Şimdi Ara

Yardıııım CS 1.6 Açılır Açılmaz Direk Kapanıyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
48.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bi Virüs taraması felan yap istersen
  • Çeşitli patchleri denemelisin
    Counter-Strike acıkken oyunla çelişebilcek 3rd programalr açma
    Fix sxe sürümü yükle
    Sürücülerini güncelleştir VGA
    Herhangi bir dosya silinmiş ise acılmayabilir

Yazdıgın sebebin binlerce nedeni olabilir
  • kardeş başlat/tüm programlar/başlangıç taki iiiiiii yada bod die bişiler varsa onları sil her açtığında csyi
  • [DHTUBE=]
    quote:

• sımdı konu hötlemıs pörtlemıs gıbı olucak ama aynısı banada oluyo daha dun oynuyodum bugun actım dırek atıyo hıc bı yazı gelmıyo ekrana sxe acmadan denedım yıne aynı sonuc biraz arastrdım mıllet yazmıs ramlerle alakalı ne alakaysa son care format atcam ınş düzelir
  • Banada aynısı oluyordu ben çözdüm.Eğer counter strike ı kendi setup ından online oynamaya çalışıyorsanız oynayamazsınız oyun kapanır.V23 patchi yükleyin counter strike non steam kısayolunu bulup onunla girin.Kolay gelsin...
  • mert_yldz_ kardes ben sorunu format atark cozdum suan calısıyo duzeldı. senın dedıgın gıbı olsaydı olurdu defalarca sıldım yukledım patch23 yukledım olmadı formatla duzeldı
  • Bilmiyorum kardeşim belki arkadaşın sorunu benimki gibidir.CS nin kendi setupından online oynamaya kalkınca kapanıyor.
  • Half-Life`den gir bira Half-Life oyna sonra Cs Geç Kapanmaz
  • Sxe'yi kapatıp gir bi açılırsa Fix indir. Sxe kapalıyken de aynı sorun oluyorsa sil yükle yine olmazsa durum karışıkdır. :D Sen hele bi bunları yapta %80 Sxe'den o...
  • arkadaşım sen patch yüklememişsin cs en baştan sil patchle beraber yükle
  • konu hortlatmış gbi olmayım ama arkadaşların işine yarar bu cs indirin sorun gidiyor bendede oluyodu içinde server listesi vardır:

http://netload.in/dateiT0iOvF8VZ6.htm

veya

http://www.fileserve.com/file/Euff9GW
  • bendede ilk açdığımda direk kapanıyordu ardından bir daha denediğimde açılıyordu sende bir dene
  • beyler konu hortlamış ama hemde 1 yıl geçmi,ş bendede oluyo neden olduğunu bilmiyorum bi anda atıyo hiç böyle bir sorun yaşamamıştım ne yapacam yardım etseniz format atamam pc ye :S
  • tripple hort
  • Biri Hortmu dedi
  • Hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultra hortt servere girerken kapanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.