Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.733
Cevap
39
Favori
221.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar steam'da planetside 2 indiyordum dışarı çıktım Oyunlar da payday 2 görünüyor nasıl oluyor ki anlamadım

STEAM Rehberi/Soru-Cevap
  • Merhaba arkdslar bildiginiz uzere suan counter global offense ve payday oyunlari indirimde, ben bu oyunlari hem kendime alip hem arkdsima gondermek istiyorum kendime counter oyununu Aldim fakat oyunu bi daha sepete ekleyi tikladigimda hediye yolla butonu na basilmiyo... Ben bu oyunu arkdsimada hediye etmek istiyorum.. Bunun nedeni nedir bilenininiz varmidir? Neden butona basamiyorum neden hediye olarak yolluyamiyorum? Indirimde oldugu icinmi? Indirimdeki oyunlari hediye olarak arkdslarimiza yollamak yasakmi? Biri beni bu konuda aydinlatabilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozmin355

Merhaba arkdslar bildiginiz uzere suan counter global offense ve payday oyunlari indirimde, ben bu oyunlari hem kendime alip hem arkdsima gondermek istiyorum kendime counter oyununu Aldim fakat oyunu bi daha sepete ekleyi tikladigimda hediye yolla butonu na basilmiyo... Ben bu oyunu arkdsimada hediye etmek istiyorum.. Bunun nedeni nedir bilenininiz varmidir? Neden butona basamiyorum neden hediye olarak yolluyamiyorum? Indirimde oldugu icinmi? Indirimdeki oyunlari hediye olarak arkdslarimiza yollamak yasakmi? Biri beni bu konuda aydinlatabilirmi?

Hayır öyle birşey yoktur istersen oyunu 0.1tlye al arkadaşına hediye edebilirsin ama önce oyunu hediye olarak satın Alman gerekiyor daha sonra envanterine girip oyunu arkadaşına hediye olarak gonderebilirsin

• Arkadaşlar Steam'den yazılım almış olan var mı? Ben Sony Movie Studio almak istiyorum fakat emin olamadığım konu şu; yazılımı alırsam bana sadece aktivasyon kodunu mu veriyorlar? Uygulamayı indirip kullanmak için mutlaka steam kurulu olması gerekiyor mu yoksa Sony'nin sitesinden yazılımı indirip steam'den aldığım kodu kullanabilir miyim? Eğer mutlaka steam'i kurup yazılımı onun üzerinden indirip kurmak gerekiyorsa, kurulumdan sonra steam'i kaldırıp yazılımı kullanmaya devam edebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: slicer

Arkadaşlar Steam'den yazılım almış olan var mı? Ben Sony Movie Studio almak istiyorum fakat emin olamadığım konu şu; yazılımı alırsam bana sadece aktivasyon kodunu mu veriyorlar? Uygulamayı indirip kullanmak için mutlaka steam kurulu olması gerekiyor mu yoksa Sony'nin sitesinden yazılımı indirip steam'den aldığım kodu kullanabilir miyim? Eğer mutlaka steam'i kurup yazılımı onun üzerinden indirip kurmak gerekiyorsa, kurulumdan sonra steam'i kaldırıp yazılımı kullanmaya devam edebilir miyim?

