Şimdi Ara

Donanım Haber, Almanya'dan 'CeBIT Özel' yayınına başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım dünyasının merakla beklediği CeBIT 2009 fuarı için artık geri sayım başladı. Alanında dünyanın en büyük etkinliklerinden birisi olan fuar, önümüzdeki Salı günü Almanya'nın Hannover kentinde kapılarını açacak ve ziyaretçilerini kabul etmeye başlayacak. Türkiye'nin en büyük donanım ve teknoloji portalı olan ve sınırları da aşarak çok sayıda Uluslararası habere imza atmayı başaran Donanım Haber olarak biz de CeBIT 2009 fuarındaki yerimizi alıyoruz.

Fuar süresince yaşanan gelişmeleri, tanıtılan yeni ürünleri ve lansmanları gerek haberlerimiz gerekse de videolarımız aracılığıyla fuar alanında özel yayınlarımızla sizlerle paylaşacağız. Herhangi bir sorun ile karşılmazsak yarından itibaren fuar alanından haber ve video yayınına başlıyoruz.

Almanya'da da yine bir çok ilki gerçekleştirerek, özel haberlere imza atmayı planlıyoruz.

• oo süper haber.Merakla haberleri bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 1 Mart 2009; 23:54:37 >
  • DH Heryerde!
  • DH kalitesi
  • Para bol
  • Canlı yayın imkanı da olsaydı ne güzel olurdu.

Tebrikler. Güzel bir atılım.
  • Helal olsuunn
  • Hangi haber editörlerinin gideceği belli mi ?
  • Full destek Tam destek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fear Dot Com

Full destek Tam destek

Alayına isyan ölümüne DH
  • Çok güzel bir haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiréLord -- 2 Mart 2009; 0:13:20 >
  • geçen sene türksat kablotv hd yayını reportajı vardı bu sene bakalım neler olcak. ancak türksat yetkilisi biraz konuşmada zorluk çekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 2 Mart 2009; 0:13:07 >
  • Yolunuz açık olsun.ßaşarılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hazan

Para bol

bencede
  • Kolay gelsin Erdi, iyi çalışmalar.
  • Dh
  • offf ya gecen sene Hannover deydim, bu sene yine beles biletim geldi ama gidemiyorum iste, is güc var...
    neyse baska zmn insallah...
    ama fuar cok kalabalik, TR deki fuarlardan fazla farki yok kalabalik olarak, bi daha bana da des olsun, cok cok büyük fuar yklasik 46 adet cadir vardi ben 1 günde saddce 23 ünü geezeblidim..
    acaip kampanyalar oluyor elektronik reyonlarinda, misal Samsung da vardi gcn sene, telefonun ne marka olursa olsun oraya REHIN birakiyosun, aksama cekilis var, 100bilmem kac adet yeni model cikacak telefonlardan hediye ediyorlardi, ama ben tabi türk mantigi ile düsündügüm icin, telefonu birakamadim oraya dedim biri yürütür sonra ara dur bi daha....
    tavsiye ederim herkes gezsin orayi...

• quote:

Orjinalden alıntı: MJ_furkan

quote:

Orjinalden alıntı: Fear Dot Com

Full destek Tam destek

Alayına isyan ölümüne DH

• @ Fx57

Kolay gelsin, başarılar...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.