşırmayacağım. 1.600 TL nin altını unutun gitsin.
  • ülkemizdeki fiyatını az çok tahmin edebiliyorum :))))
  • İngiltere fiyatı (VAT iadesi ile) 825-850 TL arasında.Gayet kabul edilebilir seviyelerde.Kazık olan bizim ülke.
  • Türkiyeye geleceğini düşünen kimki arkadaşlar .Garip garip konuşuyorsunuz ingiltere fiyatı 800-850 tl arasına geliyor bence bu fiyat bu cihaz için çok iyi fiyat.BU fiyattan çıksa tr de hepiniz zıplarsınız benim yazdığım fiyata neresi iyimsermiş die laf söyleniyor.
    SÖzüm laf atanlara. Üstüne alınmasın kimse.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurkillinc

fiyatının neresi iyi anlamadım. Yurt dışı fiyatı bile 1400, garantisiz olarak almak isteyenler bile 1650 + kargo + KDV'ye alabilirler. Yok artık!

İlandaki fiyatın neresesini anlamadın ki ?? satış fiyatı gayet net 399 STERLİN ( VATLI 347) ..Türkiyeye geleceğini düşünen kim ki.TOuch HD yi türkiyeden kim aldı ki bunu alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazymazy35 -- 5 Mart 2009; 17:12:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tazymazy35

quote:

Orjinalden alıntı: onurkillinc

fiyatının neresi iyi anlamadım. Yurt dışı fiyatı bile 1400, garantisiz olarak almak isteyenler bile 1650 + kargo + KDV'ye alabilirler. Yok artık!

İlandaki fiyatın neresesini anlamadın ki ?? satış fiyatı gayet net 399 euro ..Türkiyeye geleceğini düşünen kim ki.TOuch HD yi türkiyeden kim aldı ki bunu alsın.

Net olduğu doğru ama EURO gibi durmuyor sanki.
  • HAKLISINIZ STERLİN
    VATLI 347*2.46 =853 900 OLSA BİLE BENİM İÇİN BU CİHAZA DEĞER FİYAT .:)
  • Ekranı güzel
  • 900 TL ye havada kapılacak cihaz. Ama garantisiz...
    Ahh bir de bu cihazın Android'lisi cıksa hemen atlarım üstüne...
    WM den nefret ediyorum.
  • O fiyat burada rüya fiyat olur.
  • DIAMOND 2 mi yoksa HD mi... karar veremiyorum...
  • acaba 3.5mm mp3 çıkışı de var mı HD deki gibi?
  • bu bizi aşar :D:D
  • fiyatlar euro sterlin degil uye oldum : All prices on this page are in Euro (€).368 euro iyi fiyat aslinda:)kargo dahil ama gecmez gumrukten
    Expansys, HTC Touch Diamond II için ön sipariş almaya başladı
  • arkadaşlar bu telefona nasıl sahip olabilriim.ben araştırdım ve almaya karar verdim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.