Şimdi Ara

Pc Lcd bağlama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün philips 32PFL7083 marka bi lcd aldım pc ye HDMI kablosuyla bağlamaya çalışıyorum desteklenmeyen video formatı yazıyo sağ üst köşede arada görüntü geliyo fakat 10-15sn sonra tekrar Video sinyali yok diyip gidiyo görüntü yardım edin lütfen

• yokmu yardım edicek kimse :'( peki şöyle sorayım arkadaşlar ben arasam philips servisini anlarmı onlar sizce yardımcı olurlarmı ? yadan vatan computer (oradan almıştım tv yi)
  • Kullanma kılavuzunda PC algılama değerleri mealinde bir tablo veya bilgi olması lazım. Oradaki değerlere bakıp, PC çıkış çözünürlüğünü ve frekans değerini orada yazan değerlerden birine uygun hale getirmek belki sorununu çözer.
  • hepsini yaptım ama olmuyo denemediğim şey kalmadı görüntü geliyo çok güzel bi şekilde kaliteli olarak ama 15 sn sonra video sinyali yok diyo tekrar desteklenmeyen video formatı yazıyo sonra tekrar geliyo görüntü falan dewam edip gidiyo öyle :(
  • Peki görüntü geldiğinde 1080p/60 vs. benzerinde bir şey yazıyor mu ekranda? Artı ekran kartı kaynaklıda olabilir. Driver güncelleme yapabilirsin.
  • pc nin ekran çözünürlüğünü 800x600 yaparak dene
  • hiçbir şekilde olmuyor bugün gittim lcd yi değiştirdim samsung 32A656 aldım sorunsuz kullanıyorum uyarıyım philip marka tv ler dvI-HdmI kabul etmiyormuş illaki HDMI-HDMI olması gerekiyormuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: NightMare_Konya

hiçbir şekilde olmuyor bugün gittim lcd yi değiştirdim samsung 32A656 aldım sorunsuz kullanıyorum uyarıyım philip marka tv ler dvI-HdmI kabul etmiyormuş illaki HDMI-HDMI olması gerekiyormuş

SONY,SAMSUNG,TOSHİBA..Özelliklede SONY PC Monitör Olarak Çok Başarılı (LCD) Markdalar Biizat Ben Kullanıyorum ..(DVI TO HDMI) 1.1 PM Sorunsuz
  • evet philips te var o sorun 1024x768 genelde destekledigi.

GOGOMEZ

konu dısı olacak kusura bakmayın özel mesaj atamıyorum.imzanda bulunan samsung u türkiye de sıfır bulma ihtimalim var mı herhangi bir yer olur gidip direk alıcam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoulScream

evet philips te var o sorun 1024x768 genelde destekledigi.

GOGOMEZ

konu dısı olacak kusura bakmayın özel mesaj atamıyorum.imzanda bulunan samsung u türkiye de sıfır bulma ihtimalim var mı herhangi bir yer olur gidip direk alıcam.

Merhaba ..SoulScream Sizde Artık (LCD) Konusun da Bi Hayli geliştiniz Böle devam etmelisniz

Şimdi Malesef Bu Ürünü Peder Bey (ALMANYADAN) Getirtti İnanın Bana Mükemmel Bir Panel (Bilemiyorum Nerde Bulursunuz )Tr,Piyasasında Rastlamadım...Ama Şimdiki Yeni seriler..6,7,8 Seriler (M87) Serisi Kadar Verimli ...Bu Modelde Backlıght Fazla Onuda Sölim Yani Arkada Işık süzmesi Bi Hayli Görülüyo Ama ..Gende Türünün Ter Örn..Kontrastlarda Yavaşlama Vs vs Göremedim İlk Günki Kadar Bakımlı Panel....

Bi Araştırın Bakın Bulamazsanız...Sipariş ederiz Sıkıntı değil SAYGILAR

• tesekkür ederim inan su koca piyasada almak istedigim ilk tv idi ya bunu ya da sony kdl d3500 alcaktım ikiside piyasadan kalktı dediler kafayı yedim o gün bugündür arastırıyorum.kasım sonundan beri konusmadıgım kisi sormadıgım soru kalmadı.daha sadece dün bagdat caddesinde pioneer, lg, philips, sony bayilerini gezdim.bugün enplus ı inceledim gene bagdat caddesinde.aslında eskisehir de oturuyorum düsün artık neler cektigimi.istanbul bilisime de pazar günü gidecegim.gitmedigim yer kalmadı gördügün gibi.konusmadıgım kisi de kalmadı elektronikcilerden tut plazma lcd konusunda genis bilgiye sahip kişilere kadar.grafikcilere bile danıstım.kullananlarla görüstüm.ps3 pc baglayanlara kadar gittim gördüm.

quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Orjinalden alıntı: SoulScream

evet philips te var o sorun 1024x768 genelde destekledigi.

GOGOMEZ

Merhaba ..SoulScream Sizde Artık (LCD) Konusun da Bi Hayli geliştiniz Böle devam etmelisniz

Şimdi Malesef Bu Ürünü Peder Bey (ALMANYADAN) Getirtti İnanın Bana Mükemmel Bir Panel (Bilemiyorum Nerde Bulursunuz )Tr,Piyasasında Rastlamadım...Ama Şimdiki Yeni seriler..6,7,8 Seriler (M87) Serisi Kadar Verimli ...Bu Modelde Backlıght Fazla Onuda Sölim Yani Arkada Işık süzmesi Bi Hayli Görülüyo Ama ..Gende Türünün Ter Örn..Kontrastlarda Yavaşlama Vs vs Göremedim İlk Günki Kadar Bakımlı Panel....

Bi Araştırın Bakın Bulamazsanız...Sipariş ederiz Sıkıntı değil SAYGILAR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.