Şimdi Ara

I-O Data, 21.5' boyutunda Full HD destekli LCD monitör hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Japonya merkezli popüler monitör üreticilerinden I-O Data, Full HD destekli monitör ailesini genişletiyor. Geçtiğimiz günlerde 23.6" boyutundaki Full HD LCD monitörünü anons eden firma, ürün gamını 21.6" boyutundaki daha uygun fiyatlı yeni bir model ile güncelledi. LCD-MF221XGBR kod adını taşıyan 21.5" boyutundaki yeni modelin destek verdiği doğal çözünürlük 1920x1080 piksel.

Tepki süresi 5ms olarak belirlenen Full HD monitör, 300 cd/m2 parlaklık ve 1000:1 (10000:1 DCR) dinamik karşıtlık değerlerine sahip. Siyah renkli kasasıyla dikkat çeken 4.5 Kg ağırlığındaki modelin 1 watt'lık iki adet dahili hoparlöre sahip olduğu ayrıca üzerinde D-Sub, DVI ve HDMI 1.2a konnektörlerinin bulunduğu belirtildi. 3 yıllık garanti ile kullanıma sunulan yeni monitörün yurt dışı satış fiyatı 277$ olarak belirlenmiş.

• Haber için teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bymust

Haber için teşekkürler.

Şu teşekkürleri pm'e gönderseniz!!!
  • bizde de umarım yukarıdaki yaklaşık fiyata çıkar(vergilerle zor ama hayal dünyası işte)
  • full hd artık standart oldu
  • yenı sezon urunler ortaya cıkmaya basladı
    mecbur kalınmadıkca bu modeller pıyasaya cıkmadan monıtor almamak lazım
    yakında bızım pıyasalarada gırerler
  • Bilmiyorum nedendir ithalatçı firmalar inatla bu japon merkezli ürünleri getirmiyorlar. ilginç . belki de getiren vardır ben rastlamadım
  • şuna bak ya, ne ürünler, ne güzel fiyatlara y.dışında satılırken bizde de,sırf,dvi ve hd girişli lcd'lere hala özel ek vergi alan zihniyete yazıklar olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.