- x
bir banka müdürünün aylık maaşı kesin olarak kaç tl dir ?
57 Cevap79990 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Şubat 2009; 23:16:11 

bir banka müdürünün/yardımcısının aylık geliri nedir ? lütfen kesin bilgisi olanlar cevap versin olabilir diyecekler hiç söylemesin . birde nasıl olunur ? ne özelliğe bakarlar vs .vs .yardımcı olursanız sevinirim lütfen yardım

296 Mesaj
26 Şubat 2009; 23:18:34 

Banka müdürleri iyi para alıyor Kesın olarak söyleyemeyeceğim fakat arkadaşımın annesı de babasıda banka müdürü en az 3 mılyar diyeyım sana fazla da olabılır

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1591 Mesaj
26 Şubat 2009; 23:19:07 

10 bin TL alıyordur.

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!

Uzaklaştırılmış
26 Şubat 2009; 23:19:13 

quote:

Orjinalden alıntı: Disasterpiece_123

Banka müdürleri iyi para alıyor Kesın olarak söyleyemeyeceğim fakat arkadaşımın annesı de babasıda banka müdürü en az 3 mılyar diyeyım sana fazla da olabılır

birinin mi ikisinin mi ?

@hayatboş 10 000 tl imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .1. -- 26 Şubat 2009; 23:14:47 >

247 Mesaj
26 Şubat 2009; 23:20:48 

4-5 bin arası

Tek Dostum Yalnızlığım

Uzaklaştırılmış
26 Şubat 2009; 23:21:01 

Babam banka müdürü emeklisi sordum

2 milyar küsür alır. Öyle lak diye banka müdürü olunmaz, en az bi 20 sene çalışman gerekir, memurluktan yükselirsin.

2 Milyar küsür alır. Ama masrafıda olur. takım elbise hede hödö. yılda bi 6-7 milyar masraf yapıyin. Ki sigorta kesiliyo. Işte elektrik su derken burda. elimizde 200 kaat kalıyo kalmıyo.

Iyi tarafı iş bankasının sigortası dehşet babam daha cuma günü anjiyo+stent takıldı kalp krizi geçirdiydi.Çarşamba günü çıktı. 14 milyar masrafı oldu hastanede. Banka hepsini ödedi. 2 ameliyat masrafımı ödedi.

Özel hastaneyle antlaşmalı oldugu için.

Sırf sağlık hizmetleri için bankada çalışır

Özellik olarak, EN ÇOK, Problem çözebilme yetenegi, ve insanları yönlendirebilme yetenegine bakarlar.

Is bank = 2-3 milyar arası maaş
Garanti = 4-5 arası olması gerek

Ama bence her türlü iş banka gir. Sağlık hizmetleri , iş ortamı yeter. Ciddidirler hem. Hem gidip tesislerinden faydalanırsın. ÇOOK iyidir. İş bankası öneririm. Ama 20 sene çalışacan o mevkiye gelene kadar....o var. Öyle kolay degil.

Insanlar banka müdürünü bişey zannediyorlar. Onlardan olma. Çok stresli , sıkıcı,sağlıksız bir meslektır. Türk halkı oturduğu yerden para kazanıyor zannediyor. 100 milyar üstü kredileri falan denetlemen gerek. bişey olursa genel müdüre hesap ver. Mafyası, dolandırıcısı var yakalat. Sahte belge düzenleyen var. Memurun,şefin(şef müdürden düşüktür yanlış anlamayın :P ) bi hata yapar sana kalır

Müdür olmadan emekli olun memur kalın. Maaşınız 300-400 ytl farkediyor. Ama o strese kesinlikle değmez. Bankayı açıcan kapıyacan, dolandırıcı,mafya, işçi hataları, genel müdüre hesap, git müşteriyle konuş,experlik yap, kredi vermeye çalış,problemleri düzelt.. ohooo değmez arkadaşlar

Olma banka müdürü . babamın tavsiyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquid Fuel Bomb -- 26 Şubat 2009; 23:19:48 >

506 Mesaj
26 Şubat 2009; 23:21:20 

4-6 Milyar arası alıyor diye biliyorum .

