Şimdi Ara

Sony Ericsson W595: Cosmopolitan Flower Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
6.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Ericsson, ilkbahar mevsimine girdiğimiz şu günlerde W595 Cosmopolitan Flower Edition'ı tanıtarak bayanlara ufak bir sürpriz yaptı.

Ön ve arka plandaki kırmızı çiçek desenleriyle ve özel flash temasıyla ön plana çıkan Walkman telefonun, standart W595'e göre teknik açıdan herhangi bir farklılığı bulunmuyor. Dört band GSM ve HSDPA şebekesini destekleyen telefonda, 2.2 inç 240x320 piksel, 262.144 renk görüntüleyebilen ekrana yer verilmiş. Telefonun 40 MB kapasiteli dahili belleği Memorystick Micro kartlarla arttırılabiliyor. Bayan kullanıcıların anı yakalayabilmesi için 3.2 MP kamera ve QVGA çözünürlükte saniyede 15 kare video kaydı yeterli görülmüş. Veri aktarımını Bluetooth veya USB üzerinden gerçekleştirebilen telefonda WI-FI, A-GPS özellikleri mevcut değil.

Son olarak 385 saate varan bekleme; 9 saate varan konuşma süresi sunan W595 Cosmopolitan Flower Edition'ın bu aydan itibaren Avrupa'da satışına başlanması beklenirken fiyat hakkında bilgi verilmedi.

Teknik özellikler:

Şebeke: Quadband GSM 850 / 900 / 1800 / 1900

EDGE desteği: Var, 10. sınıf

HSDPA desteği: Var

İşletim sistemi: Java platformu

Boyut ve ağırlık: 100 x 47 x 14 mm / 104 gram

Ekran: 2.2 inç, 240x320 piksel, 262.144 renk TFT

Bellek: 40 MB dahili + Memorystick Micro desteği

Kamera: 3.2 Megapiksel

Video kaydı: 320x240@15 FPS

FM radyo: Var, RDS desteği

Bluetooth: Var, v2.0 + A2DP

WI-FI: Yok

A-GPS: Yok

Batarya: 385 saate kadar bekleme; 9 saate kadar konuşma süresi

• Tam bayanlara göre. Gördüğüm en güzel tasarım.. Bu telefonu erkekler bile alır. Gerçekten çok hoş..
  • Kız arkadaşıma W910i kırmızı almıştık geçenlerde onun yerine bunu alabilirdik gerçi kimbilir ne zaman gelir bu cihaz.
  • se tasarım klasiği
  • Gerçekten de etkileyici. Hemen bi tane nişanlıma alasım geldi
  • gelirse alırsınız..
  • tam kız işi olmuş.
  • bende simsiyah kırmızıolanı var acayip güzel cihaz w715 midir nedir çıkana kadar götürürbeni. Fiyatlara gelince sözleşmesiz 235 euro
  • Valla sadece kızlar için değil ben bile alırım güzel tasarım gerçekten. Ne yani sade ve düz kullanmaktan sıkıldım ne var ki ? Ayrıca başka erkeksi bir desen var mı sanki bu varsa bunu alacaz belki. Gerçi ben iPhone varken kullanmam ama şekil olsun diye iphone olmasa kullanırım.
  • ben cok begendim bu modeli özellikle düşünebilirim
  • Ne güzel telefonsun sen öyle Donanımı da iyimiş
  • Sonyericsson un bireyleri özelleştirmesinden kaynaklanan güzel bir model.Bayanların tercihi olabilir.
  • Bayanlar yaşadı
  • çok güzel olmuş.bunu sevgililer gününde satmalılardı
  • süper renk ve çiçek modeli kombinasyonu bence yapamayanlar utansın ne diyelim
  • beyler bı telefonun akıbetı ne oldu acaba.... kullanan alan oldumu... cıktımı yurt dısında
  • 6600 6630 6680 n70 n73 n82 gibi takozları kullanan kızlara duyurulur
  • Bir kız olarak bayıldım bu telefna gerçekten güzel ama nerden bulcaz bu telfonu. bu telfnn çiçeksizide var laciverti grisi falan erkeklere duyurulur.Tecnosada varmıdır acaba

• ben kime duyrulur diyim :D herkez birbirine birşey duyurmuş

bende se cilere duyrulur diyim bari

---

güzel tasarım şık görünüş se kalitesi :) daha ne olsun
  • W595 alınmaz artık ,hele hele W705 ülkemize gelmişken ...
    haa W595 i satarlar 300-320TL dan , o zaman olur.Kalkıp 380-400TL satmaya kalkarlarsa W705 karşılarında bir DEV gibi durur.
    ama bayanlar için hakikaten güzel bir tasarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 10 Haziran 2010; 5:11:40 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.