Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.733
Cevap
39
Favori
221.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar size iki sorum olacak ben net bir cevap bulamadım.

1 Steam hesap adı değişiyor mu?
    2 Değiştirilemiyorsa hesabım da ki oyunları farklı hesaba transfer edebiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omergokk

Merhaba arkadaşlar size iki sorum olacak ben net bir cevap bulamadım.

1 Steam hesap adı değişiyor mu?
    2 Değiştirilemiyorsa hesabım da ki oyunları farklı hesaba transfer edebiliyor muyum?

1- steam id değiştiremezsin. ama profil ismini değiştirebilirsin.
    2- hayır
  • benimde bir sorum var.

oyunun yedeğini aldım. backup taki dosyada csd ve csm dosyaları var. şimdi ben bunları nasıl kullanacağım oyunu tekrar yüklemek istediğimde?
  • Benimde Bir sorum olucak Başkasının steamda olan paralı bir oyun var ben bu steam hesabına girerek kendi pc me indirip oynayabilir miyim ?
  • arkadaşıma steamden cs go gift attım 14 martta. şu an hala 30 gün geçtiği halde pazarı kullanamıyor. kendisinin steamden oyun alması zorunlu mu?
  • Arkadaşlar orjinal olarak the walking dead aldım fakat çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Daha önce yüklediğim korsan sürüm takır takır çalışıyordu. Dosya kontrolü yapmama rağmen hata bulmuyor. Silip yeniden kurdum yinede olmadı.
  • [simage]Steamdan payday 2 aldım kurdum oyuna tıkladımda oyunu aldım sayfa cıkıyo ütfen yardım edinnnnnnn!!!!!!!!![/simage]

• Bugün içinde tamı tamına 14 kere aynı mail gelmiş steamden... mail başlığı ''Query account by CD-key'' bu şekilde

mail içeriği aşağıdadır. Bu mailini anlamı nedir? bilen arkadaşlar bilgilendirirse memnun olurum...!

''

Dear Steam User,

This is an automated message generated by Steam account administration. It is being sent in response to a query made by a Steam user to discover all account names associated with this CD-key.

Steam account name: account name*

If you requested this query, please use the above account name to log in to Steam. If you cannot remember your password, click on the “Retrieve lost account” button on the Steam login screen.

If you did not request this query, please ignore this message – users cannot gain access to your account via the Find Account By CD Key process without access to your email account.

To further safeguard your account please read the following FAQs.

E-Mail Verification
    Account Security Recommendations
    The Steam Support Team
    http://www.steampowered.com

• Arkadaşlar nedendir bilmiyorum bir süredir steamdaki ifadelerim gözükmüyor daha doğrusu aşağıdaki resimdeki gibi gözüküyor bunun nedeni ve çözümü hakkında fikri olan varmı acaba?
  • Tek bilgisayarda 2 farkli steam hesabi kullanmak sikinti yaratir mi? Ekstra bir program kurmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam sifremi unuttum format atinca.

o kadar oyun cöp oldu mail e sifre yollamiyolar teknik destek hata veriyor sifrenizi unutmayin otomatik kayit etmeyin daha yeni alip acmadigim bir suru indirimden aldigim oyunlarin oldugu hesaba formattan sonra giremiyorum... steam 50 gblik img dosyasini silmemistim zaten yeniden yukleme istedi yukledim yok sifre yollandi diyor gelmiyor telefon onayina nasil gecmez bu steam.....

sifre için steam yenıden kurdum kullanıcı adımı hatırlatıyor sıfremı gondermıyor ne yapacam

gelen maildekı desteğe tıklıyorum destek şu anda çalışmıyor mesajı gelıyor

Dear Steam User,

This is an automated message generated by Steam account administration. It is being sent in response to a query made by a Steam user to discover all account names associated with this email address.

Steam account name:

If you requested this query, please use the above account name to log in to Steam. If you cannot remember your password, click on the “Retrieve lost account” button on the Steam login screen.

If you did not request this query, please ignore this message – users cannot gain access to your account via the email query process without access to your email account.

To further safeguard your account please read the following FAQs.

E-Mail Verification
    Account Security Recommendations
    The Steam Support Team
    http://www.steampowered.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 8 Mayıs 2015; 15:03:08 >

• arkadaşlar steam de pes 15 bölgemizde satışı durdurulmuş.

oyunu kutulu D&R dan alıp pc ye dv den yükledikten sonra steam ile ilişkilendirebilirmiyim?

bu olmazsa steam üzerinden de indirebilirim önemli olan steam ile eşleştirebilmek?
  • Steam çöktü mü?
  • Arkadaşlar baya okudum ama sorumun cevabını bulamadım. Ben korsan dying light indirdim ve oynuyorum. Oyunu beğendim ve almak istiyorum. Zaten steam kullanıyorum ve bir sürü oyunum var yüklü. Ben bu oyunu aldığımda crackli oynadığım oyunun save dosyasını kullanarak kaldığım yerden devam edebilirmiyim ? Eğer devam edemiyceksem alan kadar oynamıyım bekliyim diyorum çünkü. Bilen varmı acaba ?
  • Arkadaşlar ben steam'den payday 2 oynuyorum yalnız güncelleme yapması çok uzun sürüyor 73 mb lik güncelleme için bile 20 dakka bekledim.İndirmede de sıkıntı var ama asıl olan 2 saatte yer ayrılıyor yazıyor sonra indirdikten sonra iki saat güncelleniyor diyor.Oyunu baştan yüklesem aynı sürecek neden böyle çözümü var mıdır?
  • Merhaba,

Aldığım bir oyunun Sipariş numarasını ("Order Number") bulmam gerekiyor. Oyunu aldıkdan sonra gelen mail'i de sildiğim için şuanda bu numaraya ulaşamıyorum. Mail dısında nerde gözüküyor bu numara ?
  • beyler bende cs.go var yaz indiriminde valve pack almayı duşunuyorum ondada cs.go var şimdi bu 2. csgoyu bana verirmi veyata hediye entverimemi yolar ?
  • Steamdan football manager aldım ama oyunun yanında 1 gün kaldı yazıyor kütüphaneye girdiğimde neden acaba bir sorunmu var
  • Steamdan football manager aldım ama oyunun yanında 1 gün kaldı yazıyor kütüphaneye girdiğimde neden acaba bir sorunmu var
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.