şimdi tam emin olamıyorum ama steami kaldırdığın vakit steam üzerinden yüklediğin herşeyde onunla birlikte silinir diye anımsıyorum ama dediğim gibi emin olamıyorum.Herneyse steam herşeyin kodunu vermiyor eğer sony kod istiyorsa kodu kesinlikle veriyor istemiyorsa vermiyor mesela bende bircok oyun var bunlardan bazıları ek platformla bağlantı gerekmediği için bunların kodunu steam bana vermiyor ama başka bir yerede kayıt yaptırmam gereken kodları kesinlikle veriyor.Gerçi valvenin ürünü değilse birşeyi yükledikten sonra koduna ulaşabiliyor herneyse sen sonuçta orjinal birşey alıyorsun orjinal birşey aldığından dolayı dilediğin heryerde kod geçerlidir ama mesela sen steam üzerinden aldın sony üzernden indirip kurarsan sıkıntı olmaz ama gidipte steame rakip x firmaya ait bir yerden indirir kurarsan sıkıntı oluyor mesela steam ve originde ortak bazı oyunlar ben bunlardan bir tanesinin keyini steame girebiliyorken origine girdiğimde kabul etmiyor.Ama genede sen kararsız kaldın güvenemedin o zaman sony üzerinden al kodu steam dışardan alınmış kodları kabul ediyor demin bahsettiğim istisnalar dısında.
  • Arkadaşlar ben steam de bedavaya giren bi oyunu indirdim ve bi süre oynadım.
    Ertesi gün oynamak istediğimde oyunu satın al diyor bana.
    Neden böyle oldu bi açıklar mısınız yada ne yapmam gerekiyor?
    O kadar indirmek için zaman harcadım şimdi ise açılmıyor.
    Lütfen yardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: poliahemus96

Arkadaşlar ben steam de bedavaya giren bi oyunu indirdim ve bi süre oynadım.
    Ertesi gün oynamak istediğimde oyunu satın al diyor bana.
    Neden böyle oldu bi açıklar mısınız yada ne yapmam gerekiyor?
    O kadar indirmek için zaman harcadım şimdi ise açılmıyor.
    Lütfen yardım...

oyun belli bir süreliğine herkesin denemesi için bedava olmuştur zaten sen oyunu indirdiğinde yanında şu kadar gün kaldı diye yazar o süre bittiğinde deneme süren bittiği için daha sonra oynamazsın satın almadığın takdirde.
  • arkadaşlar bugün steame girmeye çalıştğımda ilginç bir sorunla karşılaştım.Ana hesabıma girmeye çalıştığımda steam ağına bağlanılamıyor hatası veriyor.Fakat yan hesaplarıma ve arkadaşımın hesabıa girmeye çalıştığımda hiçbir sıkıntı yok.Arkadaşım denedi o da giremedi benim hesabıma kendisi şehir dışında
  • tek steam hesapında 2 oyun aynı anda acılıyormu mesela cs 1.6 oynuyacam alt kısımda cs go'da acık kalacak boyle bırsey yapma ımkanı varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MentorCan

tek steam hesapında 2 oyun aynı anda acılıyormu mesela cs 1.6 oynuyacam alt kısımda cs go'da acık kalacak boyle bırsey yapma ımkanı varmı ?

bunu neden denemiyorsun ama buyuk ihtimal oluyordur

• Beyler Allah'ın adını verdim şu steam kredi kartı doğrulama olayıyla 3 defadır uğraşıyorum. Allah aşkına bi bilen yardımcı olsun çıldırmak üzereyim artık !
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Beyler Allah'ın adını verdim şu steam kredi kartı doğrulama olayıyla 3 defadır uğraşıyorum. Allah aşkına bi bilen yardımcı olsun çıldırmak üzereyim artık !

internet bankacılığından hallediyorsun ya steam zaten sana gereken şeyleri acıklamış oluyor orası daha yardımcı olur ama hatırladığım kadarıyla anlatayım herneyse o extrede 2 kere 1-2 lira aralığında para cekiyor daha sonra sen steame girip cekilen tutarları yazıyordun sanırım bunu yaptıktan sonra steam cektiği tutarı geri hesabına yatırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

quote:

Beyler Allah'ın adını verdim şu steam kredi kartı doğrulama olayıyla 3 defadır uğraşıyorum. Allah aşkına bi bilen yardımcı olsun çıldırmak üzereyim artık !

internet bankacılığından hallediyorsun ya steam zaten sana gereken şeyleri acıklamış oluyor orası daha yardımcı olur ama hatırladığım kadarıyla anlatayım herneyse o extrede 2 kere 1-2 lira aralığında para cekiyor daha sonra sen steame girip cekilen tutarları yazıyordun sanırım bunu yaptıktan sonra steam cektiği tutarı geri hesabına yatırıyor

