Şimdi Ara

Optik Çıkışlı Dekoder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konunun yeri burasıı pc bölümümü sinema bölümümü karar veremedim öncelikle kusura bakmayın

Ps3ün optic ses bağlantısını kullanarak arada bir dekoder yardımıyla analog sistem olan x540 (logitech)'e bağlamak istiyorum.Şu an analog olarak aldığımdan sesi traşlanma var seste sanırsam çünkü 2 bağlantıyıda kullananlar böyle görüş belirtiyor.Bende bunu dekoder yardımıyla azda olsa yüzde 30 civarı giderebilcekse almayı düşünüyorum.Şimdi aklınızda bildiğiniz optic destekli dekoder veya benim bilmediğim olabilir başka bir aracı birim mevcutmu?

Benim bildiklerim ama bulamadığım:

Sony MDR-DS1000(Kulaklık ve Dekoder Seti)1.Tercihim bu.Gece oynamama da müsait.
    Creative DDTS100

2.EL YADA 0 FARKETMEZ NEREDE BULABİLİRİM?

Tekrar teşekkürler herkese iyi geceler...

• bulamazsın arkadaşım çünkü adeti çok az çıktı piyasaya ikinci etken baya bi zaman geçti üçüncü etkende şansına birisi satacakda sen alacan...kolay gelsin
  • Ya bulmak sorun değil de yani bulma 2.planda. Dediğim gibi etkisi olurmu farkedilir cinste?
  • bunu kullanan arkadaşlar karar verebilir.Yani şu durumda benim deneme yapmadığım için bişey söyleyemem.Ama fark olacaktır bana kalırsa...mükemmel bir fark bekleme ama.Kolay gelsin
  • yap paralel gitsin arkadaşım ne uğraşıyorsun niye para harcıyorsun bir tanede wireless kulaklık al olsun bitsin
  • Paralel derken? Benim derdim ps3ün optik çıkışından ses almak. Kısacası bunun için elimdeki ses sistemi dahilinde ne yapabilirim onu bilmiyorum. Sony HT-BE1 var en ucuz ama onuda bulamıyorum piyasada...
  • ddts-100 le optik girişten bağlantı yaparsan ses özellikle kalitesi çok değişir heleki sen şuan çoklayıcı ile kullanıyomuşun ses baya fark eder ve dolby digital ses alırsın ama bu cihazı bulman zor iyiki zamanında almışım yauw
  • CREATIVE USB Sound Blaster Digital Music SX"

Böyle bir şey buldum bunla olabilirmi acaba ps3ten kullanabilirmiyim?

http://tr.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=207&product=14619
  • olurda pcden kontrol edersin sesi ps3 kullanırkende pc açık olmak zorunda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.