Uzaklaştırılmış
26 Şubat 2009; 23:22:44 

quote:

Orjinalden alıntı: Liquid Fuel Bomb

2 milyar küsür alır. Öyle lak diye banka müdürü olunmaz, en az bi 20 sene çalışman gerekir, memurluktan yükselirsin.

2 Milyar küsür alır. Ama masrafıda olur. takım elbise hede hödö. yılda bi 6-7 milyar masraf yapıyin. Ki sigorta kesiliyo. Işte elektrik su derken burda. elimizde 200 kaat kalıyo kalmıyo.

Iyi tarafı iş bankasının sigortası dehşet babam daha cuma günü anjiyo+stent takıldı kalp krizi geçirdiydi.Çarşamba günü çıktı. 14 milyar masrafı oldu hastanede. Banka hepsini ödedi. 2 ameliyat masrafımı ödedi.

Özellik olarak, EN ÇOK, Problem çözebilme yetenegi, ve insanları yönlendirebilme yetenegine bakarlar.

Ama bence her türlü iş banka gir. Sağlık hizmetleri , iş ortamı yeter. Ciddidirler hem. Hem gidip tesislerinden faydalanırsın. ÇOOK iyidir. İş bankası öneririm. Ama 20 sene çalışacan o mevkiye gelene kadar....o var. Öyle kolay degil.

geçmiş olsun .

Uzaklaştırılmış
26 Şubat 2009; 23:27:05 

quote:

Orjinalden alıntı: .1.

geçmiş olsun .

Saolun. Sağlık hizmetleri çoook iyi. 18 e kadar, diş ,burun ameliyatı daha olacagım. alerji için yurt dışından ilaç aldık, en az 40 milyar masrafımızı karşıladı. Abimin 2 milyarlık,benim 4 milyarlık ameliyatımı, her seferinde doçent doktorlara gittigimde %80 ini.

Yani en az bi 400 milyar gitmiştir bunlara ... Babam müdür olmasa zor. Ama sorsan bi müdüre, 400 milyar vereyimde müdür olmayayım diyen çıkar. Yönetmek zordur. Herkes kaldıramaz, çooook müdür olup istifa eden,bidaha memur olsam keşke diyenler var..

O yüzden tavsiye etmem. Bankada memur olun, sağlıgından faydalanın. 400 milyon için,sağlıktan olup,strese sokup,kafayı yemeye deymez..

2706 Mesaj
26 Şubat 2009; 23:27:28 

Ben bankacıyım.5.000 tl alan bir şube müdürü için maaşı fazla denemez..Bu rakamlar bölge müdürlüğü genel müdürlük falan derken 35.000-50.000 tl lere kadar yükselebilir..

796 Mesaj
26 Şubat 2009; 23:56:11 

quote:

Orjinalden alıntı: Liquid Fuel Bomb

Insanlar banka müdürünü bişey zannediyorlar. Onlardan olma. Çok stresli , sıkıcı,sağlıksız bir meslektır. Türk halkı oturduğu yerden para kazanıyor zannediyor. 100 milyar üstü kredileri falan denetlemen gerek. bişey olursa genel müdüre hesap ver. Mafyası, dolandırıcısı var yakalat. Sahte belge düzenleyen var. Memurun,şefin(şef müdürden düşüktür yanlış anlamayın :P ) bi hata yapar sana kalır

Müdür olmadan emekli olun memur kalın. Maaşınız 300-400 ytl farkediyor. Ama o strese kesinlikle değmez. Bankayı açıcan kapıyacan, dolandırıcı,mafya, işçi hataları, genel müdüre hesap, git müşteriyle konuş,experlik yap, kredi vermeye çalış,problemleri düzelt.. ohooo değmez arkadaşlar

aynı şekilde benim babam da müdür emeklisi işbankasından. arkadaşın dedikleri tamamen doğrudur. iş bankasından şaşma derim.

