Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.733
Cevap
39
Favori
221.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Avrim

"Hesapta nakit var" demişsiniz eğer "bankamatik" kartı ile oyun almaya çalıştıysanız yapamazsınız.Yok eğer kredi karı ise kartınız internetten alışverişlere açık mı?

Adres bilgileri içinse önemli diyebilirim bir kaç alışverişimde banka bilgileri ile benim verdiğim bilgiler aynı olmadığından sorun çıkarttı.

upps karta baktımda bankamatik kartıymış. akşama birde kredi kartıyla deneyeyim hocam çok sağol ilgin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dob3rman -- 16 Haziran 2010; 19:00:00 >
  • bu steamin programını kurarken internet hızını istiyor 1 mbit için ne girmem gerek oraya bir de çok etkiliyor mu orada seçtiğim şey?
  • O seçeneği daha sonra değiştirebiliyorsunuz,önemli bir şey değil.. "DSL/Cable>768k"yi seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

O seçeneği daha sonra değiştirebiliyorsunuz,önemli bir şey değil.. "DSL/Cable>768k"yi seçin.

teşekkürler cevabın için
  • cemaat benim sorum steamdan sadece product key alıp,korsan olarak satılan bi oyunda kullanabiliyormuyuz.maksat download zahmetinden kurtulmak.
  • Oyununa göre değişir.
  • Yeni üyeyim. Steam konusu diye buraya yazıyorum. Arkadaşlar Steam yine oyunculara bir hediye getirdi. Lead and Gold - Gangs of the Wild West adlı oyun 3 gün sınırlı olmak üzere oyunu Steam'dan ücretsiz indirebilirsiniz. Ben şuan indiriyorum. Oyun sadece MP. 4 farklı karakter var. Oyunun normali ise 7.49 USD. Bence kaçırmadan indirin.
  • Steam kurulmuyor.

Sürekli kendini update ediyor bitip başa dönüyor.4-5 günden beri her gün kurmayı deniyorum ama kurulmuyor.1 saatten beri açık ama kendini update etmekten başka birşey yaptığı yok.

HL2 DM ve Mafia II indircektim.HL2 DM acil değilde Mafia II için çatlamak üzereyim şu anda.

Niye olabilir bu
  • worms reloaded için ön sipariş almaya başlamışlar. son çıkan worms sürümleri aksine 2 boyutlu. heves ettim baya =) 2 haftaya çıkacak. ön sipariş fiyatı 18 dolar. çıkınca 20 dolar olacakmış. ön siparişin avantajları arasında bonus oyun içi içerik bir de resmi yayınlanma tarihinden 1 gün önce indirip oynayabilme imkanı var.

bir de 4lü paket satışa çıkarmışlar. 4 lisans 60 dolar. kişi başı 15 dolar ediyor. yani 22.50 tl. eğer ilgilenen olursa 4lü paket almak istiyorum. fiyat farkı öyle aşırı çok değil ama böyle bir imkanımız varsa yararlanalım derim ben. eğer ilgileniyorsanız özelden mesaj atın, ayrıntıları konuşalım. hem çıkınca beraber oynarız =)
  • gardaşlar mafia 2 indirdim play var tıklıyorum(steam da ) launcher.exe geliyor yanında parantez içinde(step 1 of 4) yaziyor 1 saatir falan bekliyor burda ne yapıcam
  • Arkadaşlar steam i yeni öğrendim bir kaç bir şey sormak istiyorum;
    şimdi bu steam tamamen yasal bir şey mi?
    oyunu normal orjinal almamızla burdan almamız arasında bir fark varmıdır (online oynama konusunda olsun diğer konularda olsun şifre flanda veriomu?)
  • Tamamiyle yasaldır.

Hiçbir fark yoktur.
  • merhaba arkadaşlar... 2-3 gün önce stemdan disciples 2 yi satın aldım. oyunu kurdum. açarken siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor. menü ekranı gelmiyor. şuana kadar hiçbir oyunda böyle bir sorun yaşamadım. sizce neden olabilir ?

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

bu ayarlarda bi sorun olduğunu sanmıyorum. sistemin w7..
  • Selamlar, oyun ödemesinde ek masraf çıkıyormu arkadaşlar, 9,99$'luk bir oyun aynı fiyata mı geliyor?
  • ps oyunları da indirilebiliyor mu burdan?
  • Henüz indirilemiyor ama ilerde konsolada gelecek kendileri.
  • Teşekkürler,güzel olmuş.
  • Bir sorum olucak mafia 2 yi kutulu kitapcıklı olarak almıstım ama steam e kayıt etti oyunu şimdi oyunu satmak istiyorum böyle birşey mümkünmü steam hesabımdan silipte orjinal keyiyle baska steam hesabına aktarılabilirmi ??
  • Maalesef,mümkün değil.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.