Şimdi Ara

acele yardım,Z5500 VS MEGAWORKS THX550?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 300TL'YE 500 WATT RMS CREATİVE MEGAWORKS THX550 5.1 BULDUM,BU CİHAZDA OPTİK BAĞLANTI VAR MI VE BU FİYATA ALMAK MANTIKLI MI?YOKSA BEKLEYİP Z5500 MÜ ALAYIM,LÜTFEN YARDIM EDİN.ÇOK BÜYÜK BİR FARK OLMAZ DİYORSANIZ BUNU ALAYIM.YARDIMINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

• quote:

Orjinalden alıntı: jos_boss

ARKADAŞLAR 300TL'YE 500 WATT RMS CREATİVE MEGAWORKS THX550 5.1 BULDUM,BU CİHAZDA OPTİK BAĞLANTI VAR MI VE BU FİYATA ALMAK MANTIKLI MI?YOKSA BEKLEYİP Z5500 MÜ ALAYIM,LÜTFEN YARDIM EDİN.ÇOK BÜYÜK BİR FARK OLMAZ DİYORSANIZ BUNU ALAYIM.YARDIMINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

Bu konu çok tartışıldı, kullanım amacı, beklentiler çok önemli. Seti kullanacağınız yer de önemli. Müzik mi film mi, önemli. Seste tiz ağırlıklı bass mı yoksa bass ağırlıklı tiz mi önemli. Ses kartı nedir, yoksa dvd player mı, önemli.. Önce bunlara cevap vermek lazım.
    Sonra megaworks analog olduğu için dijital bağlantı seçenekleri olan optic/ coax yoktur, bu tarz bağlantıların tümü z5500de vardır. Megaworks için harici bir decoder alınmalıdır. Ancak ses kartınız iyi ise analog olarak da işinizi set görecektir. Dvd player daysa cihazın ses çözme durumuna bağlı olarak decodere gerek kalmayabilir.
    300 TL biraz fazla gibi geldi bana, set çok temizse, hiçbir arızayı yoksa, kablolu kumandasında tuşları da sağlamsa ve başka bir paraya sebep olmayacaksa alınabilir.
    Diğer türlü bazı firmalar belli aralıklarla kampanyalar yapıyor, z5500 o zaman alınırsa daha ucuza geliyor ama ne olursa olsun bir megaworks parasına düşmez.

• megaworks derim ben ses kalitesi açısından
  • iksinide severek kullandım.ama megaworks o mütevazi görüntüsü altında bir şaheser saklıyor.
  • PS3 ve dvd ye bağlıcm,film ve oyun ağırlıklı kullanılacak bir ürün,z5500 çok daha iyi ve kaliteli derseniz bir iki ay daha para biriktirip onu alabilirim,gerçekten işi bilen insanlar var bu forumda,bu sebeple görüşleriniz önemli,ilgilenen herkese teşekkür ederim
  • quote:

PS3 ve dvd ye bağlıcm,film ve oyun ağırlıklı kullanılacak bir ürün,z5500 çok daha iyi ve kaliteli derseniz bir iki ay daha para biriktirip onu alabilirim,gerçekten işi bilen insanlar var bu forumda,bu sebeple görüşleriniz önemli,ilgilenen herkese teşekkür ederim

PS3 VE dvd player için tek seçenek z5500dür.
    z5500üne en iddialı olduğu konular sırasıyla film, oyun ve müziktir.
    Bu durumda size kesinlikle z5500 öneriyorum. Asla pişman olmazsınız..
  • Wolverine'nin dediği gibi önceliğin film ve oyunsa Z 5500,eğer önceliğim müzik diyorsan otur bir daha düşün derim.
  • Z5500 de müzik son sıraya konulmuş.Bunun sebebi müzikte kötü olması mı yoksa diğerlerinde çok daha iyi olması mı?
  • quote:

Z5500 de müzik son sıraya konulmuş.Bunun sebebi müzikte kötü olması mı yoksa diğerlerinde çok daha iyi olması mı?

müzikte en iyisi değil belki , ama en iyilerin arasındamesela z5500 kullandıktan sonra başka bir multimedia cihaza geçme gereksinimi asla duymazsın.ondan sonraki yol hi-fi sistemlerdir
  • quote:

Z5500 de müzik son sıraya konulmuş.Bunun sebebi müzikte kötü olması mı yoksa diğerlerinde çok daha iyi olması mı?

Kötü olması değil tabii ki,diğerlerinde daha iyi olması.

THX sertifikası da filmlerde daha iyi olduğunun resmi kanıtı
  • Aslında tartışmaya gerek yok.Arkadaşa lazım olan dijital girişlere sahip olan bir set.Burdaki tek seçenekte z5500.
  • Bir z5500 kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ediyorum ve beklentilerinin üstünde olacağından emin ol diyorum!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.