383 Mesaj
27 Şubat 2009; 0:16:04 

bir banka müdürünün aylık geliri çalıştığı bankaya göre değişmekle birlikte maaş+prim+ikramiye+temettü+tazminat+harcırah olarak tahminen minimum 4000 tl civarındadır. ama dediğim gibi bankaya, çalıştığı yere, şube performansına göre bu miktar değişir. çok daha üstüne de çıkar.
nasıl olabilirsin veya ne kadar sürede olabilirsin sorusuna gelince öncelikle günümüzde 4 yıllık bir üniversite mezunu olmak artık şart. ayrıca mesleki bilgi, yabancı dil konusunda da kendini geliştirmiş olmak gerekiyor. bir de bunların yanında klasik kariyer geyikleri de (liderlik, takım çalışması, iletişim, motivasyon) göz önünde bulunduruluyor. süre olarakta bankaya girdiğin pozisyona göre değişir. mesela müfettiş yardımcısı olarak girersen çok daha kısa sürede (7-8 yıl gibi) yükselirsin. yine uzman veya yönetici yardımcısı olarak girersen de yükselme şansın daha yüksek. ama operasyon, gişe, servis görevlisi olarak başlarsan bu süre daha uzar. ve bir müfettiş veya uzman kadar bu noktaya ulaşman kolay olmaz. çünkü çıkman gereken basamaklar daha çok olur. mesela bir müfettiş yardımcısı müfettişliğin ardından müdür yardımcılığına geçebilirken gişe görevlisi olarak girersen yetkili yardımcılığı, bölüm yetkilisi, yönetici yardımcılığı, yönetici gibi basamakları geçmek gerekir.

3423 Mesaj
27 Şubat 2009; 0:24:41 

Bankasına göre değişir.Benim abim yıllar önce asya finansın müdürüydü ve 2006 da 7000 dolar alıyordu.Üstelik araba yemek vs vs hariç.Sonra istifa etti şimdi tersanede müdür ve 11.000 dolar maaş alıyor.

PS3 1TB
PHİLİPS 47PFL6877
PIONEER VSX 921 AV-R 7.1
MAGNAT SUPREME 802 HCT 5.0
MONSTER HDMI KABLO 750 HDS HİGH SPEED
PHİLİPS 720SA DVD PLAYER/SONY NS360 DVD PLAYER

110 Mesaj
27 Şubat 2009; 11:27:48 

normal bankacının maaşı ne kadardır..

3151 Mesaj
27 Şubat 2009; 11:37:18 

benim müdürün maaşı ortalama 5000 ytl direk bodrodan baktım(halk bankası)

forum kurallarını aşırı saçma buluyorum.

Uzaklaştırılmış
27 Şubat 2009; 23:36:03 

883 Mesaj
18 Eylül 2012; 19:17:07 

2012 güncel maaşlar ne kadar arkadaslar özel bankaların
mesela gisede basladı kac yıl sonra müdür olur ve maaşta ne kadar değişim olur her terfide
özel bankalarda dil tazminati yabancı dil tazminatı,ikramıyee veriyolar mı??????????

/center]

159 Mesaj
18 Eylül 2012; 19:20:37 

Őzel şoförleri bile var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

975 Mesaj
18 Eylül 2012; 19:27:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Ivan Divandelen

Saolun. Sağlık hizmetleri çoook iyi. 18 e kadar, diş ,burun ameliyatı daha olacagım. alerji için yurt dışından ilaç aldık, en az 40 milyar masrafımızı karşıladı. Abimin 2 milyarlık,benim 4 milyarlık ameliyatımı, her seferinde doçent doktorlara gittigimde %80 ini.

Yani en az bi 400 milyar gitmiştir bunlara ... Babam müdür olmasa zor. Ama sorsan bi müdüre, 400 milyar vereyimde müdür olmayayım diyen çıkar. Yönetmek zordur. Herkes kaldıramaz, çooook müdür olup istifa eden,bidaha memur olsam keşke diyenler var..

O yüzden tavsiye etmem. Bankada memur olun, sağlıgından faydalanın. 400 milyon için,sağlıktan olup,strese sokup,kafayı yemeye deymez..

O dediğin olayı SSK bile karşılıyor.İsterse ameliyat masrafın 100.000TL olsun.

883 Mesaj
18 Eylül 2012; 20:44:22 

maaş haricinde primden ne kadar para geliyoo müdüre ortalama

/center]

166 Mesaj
18 Eylül 2012; 20:52:44 

bende hep o veznedarların kaç para aldığı merak etmişimdir,bir kaç kere sormayı düşündümde ayıp olur diye vaz geçtim

Shakira anne oluyormuş...

