Şimdi Ara

VODAFONE BENİ ARA SERVİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARTIK TÜM ÖN ÖDEMELİ VE FATURALI VODAFONELİLER BENİ ARA SERVİSİNİ KULLANABİLECEK KONTÖRÜNÜZ OLSA BİLE BENİ ARA MESAJI GÖNDEREBİLECEKSİNİZ BİZZAT BEN DENEDİM OLUYOR GELEN MESAJDA FATURALI HATLARINDA YARARLANABİLDİĞİ BELİRTİLMİŞ HAYIRLI UĞURLU OLSUN

• Hayret ki hayret! Nasıl oldu da aklı başına geldi Vodafone'un? Önceki uygulamaları bir işe yaramazdı. Umarım daha da iyileştirirler bütün servislerini.

Bu arada üzücü bir haber: Mobil İmza servisiyle ilgili bir çalışması yokmuş Vodafone'un. Yani benim gibi hevesle bekleyenler avucunu yalayacak
  • kontörünüz olsa bile yazmışsınız. kontörünüz olmasa bile olmasın o ..

bi de neymiş bu uygulama.. ödemeli ara gibi birşey mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kankys

kontörünüz olsa bile yazmışsınız. kontörünüz olmasa bile olmasın o ..

bi de neymiş bu uygulama.. ödemeli ara gibi birşey mi

hayır yazdığım aynen o şekildedir

ilk zamanlarda vodafone beni ara servisini sadece kontörü olmayan aboneler kullanabiliyordu

şimdi ise herkes kullanabiliyor
  • hmm ben farklı algılamışım olayı.. bu uygulamayı tam bilmiyordum ben iyi oldu senin sayende arıştırdım biraz sayfasında.. şöyle diyor.

Vodafone Beni Ara Servisi

Ön ödemeli abonelerimizin, kontörsüz kaldıklarında içinde bulundukları durumdan istediklerini haberdar etmelerini sağlayan bir servistir.

Bu servis, kontörü biten ön ödemeli abonemizin kendisini geri arayabileceğini düşündüğü bir Vodafone abonesine USSD üzerinden standart "Vodafone Beni Ara" içerikli mesaj göndermesine izin verir.

Servis Kullanımı

Cep telefonunuzun ekranında *149*054XXXXXXXX# tuşlamasını yaparak servisi kullanabilirsiniz. Servis kullanımı ücretsizdir.

* Vodafone Beni Ara mesajlarını almak istemiyorsanız cep telefonunuzun ekranında *149*0# tuşlayıp arama tuşuna basarak Vodafone Beni Ara mesajını bloklayabilirsiniz.
    * Tekrar açmak için cep telefonunuzun ekranında *149*1# tuşlayıp arama tuşuna basarak bloklamış olduğunuz Vodafone Beni Ara mesaj alımını yeniden aktif duruma getirebilirsiniz.

• quote:

hmm ben farklı algılamışım olayı.. bu uygulamayı tam bilmiyordum ben iyi oldu senin sayende arıştırdım biraz sayfasında.. şöyle diyor.

Vodafone Beni Ara Servisi

Ön ödemeli abonelerimizin, kontörsüz kaldıklarında içinde bulundukları durumdan istediklerini haberdar etmelerini sağlayan bir servistir.

Bu servis, kontörü biten ön ödemeli abonemizin kendisini geri arayabileceğini düşündüğü bir Vodafone abonesine USSD üzerinden standart "Vodafone Beni Ara" içerikli mesaj göndermesine izin verir.

Servis Kullanımı

Cep telefonunuzun ekranında *149*054XXXXXXXX# tuşlamasını yaparak servisi kullanabilirsiniz. Servis kullanımı ücretsizdir.

* Vodafone Beni Ara mesajlarını almak istemiyorsanız cep telefonunuzun ekranında *149*0# tuşlayıp arama tuşuna basarak Vodafone Beni Ara mesajını bloklayabilirsiniz.
    * Tekrar açmak için cep telefonunuzun ekranında *149*1# tuşlayıp arama tuşuna basarak bloklamış olduğunuz Vodafone Beni Ara mesaj alımını yeniden aktif duruma getirebilirsiniz.

şu an sitede böyle yazıyor ama uygulama dediğim gibi oldu fakat sitesinde daha henüz güncellenmedi

• Bu Vodafone kış uykusundan uyanmaya başladı artık.. İyi gelişmeler oluyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Egé

Bu Vodafone kış uykusundan uyanmaya başladı artık.. İyi gelişmeler oluyor..

evet çok haklısın vodafone kontörlü hat kullanmak keyif olmaya başladı mesela benim açımdan istediğin zaman sms al istediğin zaman 10 kontör harca limitsiz konuş aran dakika kazan istediğin gibi sorgula kalan dakika ve smslerini vodafone gerçekten kendine çeki düzen verdi ancak güçlü bir kapsama alanı istiyoruz çok çok önemli
  • Kötü olmuş..

