Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.733
Cevap
39
Favori
221.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Steam'e yeni kayıt oldum. 12 tllik cs go aldım. Ancak hesabımın sınırlı hesap olduğunu öğrendim. 5 dolarlık harcama yapmam gerekiyormuş. 5 doların 15 TL olduğunu düşünürsek 3 tl fiyatında oyun alırsam ,sınırlı hesaptan kurtulur muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ön Libero

Merhaba arkadaşlar. Steam'e yeni kayıt oldum. 12 tllik cs go aldım. Ancak hesabımın sınırlı hesap olduğunu öğrendim. 5 dolarlık harcama yapmam gerekiyormuş. 5 doların 15 TL olduğunu düşünürsek 3 tl fiyatında oyun alırsam ,sınırlı hesaptan kurtulur muyum ?

evet ama gene 1ay gibi bir olayı vardı onun steam yardımda yazar bunlar oraya bAk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reikideiki kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • steam dellendi beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

Arkadaşlar şu Franchise sürümleri nedir ? Örneğin Witcher 3 altında Franchise yazıyor. Bilgisi olan var mı ?

witcher Franchise , tüm witcher oyunlarının ya da dlc paketlerinin olduğu sürümdür
    witcher 1,2 ve 3. oyun aynı pakettedir.
    ama her oyun için tek key vermez, verdiği key ile 3 oyunu birden almış olursun
  • merhaba. steam den 3 lu oyun almıştım. birisini iade etmek istedim 42 dk oynamıştım ve alali 1 gun olmuştu. fakat paketteki diğer bir oyunum 2 saati geçtiği için iade almadilar. hata mi oldu yoksa kural böyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fifacicocuk

merhaba. steam den 3 lu oyun almıştım. birisini iade etmek istedim 42 dk oynamıştım ve alali 1 gun olmuştu. fakat paketteki diğer bir oyunum 2 saati geçtiği için iade almadilar. hata mi oldu yoksa kural böyle mi?

Çünkü sen oyunu almadın sen paketi satın aldıgın için oyunu iade edemezsin paketi iade etmen gerekiyor
  • reikideiki kullanıcısına yanıt
    Aynen :P Bir de bir sorum daha var. Rocket lig almıştım sorunsuz oynuyordum bugün açılmadı. Çalışıyor yazıyor ama oyun açılmıyor. Silip yükleyeyim dedim sildim 270 kb ile indiriyor siber saldırılardan dolayı internet çok yavaş. Sizce oyun inince düzelir mi ?
  • ilk defa steam den oyun alacagım. ancak bazı sorularım var.

1-oyunu pcye indirecegim, daha sonra usb ile notebooka alıp orda yukleyebilir miyim?
    2-oyunu her oynarken siteye login mi olmaliyim.
    3-online oynamayacagım oyunlar için internet gerekir mi?
    4-max payne 3 suanda 7,5TL orjinal oyundan farksız bir sekilde oynayabilir miyim?
  • Bilgisayarıma format attım yalnız steam'a giremiyorum, özel erişim kodu gönderiyor ama kod mailime gelmiyor, önemsiz postalara filan da gelmiyor mail adresimin yanlış olma ihtimali yok 8 yıllık hesabım dün daha alışveriş yapmıştım bilgi mailleri geliyordu, bu sorun başına gelen oldu mu acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar, Benim steam e para yüklemeyle ilgili birkaç sorum olucak.

1- Paypal dan steam hesabıma para aktarabilmek için kullanabileceğim bir yöntem var mı? Bildiğim kadarıyla direk paypaldan steam e aktarılamıyor.

2- Steam e telefondan para yükleyebilmek için ille otomatik ödemeli fatura mı olmak zorunda? Başka bir yolu yok mu?

3- Mobil ödeme dışında kredi kartı kullanmadan steam e para yükleme yöntemi var mı?

Arkadaşlar bu soruları sormamın nedeni kredi kartımda şuan sıkıntı var, steam indirimleri bitmeden steam hesabıma para yüklemek istiyorum ama kredi kartımı kullanamıyorum. indirimler bitmeden de kullanamazsam diye alternatif yol arıyorum. Kısaca kredi kartı kullanmadan, paypal ile ya da otomatik ödemesi olmayan faturalı telefon kullanarak bu sorunu çözebilecek alternatif bir yöntem arıyorum. Eğer böyle bir alternatif yoksa bile, olmadığını cevap olarak yazmanız çok iyi olur. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Registered

ilk defa steam den oyun alacagım. ancak bazı sorularım var.