840 Mesaj
18 Eylül 2012; 20:58:21 

Yeni müdürler 4-5 bin arası alıyor. Kıdemli müdürlerde 8-8 bin TL'ye kadar çıkar. Çalıştığım bankada müdür olabilmek için min. 8 yıl çalışmak gerekiyor. Sonra performansa göre havuza alınıyor. Sıra bekleme, mülakat vs derken şanslı olanlar 10 yıla kalmadan müdür olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

883 Mesaj
18 Eylül 2012; 21:01:07 

quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Yeni müdürler 4-5 bin arası alıyor. Kıdemli müdürlerde 8-8 bin TL'ye kadar çıkar. Çalıştığım bankada müdür olabilmek için min. 8 yıl çalışmak gerekiyor. Sonra performansa göre havuza alınıyor. Sıra bekleme, mülakat vs derken şanslı olanlar 10 yıla kalmadan müdür olabiliyor.

gişe memuru olarak baslayan biri 8 sene de müdür olur mu

/center]

585 Mesaj
18 Eylül 2012; 21:06:52 

quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

8 senede uzman / uzman yardımcısı olursan şanslısın.

840 Mesaj
18 Eylül 2012; 21:08:22 

quote:

Ben kobiyi baz alarak konuştum. Yani satış personeli. Gişe daha farklı. 8 yılda müdür olup olmaması kendisine bağlı. Birkaç yılda gişeden satışa geçebilirse, lisans mezunuysa ve başarılı bir satışçı ise tabi ki olabilir ama gişede çalısmaya devam ettigi sürece müdürlük yolunda onu kapalı diyebilirim. Beni sorarsan, 6 ay bireysel, 4 buçuk yıl da ticari olmak üzere 5 yıllık bankaciyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SquallTr -- 18 Eylül 2012; 21:12:14 >

883 Mesaj
18 Eylül 2012; 21:31:15 

quote:

Ben kobiyi baz alarak konuştum. Yani satış personeli. Gişe daha farklı. 8 yılda müdür olup olmaması kendisine bağlı. Birkaç yılda gişeden satışa geçebilirse, lisans mezunuysa ve başarılı bir satışçı ise tabi ki olabilir ama gişede çalısmaya devam ettigi sürece müdürlük yolunda onu kapalı diyebilirim. Beni sorarsan, 6 ay bireysel, 4 buçuk yıl da ticari olmak üzere 5 yıllık bankaciyim.

uzman yardımcısı olarak mı basladınız
ayıptır sormasi ne kadar maas alıyorsunuz

/center]

1535 Mesaj
18 Eylül 2012; 21:36:51 

koskoca banka müdürü 3-4 bin lira mı aliyor lan

olm ben örtmen halimle 3.5 alıyorum lan

1449 Mesaj
18 Eylül 2012; 21:38:56 

Halam banka muduru cokta yasli degil 37 felan 5bin kusurT+150TL benzin parasi + kiralik araba veriyorlar(banka kendi karsiliyor) ama devlet bankasinda mudur olursan bunun yarisini belki verirler sanirim

840 Mesaj
18 Eylül 2012; 21:53:38 

quote:

uzman yardımcısı olarak mı basladınız
ayıptır sormasi ne kadar maas alıyorsunuz

Evet de, bizde uzman yardımcısı demiyorlar, adı değişik sadece.

Maaşı söylemiyim ama maaşımdan memnunum. Çektiğimiz strese, yorgunluğa değmez aslında ama iyi maaş alıyorum.

883 Mesaj
18 Eylül 2012; 22:36:14 

quote:

Evet de, bizde uzman yardımcısı demiyorlar, adı değişik sadece.

