Şimdi Ara

SanDisk'den şık tasarımlarıyla dikkat çeken iki yeni kart okuyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bellek uzmanı SanDisk, bugün All-in-One ve Multi-Card olmak üzere ImageMate serisi iki yeni kart okuyucusunu duyurdu.

Metal ayakları ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken kart okuyuculardan All-in-One,

SD, SDHC, microSDHC, miniSDHC, MMC, MemoryStick, Memorystick Pro Duo, xD ve CompactFlash belleklere; Multi-Card ise

xD, MemoryStick, SD, SDHC ve MMC belleklere tam destek veriyor. Kart okuyucular tasarımları kadar performans konusunda da gayet iddialı görünmekte.

Örnek verecek olursak All-in-One,

45MB/sn'lik CompactFlash Extreme IV kartlarda 34 MB/sn'ye kadar okuma performansına ulaşırken; Multi-Card ise SanDisk Extreme III SDHC 30 MB Edition'da 30 MB/sn okuma ve 27 MB/sn yazma hızlarına ulaşabilmekte.

All-in-One, 30$'a ve Multi-Card, 20$'a firmanın internet sitesi üzerinden satılıyor.

• gerçekten güzelmiş..
  • ilginç bir tasarımı var havalı duruyor :)
  • all in one modelini 2 ay önce ebaydan satın almıştım nasıl yeni duyrulmuş bir model anlamadım ... extreme III kartla 30mb/s transfer edebiliyorum pro fotoğrafçılar için müthiş bir cihaz.
  • Çok güzel gerçekten ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hamidasim

all in one modelini 2 ay önce ebaydan satın almıştım nasıl yeni duyrulmuş bir model anlamadım ... extreme III kartla 30mb/s transfer edebiliyorum pro fotoğrafçılar için müthiş bir cihaz.

http://www.sandisk.com/Corporate/PressRoom/PressReleases/PressRelease.aspx?ID=4514

Yalnız, SanDisk bu ürünlerin basın duyurusunu 24 şubatta yaptı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yeni Flash bellekleri de çok güzel ama halen piyasada yok malesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.