Şimdi Ara

The House Of The Dead: Overkill inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
14.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sega ’nın arcade salonlarında meşhur olmuş serisi The House Of The Dead , Wii ’ye özel hazırlanmış sürümü ile karşımızda. Mutantlarla dolu mekanlarda hayatta kalmaya çalıştığımız oyun ayrıca ilk Nintendo Wii incelemesi olma özelliğinide taşıyor.

• teşekkürler..
  • baktımda silahın yönünü çevirirken ekranın tepkisi bence çok yavaş. Bu oyunun verdiği bir sorun mu yoksa wii nin fabrika çıkış hali böyle mi?
  • Arcade salonlarının meşhur oyununun evlere taşındığını görmek güzel. İnceleme için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DraGonS

baktımda silahın yönünü çevirirken ekranın tepkisi bence çok yavaş. Bu oyunun verdiği bir sorun mu yoksa wii nin fabrika çıkış hali böyle mi?

Hız konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Belki algılayıcı sensorler üst kısımda yer aldığı için böyle gözükmüş olabilir. Ufak bilek hareketlerini bile rahatlıkla algılıyor.
  • 8.5 puan bu grafiklere çok bence
  • İnceleme için teşekkürler.
  • eglenceli görünüyor baya ilk defa wii de oyun videosu izledim grafikler eğlence amaçlı oldugu belli oluyor inceleme için teşekkürler
  • Ben bu cümleyi kınıyorum arkadaşlar "Saldırgan mutantlar Wii ile geri döndü." Zombi film serisi The House Of The Dead'i izlememiş olabilirsiniz ama neresi mutant o tiplerin yaa bildiğimiz zombi işte.

İnceleme güzel ama biraz daha dikkat lütfen...
  • bunlar zombi..
  • zombiler mutantlara karşı

şaka bir yana biraz kontrollerden bahsedilse iyi olurmuş... yani umbrella chronicles gibi bıçak sallama, nunchuk sallayarak şarjör değiştirme vs var mı? ayrıca house of the dead yapı olarak arcade oyunu olduğu için kısalığı normal... amaç 2 kişi şuursuzca zombi vurmak sonuçta biraz daha şuurlu olsun denirse umbrella chronicles hala tek sanıyorum...

grafiklere laf edenlerin wii sahibi olmadığını düşündüğüm için yorum yapmıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: RavingLunatic

Ben bu cümleyi kınıyorum arkadaşlar "Saldırgan mutantlar Wii ile geri döndü." Zombi film serisi The House Of The Dead'i izlememiş olabilirsiniz ama neresi mutant o tiplerin yaa bildiğimiz zombi işte.

İnceleme güzel ama biraz daha dikkat lütfen...

Oyunda düşmanlar zombi olarak değil, mutant olarak adlandırılıyor. İçeriğinde ne yazıyorsa bizde onu söylemek durumundayız. İnternette sizde araştırırsanız bu konuda bilgi edinebilirsiniz.

Blast some mutants with the Wii Remote in the video review for The House of the Dead: Overkill.
  • grafikler berbat , red stel in fln grafikleri çok daha iyiydi
  • evet pc göre berbet cocuk ısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SY34

grafikler berbat , red stel in fln grafikleri çok daha iyiydi

Takma kafanı... Red Steelden daha iyilerini de gördük, ama bu oyun onlara havada karada basar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo -- 7 Mart 2009; 1:51:23 >
  • wii gibi bir konsola göre grafikler iyi taktir edersinizki wii nin donanım özellikleri yüksek çözünürlüklü yoğun grafikleri kaldıramaz.
  • İnceleme iyi olmuş ama grafikler gerçekden kötü , yani su andaki konsol ve pc oyunlarına gore vasat...
  • teşekkürler
  • Wii oynarken grafik düşünülmez güçlü bir sistemi yok , oyundan aldığınız eğlence paha biçilemez Wii'de

Teşekkürler güzel inceleme
  • evet grafiğe bakmıcaz ama ben grafiksiz oynayamam o yüzden wii yi sevmiyorum...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.