Maaşı söylemiyim ama maaşımdan memnunum. Çektiğimiz strese, yorgunluğa değmez aslında ama iyi maaş alıyorum.

sınawla girdiniz heralde bankaya
tavsiye ediyormusunuz bankaciliği bnm gibi yeni mezunlara
bide yeni baslayanlara bişeyler öğretiyolar mi yoksa ne halın warsa gör mü diyolar

/center]

840 Mesaj
18 Eylül 2012; 23:03:30 

quote:

sınawla girdiniz heralde bankaya
tavsiye ediyormusunuz bankaciliği bnm gibi yeni mezunlara
bide yeni baslayanlara bişeyler öğretiyolar mi yoksa ne halın warsa gör mü diyolar

Sınav + sınav sonucuna göre mülakatla girmiştim ben. Özel bankalarin sinavlarında alan dersleri olmaz. Genelde genel yetenek, zeka soruları. Benim girdiğim sınav 60 soru, 20 dakika idi. Millet yetistiremedim, yapamadım derken ben 15 dakikada bitirmiştim soruları. Sonucları söylemediler ama min. 59 adedini doğru yaptığımı düşünüyorum. Yav he he gibi koymayın sakın, ciddiyim :)

Yeni mezunlara en güzel şansı yine bankalar veriyor. Bu nedenle tavsiye ederim. Ama zor bir meslek. KPSS ile kamuya girmek çok daha iyi bir alternatif.

İlk ise başlamada 1 ay kadar egitim verirler ama asıl is şubede öğreniliyor.

883 Mesaj
19 Eylül 2012; 16:59:00 

quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

koskoca banka müdürü 3-4 bin lira mı aliyor lan

olm ben örtmen halimle 3.5 alıyorum lan

HALK BANK MÜDÜRÜ 5 BİN TL ALIYOMUS ÖZEL BANKANIN DAHA COK VERMESİ LAZIM

/center]

2105 Mesaj
19 Eylül 2012; 17:26:43 

quote:

HALK BANK MÜDÜRÜ 5 BİN TL ALIYOMUS ÖZEL BANKANIN DAHA COK VERMESİ LAZIM

türkiyedeki adaletsizlik hiç bir yerde yok koskoca kaymakam emirnde askeri plolsi banka müdürü hastanesi kısacası koca bir ilçenin yükü var maaşı 2900+600 ken bir devlet bankasında batması yok çıkması yok bir kel felli göbekli müdürün 5000 tl alması hakmı ya.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
192 gün cezanın,
133 gün 17 sa. 16 dk. kadarı kaldı.
19 Eylül 2012; 17:42:36 

quote:

Sınav + sınav sonucuna göre mülakatla girmiştim ben. Özel bankalarin sinavlarında alan dersleri olmaz. Genelde genel yetenek, zeka soruları. Benim girdiğim sınav 60 soru, 20 dakika idi. Millet yetistiremedim, yapamadım derken ben 15 dakikada bitirmiştim soruları. Sonucları söylemediler ama min. 59 adedini doğru yaptığımı düşünüyorum. Yav he he gibi koymayın sakın, ciddiyim :)

Yeni mezunlara en güzel şansı yine bankalar veriyor. Bu nedenle tavsiye ederim. Ama zor bir meslek. KPSS ile kamuya girmek çok daha iyi bir alternatif.

Hocam sizce insaat muh. mu, endustri muh. mi

Bankada altinda araba + 4-5 bin maas icin muhendislik bitiren biri isi alirmi? garantide falan.
--
1. olay :
sadece duydum. babamin bir arkadasi surekli calisiyormus. gece 5 saat yatip, sabah namazi sonrasi kendisini gelistirmis. ama ter akitmis.

suan ankara genel merkezinde diye duydum, 40-45 bin civari aliyor.

Faize falanda dikkat ediyor. buyuk alimlerle sohbet ediyor , yemek veriyor

---
2.olay: bi arkadasin amcasi ilcenin belediye baskani olmus. bu arkadasin babasinida vakifbank mudur yardimciligina vermis.

arkadas dio ki, koca koca anahtar tasiyor babam, birde silah tasiyormus. (heralde anahtar guvenlik icin)

--
ne diyorsunuz? endustri mi insaat mi makine mi

bu bolumu okuyan , muh. ise girebilirmi?

883 Mesaj
19 Eylül 2012; 17:42:37 

quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

türkiyedeki adaletsizlik hiç bir yerde yok koskoca kaymakam emirnde askeri plolsi banka müdürü hastanesi kısacası koca bir ilçenin yükü var maaşı 2900+600 ken bir devlet bankasında batması yok çıkması yok bir kel felli göbekli müdürün 5000 tl alması hakmı ya.