Evet onu biliyorum zaten yaptım asıl sorunda o girdiğim tutarları yanlış tutar olarak kabul ediyor. Çektiği 2 ufak miktarı o steamde istediği yere giriyoruz bunu biliyorum ama işte dediğim sorun ...
  • quote:

quote:

quote:

Evet onu biliyorum zaten yaptım asıl sorunda o girdiğim tutarları yanlış tutar olarak kabul ediyor. Çektiği 2 ufak miktarı o steamde istediği yere giriyoruz bunu biliyorum ama işte dediğim sorun ...

quote:

"Onay provizyonları, bankanıza Steam Mağazasında kullanılan para birimin cinsine göre yansıtılır. Eğer banka bu provizyonu bölgesel para cinsinize çevirirse, bankanız tarafından çevrilmeden önceki halini öğrenmek veya banka tarafından eklenmiş herhangi bir ücretin olmadığı halini öğrenmek istiyorsanız bankanız ile iletişime geçmelisiniz."

steam böyle birşey demiş acaba tl olarak girdinizden mi yanlış kabul ediyor en son care steam desteğe başvur dicem orasıda 7günde geri döner mi bilemiyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

"Onay provizyonları, bankanıza Steam Mağazasında kullanılan para birimin cinsine göre yansıtılır. Eğer banka bu provizyonu bölgesel para cinsinize çevirirse, bankanız tarafından çevrilmeden önceki halini öğrenmek veya banka tarafından eklenmiş herhangi bir ücretin olmadığı halini öğrenmek istiyorsanız bankanız ile iletişime geçmelisiniz."

steam böyle birşey demiş acaba tl olarak girdinizden mi yanlış kabul ediyor en son care steam desteğe başvur dicem orasıda 7günde geri döner mi bilemiyorum

Steam TL olarak istiyor bende TL olarak girdim. İnternetten baktığımda 2 ufak çekim TL olarak yazıyor atıyorum 2 ve 3 lira TL yazıyor müşteri hizmetlerini aradım 2 3 Dolar olduğunu söyledi. Steam TL olarak girilmesini istiyor zaten ne yaptıysam kabul etmedi 3 hakkımda doldu. Çıldırdım
  • Arkadaşlar benim Steamla ilgili bir sorunum var. Farming Simulator 2015 satın aldım, yükledim. Steamda oyunu oyna diyince çok kısa olarak "başlatılıyor" diyor anında kayboluyor ama başlamıyor oyun. Ekran kartını ve steamı kaldırıp tekrar yükledim. Steamda oyunun üzerinde özelliklere tıklayıp doğrulama yaptım. Ne yaptıysam hala aynı açılmıyor. Ne yapabilirim yardımcı olarak bir arkadaş var mı

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Arkadaşlar, yedeğini aldığımız oyunların bir kısmını c diğer kısmını d diskine yüklemek istiyorum ama otomatik olarak hepsini c diskine yüklemeye çalışıyor. Var mı bunun çözümü ?
  • arkadaşlar ben steamden kredi kartına oyun iade ettim email atmışlar 7-14 gün arası gelir iadeniz diye 9 gün oldu hala bir şey gelmedi norma midir birde ticket örneği varmı elinizde iade ile alakalı
  • Steam'den oyun almak için tam olarak ne yapmak gerekiyor arkadaşlar?

Garanti Bankası hesabımdan çıkardığım sanal kart ile almak istiyorum (ki bugüne kadar başka sitelerden çok şey aldım sorunsuz)

ama ödeme ekranı sırasında beklenmedik bir hata deyip duruyor.Ki sanal kartta da oyunun (2k16) değerinden daha fazla miktarda para olmasına rağmen...
  • Bi sorum olucak.Mesela ben koleksiyon tarzı bir şey alsam ama içindeki oyunlardan birine sahip olsam ne olur. İndirim mi alırım , para iadesi mi yoksa gift e mi eklenir ?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.