Şimdi Ara

Microsoft'un yeni oyuncu faresi SideWinder X8'in satışına başlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
5.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft'un oyun severleri hedef aldığı SideWinder serisi yeni farenin dağıtımına artık başlandı.

Firmanın BlueTrack teknolojisini kullandığı X8, 13.000 tane görüntü işleme kapasitesine sahip ve farenin hassasiyeti 250-4000 dpi arasında ayarlanabiliyor; saniyede 120 inç'lik hıza ulaşabiliyor. Farenin bu özellikleri FPS oyuncuları için ideal görünmekte. Dpi seviyesini farenin üzerinde konumlandırılan kırmızı tuşların yanısıra birlikte gelen yazılım aracılığıyla düzenleyebiliyoruz. Seçtiğimiz dpi seviyesi, farenin solundaki mini LCD ekrandan görüntüleniyor. Kablosuz farenin üzerindeki 12 tuşun 7 tanesini isteğiniz doğrultusunda programlayabiliyorsunuz.

X8'i tamamen şarj ettiğimizde 30 saate varan oyun keyfi vaadediyor. Eğer oyunun ortasında pilin bitmesinden endişeleniyorsanız hemen alttaki fotoğrafta görülen cihazın kablosunu fareye takılı bırakabiliyorsunuz. SideWinder X8'in fiyatı ise 100$ olarak belirlenmiş.

• çok şekil bir şey fiyatıda o kadar değil diyelim ama ben razer bekliyorum olmazsa bunuda alabilirim
  • Hehhehe

microsoft a helal olsun

özelliğine göre uygun fiyatlı bi ürün piyasaya sürmeyi başarmış.

genelde fiyatları biraz uçuk oluo bu firmanın mallarının.
  • bu yarı kablosuz mause şerefsizim daha önce benim aklıma gelmişti.
  • sacma sapan mause sekillleri bir oyuncu bir mausu olamaz
  • bır oncekı serıden farkı yok gıbı gorunuyor ergonomı konusunda
  • g9 dan başkasını tanımam... ele tam oturuyor. böyle bi mouse yok... bu seri ise digerlerinden biraz daha kücük olmus gibi. 2004 de aldgım a4 kablosuz mousenin de yarı kablosuz özelligi vardı. kendi icindeki pilleri şarj edebiliyordu. bu olay taa ne zamandan beridir a4 tarafından kullanılmıştı kısacası. saygılar...
  • şekline bakılırsa hiçte ergonomik bir mouse 'a benzemiyor. hala aynı kütüklükte fare yapmaları çok ilginç.. heleki logitechin insanın eline tam oturan farelerini gördükten sonra ben bu adamlara kör derim.. banane üzerinde tuş varsa.. bende fps oynuyorum ama bir moseda hiçte o kdar tuşa ihtiyaç duymuyorum.. önce insan eline tam oturan rahat bir şekil tasarlasınlar bence.. o yüzden logitech şu an için çok daha iyi bir tercih...
  • Gaming-Mouse dedigin ergonomisi en iyi olan mousedur bu şekilde gamer en rahat hareketleri yapabilsin bu microsoft x serisi mouselar tam bir rezalet buda rezalet ergonomi 0 asla almayın tavsiye etmiyorum
  • o ne yaw ele oturmaz ki o.ben sevmedim açıkçası fiyatıda çok ucuz değil yani.Logitech alırım daha iyi
  • sırf şekil kasmışlar resmen..
  • cihazdaki kablo sadece şarj içinmi yoksa kabloyu bağlayınca normal kablolu mu oluyor maus, oyuncular pek kablosuz kullanmaz genelde çünkü. ayrıca bu önceki sidewinder a gore biraz küçük gibi geldi bana öyle ise daha güzel olacak. 4000 dpı olması da gayet güzel bence
  • İşte beklediğim mouse, Tr'ye gelir gelmez alıcam hemen...
  • Gerçekten çok güzel gözüküyor
  • Yavaş yavaş bu "oyuncular kablosuz kullanmaz" klişesi ortadan kalkıyor, önce razer şimdi microsoft kablosuz ama 1ms tepki süreli mouselar yaptılar. Henüz çok uçuk fiyatlar ama yakında yaygınlaşır bu sistem. Microsoft'un mouselarına gelirsek yukarıdaki görüşlere katılıyorum, görüntü yapacağız diye ergonomiyi batırıyorlar, hala da aynı tasarımı kullanıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterm1nd

Yavaş yavaş bu "oyuncular kablosuz kullanmaz" klişesi ortadan kalkıyor, önce razer şimdi microsoft kablosuz ama 1ms tepki süreli mouselar yaptılar. Henüz çok uçuk fiyatlar ama yakında yaygınlaşır bu sistem. Microsoft'un mouselarına gelirsek yukarıdaki görüşlere katılıyorum, görüntü yapacağız diye ergonomiyi batırıyorlar, hala da aynı tasarımı kullanıyorlar.

1 yıldan fazla var daha geliştirelebilmesi için
    1 yıl'da fiyatlar için

2yıl'a anca olur kablosuz iyi tepkime süresi hızlı , fiyatları uygun oyuncu mouseları
  • Şu anda geliştirilmiş durumda zaten, fiyat sorunu var sadece. 1 yıla yakın sürede şimdiki Logitech G5/G9 fiyatlarına düşeceğini düşünüyorum.
  • Mausun bi çekiciliği var
  • 100 dalır buna o parayı vermem A4 ün ve logitech in malzemeleri daha ergonomik ve kullanışlı bundan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: COWABUNGA

100 dalır buna o parayı vermem A4 ün ve logitech in malzemeleri daha ergonomik ve kullanışlı bundan...

Bi çekiciliğ var ayrıca görünüşüde hoş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.