ONA BAKARSAN MERKEZ BANKASI UZMAN YARDIMCISINA 6 BİN BRÜT MAAŞ VERİYOO YANLİŞ HATIRLAMIYOSAM

/center]

1303 Mesaj
19 Eylül 2012; 18:00:46 

4-6 arası bankadan bankaya değişir.

"La prima squadra della Capitale. Biancocelesti"

883 Mesaj
29 Ekim 2012; 18:49:00 

quote:

üniversteden yeni mezun olmus biri için bankada mi şirkettemi işe baslamak daha avantajlıdır karıyer için

/center]

2017 Mesaj
29 Ekim 2012; 18:57:56 

Tabi ki bankadan bankaya değişiyor kesin konuşamam ama 4 ila 6 bin lira arasında değişiyor diye biliyorum.

883 Mesaj
29 Ekim 2012; 19:44:51 

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Tabi ki bankadan bankaya değişiyor kesin konuşamam ama 4 ila 6 bin lira arasında değişiyor diye biliyorum.

önceden 10-15 milyar alıyodu müdürler 15 yıl falan önce

/center]

2017 Mesaj
29 Ekim 2012; 19:46:33 

quote:

önceden 10-15 milyar alıyodu müdürler 15 yıl falan önce

Yok yav o kadar almıyordur.

883 Mesaj
29 Ekim 2012; 19:55:11 

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Yok yav o kadar almıyordur.

önceden çoğu sehirde o bankanın bi tane subesi vardı yanı x bankasının bir sehirde bi tane müdürü oluyodu
şimdi her sokakta bitane banka var

/center]

2017 Mesaj
29 Ekim 2012; 20:14:49 

quote:

önceden çoğu sehirde o bankanın bi tane subesi vardı yanı x bankasının bir sehirde bi tane müdürü oluyodu

Haklısın.

959 Mesaj
30 Ekim 2012; 16:01:54 

quote:

adam çok haklı banka müdürü olmak o kadar da cool değil artık nerede çokluk ...

BJK ŞEREF BEY STADI

362 Mesaj
30 Ekim 2012; 16:04:13 

5 alan müdür de gördüm 8 alan müdürü de. bu şube durumuna ve çalışma yılına göre değişir.

ayrıca müdürlerin yararlandıkları diğer imkanları saymama gerek yok sanırım

not:bankada çalışıyordum + banka müdürü 3-4 tane akrabam var.

2442 Mesaj
31 Ekim 2012; 9:38:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkır

5 alan müdür de gördüm 8 alan müdürü de. bu şube durumuna ve çalışma yılına göre değişir.

ayrıca müdürlerin yararlandıkları diğer imkanları saymama gerek yok sanırım

not:bankada çalışıyordum + banka müdürü 3-4 tane akrabam var.

hocam diger imkanlar nelerdr

147 Mesaj
31 Ekim 2012; 10:16:31 

Babam banka müdürü 2500-3500 arası birşey alıyor + araba veriliyor.

362 Mesaj
31 Ekim 2012; 10:30:37 

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

hocam diger imkanlar nelerdr

kurum arabası + iphone ve şirket hattı + bazı harcamaları yapması için kredi kartı da veriliyor yada bu harcamaları direk form ile muhasebeye gönderip parasını alıyor. normal bir çalışan için öncelikle müdürün onaylaması gerekir bu formu.

sonra esnek çalışma saatleri

her çalışan gibi performans ikramiyesi (3-4 maaşı bulabilir çalışma performansına göre)

883 Mesaj
31 Ekim 2012; 12:53:31 

/center]

1333 Mesaj
31 Ekim 2012; 13:22:25 

eski bir bankacı olarak söylüyorum 50 bin tl verseler yapılıcak iş değil.45 yaşında ölmek istiyorsanız başka.