1-oyunu pcye indirecegim, daha sonra usb ile notebooka alıp orda yukleyebilir miyim?
    2-oyunu her oynarken siteye login mi olmaliyim.
    3-online oynamayacagım oyunlar için internet gerekir mi?
    4-max payne 3 suanda 7,5TL orjinal oyundan farksız bir sekilde oynayabilir miyim?

usb ile oyunu alıp notenookta oynayabilirsin ama önce oyunu yedekleyip sonra notebooka steami kurman gerekiyor.internet varsa login olmanı istiyor yoksa cevirim dısı oynarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: kyroscrilio

Merhaba arkadaşlar, Benim steam e para yüklemeyle ilgili birkaç sorum olucak.

1- Paypal dan steam hesabıma para aktarabilmek için kullanabileceğim bir yöntem var mı? Bildiğim kadarıyla direk paypaldan steam e aktarılamıyor.

2- Steam e telefondan para yükleyebilmek için ille otomatik ödemeli fatura mı olmak zorunda? Başka bir yolu yok mu?

3- Mobil ödeme dışında kredi kartı kullanmadan steam e para yükleme yöntemi var mı?

Arkadaşlar bu soruları sormamın nedeni kredi kartımda şuan sıkıntı var, steam indirimleri bitmeden steam hesabıma para yüklemek istiyorum ama kredi kartımı kullanamıyorum. indirimler bitmeden de kullanamazsam diye alternatif yol arıyorum. Kısaca kredi kartı kullanmadan, paypal ile ya da otomatik ödemesi olmayan faturalı telefon kullanarak bu sorunu çözebilecek alternatif bir yöntem arıyorum. Eğer böyle bir alternatif yoksa bile, olmadığını cevap olarak yazmanız çok iyi olur. Teşekkürler

gittigidiyor veya donanımhaber 2 el gibi yerlerden cuzdan kodu alabilirsin ama alacagın adamları duzgun sec

• beyler steamin cahiliyim kusura bakmayın bi sorum olacak. mesela arkadaşımda cs go var. bunu başka bir üyeliğe "aile şeysiyle" aktarabiliyor muyuz? böyle bişey mümkün mü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir türlü steam hesabı açamıyorum nick kabul etmiyor yardım
  • HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    steam üyelik açamıyorum nick kabul etmiyor bi yardımcı olun
  • Arkadaşlar bilgisayarımdan yeni bir account açmak istedim. Açtıktan sonra eski accountum kayboldu. KUllanıcı adı ve şifresini girmeme rağmen, böyle bir kullanıcı yoktur diyor ama yeni accountum ile açınca girebiliyorum. Lakin sadece PCde kurulu oyunları görüyor, 47 oyundan 17 tanesi kaldı sadece Ne yapmam lazım?
  • Online oyun ve steam konusunda yeniyim pek bilgim olmadığı için bişey sorucam arkadaşlar. uplay veya bunun gibi yerlerden alınan oyunlar steam kütüphanesinde görünüyor mu ve steam serverından oynanabiliyor mu?
  • ÖLMÜŞ BU FORUM ADAM AKILLI BİRİSİ YOK MU ŞU SORULARA CEVAP VERECEK
  • elden yatıracam havale hesap numarası verdiler garanti boacompra:

Sipariş numarası: Mağaza:Valve SoftwareAçıklama: Call of Duty: Modern Warfare 2 (ROW), Need For Speed: Hot Pursuit vb..... Sipariş tutarı:TRY 245.79 tl E-posta:@gmail.com Ödeme Şekli: Sucesso

Başarılı sipariş!
    Siparişiniz başarılı ve iletilmesi için ödeme işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Eğer ödemesini gerçekleştirdi iseniz web sitesinde belirtilen iletim süresi kadar bekleyiniz.

Siparişinizi tamamlamak için, lütfen aşağıdaki hesap numarasına ödemenizi yapınız
    Banka Adı: GARANTI Online Internet Subesi
    Hesap Sahibi: iyzi teknoloji ve ödeme sistemleri A.Ş.
    Şube Kodu:
    Hesap Numarası:
    IBAN: TR29
    Referans Kodu:

Dikkat: Referans Kodunun siparişinizin tamamlanmasi için ödeme yaparken açıklama alanlarına girilmesi zorunludur. Lütfen açıklama alanlarına referans kodunuz dışında başka hiçbir bilgi girmeyin! Detaylı bilgi için lütfen S.S.S. bağlantısına göz atın.
    Tamamlayın ve web sitesine dönün

İLETİŞİM SÜRESİ KADAR BEKLEYİNİZ DİYOR SAYFA AÇILDI BU SAYFA İÇİN PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR AÇIK TUTMAM MI GERETİCEK PC Yİ 1 İŞ GÜNÜ DİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix506 -- 2 Ocak 2016; 17:17:11 >

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.