Kontör olan adam ödemeli atmasın bence :)

Ayrıca faturalıyada bu imkan gelmiş.Bunuda sevmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Kötü olmuş..

Kontör olan adam ödemeli atmasın bence :)

Ayrıca faturalıyada bu imkan gelmiş.Bunuda sevmedim

kötü veya iyi derdim o değil derdim şu

rakibin yapıyorsa sende yap
  • ben de ödemeli arama sevmem ama
    bu serviste arama olmuyor mesaj geliyor o yüzden sorun yok
  • Daha dün konuşmuştuk bu servisi

En iyisi ve en mantıklısı vodafone'da demiştik arkadaşlarla.

Kontör 0 ken aranmıyor, kısa mesaj ile geliyor...

Ayda maksimum 20 kere yaptırıyor buda çok güzeldi işin suyunun çıkmasını engelliyordu vs vs vs
  • iyi olmus buu ıse yarar en azından
  • ödemeli aramada karşı tarafa mesajın gitmesi iyi mi olur yahu.

mesela, yaşı biraz büyük olan kişilerin mesaj okuma yazma alışkanlığı olmadığını hepiniz bilirsiniz.

bu kişilerin bir eline turkcell bir eline vodafone verin. turkcell hattını ödemeli aradığınızda telefonu cevaplayıp 1 e basmasımı daha kolay olur, vodafone ile beni ara mesajı yolladığınızda ona cevap vermesi mi basit olur.

turkcell ödemeli ara servisinde, gelen aramalardan rahatsızlık duyuluyor ise online işlem merkezinden numara girerek veya müşteri hizmetlerinden köklü bir şekilde kapattırabilisiniz.
    vodafonda böyle bir uygulama var mı bilemiyorum.
  • quote:

Kardeşim imzanı beğendim,saygılar..

VO -LUME : SES AKTARIMI
    DA -TA : DATA TRANSFERİ
    FONE : GÖRÜNTÜ İLETİŞİMLERİ

VODAFONE : KALİTE
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

evet çok haklısın vodafone kontörlü hat kullanmak keyif olmaya başladı mesela benim açımdan istediğin zaman sms al istediğin zaman 10 kontör harca limitsiz konuş aran dakika kazan istediğin gibi sorgula kalan dakika ve smslerini vodafone gerçekten kendine çeki düzen verdi ancak güçlü bir kapsama alanı istiyoruz çok çok önemli

Mustafa daha önce ikimizde HESABINI BİLEN TARİFEDEYDİK.
    Sonrasında CEP1'E geçmiştik.
    Şimdide KONTÖRLÜ CEP LİMİTSİZ DEMİYİZ.?
    Haber bekliyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: Bico

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Mustafa daha önce ikimizde HESABINI BİLEN TARİFEDEYDİK.
    Sonrasında CEP1'E geçmiştik.
    Şimdide KONTÖRLÜ CEP LİMİTSİZ DEMİYİZ.?
    Haber bekliyorum..

BİCOCUM kız arkadaşımla yoğun konuştuğumuz için faturalı cep limitsize geçtim dün akşam evet daha önce kontörlü cep limitsizdeydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 3 Mart 2009; 18:29:42 >

• Mustafa ömrün bayilerde geçiyor Ada İletişim KApanmış ayrıca (TURCELL ZEYTİNRBUNU EN BÜYÜK BAYİSİ. SÜPER BİR YERDİ MALİ POLİS KAPATMIŞ HERHALDE)

Artık oraya uğrayamayacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Mustafa ömrün bayilerde geçiyor Ada İletişim KApanmış ayrıca (TURCELL ZEYTİNRBUNU EN BÜYÜK BAYİSİ. SÜPER BİR YERDİ MALİ POLİS KAPATMIŞ HERHALDE)

Artık oraya uğrayamayacaksın

KADIKÖY'ün meydanında VODAFONE SHOP var 10 NUMARA KALİTE
    Birde ÜMRANİYEDE ALEMDAĞ CAD. Adlı bir bayisi var orasıda 10 numara kalite..

Benim gittiğim ve tavsiye edebileceğim bayilerdir..

MUSTAFA canın sağolsun kardeşim.
    Bende CEP LİMİTSİZ KONTÖRLÜ kullanıyorum Faturalı Hat 9 AY sonra TÖVBE diyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.