"toplumumuz sisteme uymayan her hangi düşünce ya da davranış şeklini "hastalık" olarak addetmeye meyillidir ve bu makul bir tutumdur, çünkü birey sisteme uyum sağlamazsa bu onun acı çekmesine sebep olduğu gibi sistem için de sorunlar çıkarır. nitekim bireyin manipüle edilerek sisteme uydurulması "hastalığa deva" gibi görülür."

unabomber manifesto

883 Mesaj
31 Ekim 2012; 13:35:51 

quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

eski bir bankacı olarak söylüyorum 50 bin tl verseler yapılıcak iş değil.45 yaşında ölmek istiyorsanız başka.

bir insaaat şirketinde finansman bölümünde işe yeni baslayan biri ne iş yapar yükselme şansı daha mı fazladır bankacılıktan sizce

/center]

4631 Mesaj
31 Ekim 2012; 13:39:25 

/mp_startmoney 999999999999999

Steam ID : ilhan_j0 (DOTA 2 - Counter Strike : Global Offensive)
Origin ID : j0ffline (FIFA 15 - Battlefield 3)
Uplay : CookinSmoke (The Crew)
-
Fan of :
Galatasaray - 2Pac - Kobe Bryant
-

883 Mesaj
31 Ekim 2012; 13:41:52 

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

/mp_startmoney 999999999999999

what is this

/center]

1333 Mesaj
31 Ekim 2012; 13:49:16 

quote:

bir insaaat şirketinde finansman bölümünde işe yeni baslayan biri ne iş yapar yükselme şansı daha mı fazladır bankacılıktan sizce

inşaat şirketleri hakkında detaylı bir bilgim yok ama bankacılıkta fırsatlar çok daha fazladır kariyer açısından ama bankacılığı 15,20 yıl önceki bankacılık ile karıştırmayın yada eskiden bankacılık yapanların tavsiyesi ile bu işe atlamayın,eğer bu işe atılıcaksanız,aile yaşamınızın olmayacağını,tatilinizin olmayacağını,strese bağlı sağlık problemleri yaşayacağınızı bilin.Tam anlamı ile 7/24 bir işiniz olucak.Ev yaşamını unutun.
Ben 2 yılda uzman olup çok iyi bir maaş alırken ve önüm açıkken bir yaz günü hiç düşünmeden istifa ettim.
Şu an bana 1 000 tl para vericeğiz gel balıkçılık yap deseler,hiç düşünmeden 10 .000 tl alan bir bölge müdürlüğü pozisyonu yerine seçerim.
Size tavsiyem her ne kadar daha az kariyer imkanı olsada inşaat sektöründe deavm etmeniz ama ben işkoliğim,/7/24 çalışırım ,insanların ağız kokusunu çekerim derseniz,hiç düşünmeyin bankacı olun,kariyer ve kazanç olanakları daha fazla.

"toplumumuz sisteme uymayan her hangi düşünce ya da davranış şeklini "hastalık" olarak addetmeye meyillidir ve bu makul bir tutumdur, çünkü birey sisteme uyum sağlamazsa bu onun acı çekmesine sebep olduğu gibi sistem için de sorunlar çıkarır. nitekim bireyin manipüle edilerek sisteme uydurulması "hastalığa deva" gibi görülür."

unabomber manifesto

3070 Mesaj
31 Ekim 2012; 13:53:23 

Babam Banka Müdürü tam bilmiyorum ama 5 milyar civarı galiba

Bu arada Banka müdürlerinin arkadaşlarının dediği gibi sağlık hizmetlerinden yararlanma imkanları falan çok iyi+ altına araba veriyorlar ve benzin bedava+ telefon ama kimseye tavsiye etmez hayattan soğutucu bir meslek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter61 -- 31 Ekim 2012; 14:04:29 >

3070 Mesaj
31 Ekim 2012; 13:57:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Ivan Divandelen

Aynen benim babam da banka müdürü hayattan bezdi adam sakın ama sakın o strese değmez

504 Mesaj
31 Ekim 2012; 14:06:12 

Yaptığı her harcamayı faturalandırıp bankadan tahsil ediyorlar, utanmasalar umumi tuvalet giderlerini daha fatura edecek yüzsüzler

Bir yorumun daha sonuna geldik, ben John Ross, bana katıldığınız için teşekkür ederim.

Nick Mağduru

883 Mesaj
31 Ekim 2012; 15:35:15