Şimdi Ara

İngilizce kendini tanıtma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
132.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar acilen ing. kendimi tanıtabileceğim bir sunum hazırlamam ve ezberlemem gerekiyor.Lakin ne yazık ki İngilizce'm yeteri düzeyde değil.Forumumuzda illaki vardır İngilizce'si iyi derecede olan birileri.Onlardan yardımlarını esirgememelerini bekliyorum , ve şimdiden teşekkür ediyorum.

I was born in xxxx 'den başlayarak , nasıl bir çocuk olduğumu , aile bireylerini , gördüğüm şehirleri , en iyi çocukluk arkadaşımı , çocukluk huylarımı , okudugum okulları(ilkokul ve ortaokul) , eskiden en sevdigim hocam anlatabileceğim kalıplara ihtiyacım var.Daha sonra favori takımım , bilgsayar oyunum , şimdki en iyi arkadaşım , huylarım(kitap okumak , bilgisayar oyunları oynamak , tv seyretmek...) , favori sinema filmim, favori dizim , favori kitabım , şuan ki en iyi hocam , aile bireylerinin meslekleri.Bunlar ve aklınıza gelen diğer kişi bilgileri için kalıplara ihtiyacım var.I was born in xxxx örneğindeki gibi şahsa ait bilgilerin oldugu kısımlarda birkaç x , _ vb. karakterler olursa sevinirim.Herkes bir iki kaalıba yardım etse kısa sürede biter inanıyorum.Şimdiden sağolun.

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.