Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
221.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bassgitt

Steamde 5 level olmak için kütüphaneme 5 oyun yüklemem lazım sadece bundan gelecek xp ile 5 level olucam fakat 3 oyun gözüküyor.F2P oyun yüklesem ya da hangi F2P oyunu yüklesem 5 level olabilirim.

dota 2, tf2 gibi oyunları ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

selam
    oyunları yedeklemek yerine steam için özel bir HDD alsam ve oyunları oraya yüklesem
    C'ye format sonrası kullanılabilir mi?
    yani formattan sonra o oyunları tekrar indirmek zorunda kalırmıyız

hayır gerek yok.
    ben hep öyle yapıyorum. formattan sonra steam "kurulumunuz bozuk" diye uyarı veriyor, bikaç ayar yapıyor ve normal açılıyor oyunlarınız da sorunsuz çalışıyor. bazıları ilk açılırken ki gibi kurulum yapıyor sadece.
  • ozaman yedek yerine oyun yüklemek daha iyi
  • quote:

ozaman yedek yerine oyun yüklemek daha iyi

aynen bide yedeklerin kurulmasını beklemiyorsun
  • 1- Oyuna gir Alt-tab yap steame dön indirmek istediğin oyuna sağ tıkla devam et de.

2- Evet yapabilirsiniz. Kütüphanede aşağıda oyun ekle diyin ve istediğiniz oyunu seçip ekleyin.

3- Sadece hörmek istediklerinize sağ tıklayın ve favorilere ekle diyin.Yukarıda tüm oyunlar yazan yeri favoriler diyin bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YereDusenAdam -- 28 Aralık 2013; 13:45:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

1- Oyuna gir Alt-tab yap steame dön indirmek istediğin oyuna sağ tıkla devam et de.

2- Evet yapabilirsiniz. Kütüphanede aşağıda oyun ekle diyin ve istediğiniz oyunu seçip ekleyin.

3- Sadece hörmek istediklerinize sağ tıklayın ve favorilere ekle diyin.Yukarıda tüm oyunlar yazan yeri favoriler diyin bu kadar.

Eyvallah hocam, çok teşekkür ederim.
  • her yeni kurulan oyunun ilk kez çalıştırılması sırasında directx kurulumu yapıyor
    bu normal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

her yeni kurulan oyunun ilk kez çalıştırılması sırasında directx kurulumu yapıyor
    bu normal mi ?

Bu tamamen normal

Önemli değil
  • cod mw3 kutulu olarak satın aldım.keyi girdim yükleme ekranına gelince böylece takılı kalıyor.hiç yüklenmiyor.nedir sorun?bilgisi olan varmı

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 31 Aralık 2013; 1:42:24 >
  • quote:

selam
    oyunları yedeklemek yerine steam için özel bir HDD alsam ve oyunları oraya yüklesem
    C'ye format sonrası kullanılabilir mi?
    yani formattan sonra o oyunları tekrar indirmek zorunda kalırmıyız

1- hdd hemen al
    2- steam in ilgili klasöründen oyunları harici hdd yedekle
    3- format sonrası yedeklediğin oyunları aşağıdaki resimde gösterilen klasöre yapıştır.
    4- steam i aç,kütüphanene git,oyunları göreceksin...karşısında yüklenmedi gibi bir yazı çıkacak...sen "oyunu indir"e bastığın zaman çok kısa bir süre sonra "hazır" yazısı çıkacak.

not: üstte anlatılan işlem çok kısa sürmektedir ve %100 çalışmaktadır,dikkat etmen gereken nokta oyunun kendi dosyaları yanı sıra küçük uzantılı dosyalarını da (eğer varsa)yedeklemeyi unutma...oyun dosyalarının nereye geri yükleneceğini alltaki resimde gösterdim.

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 31 Aralık 2013; 0:33:01 >

• sefer33 kullanıcısına yanıt
    yedeklemekten kastınız kopyala yapıştır değil mi?
    yoksa steamın kendi yaptığı şekilde yedekleyince dosyaları sıkıştırarak yedekliyor
  • 3 nolu maddede yazmışım zaten."kopyala yapıştır".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 31 Aralık 2013; 14:44:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

cod mw3 kutulu olarak satın aldım.keyi girdim yükleme ekranına gelince böylece takılı kalıyor.hiç yüklenmiyor.nedir sorun?bilgisi olan varmı

daha önce cod mw3 ü korsan olarak o bilgisayara yüklemişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 31 Aralık 2013; 14:49:34 >
  • Hocam benim steam'imden arkadaşımın steam!e oyun aktarmak istiyorum nasıl yaparım ? Bende olan bir oyunu satın aldı. Bende hazır inmiş olduğu için ona atmak istiyorum. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar steamdeki skyrim dlc sini nasıl silebilirim, anlamadan free dlc hightexture yükledim, 5 gb olan oyun şimdi 9 gb iniyor ne yapmam lazım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovatharinX

Hocam benim steam'imden arkadaşımın steam!e oyun aktarmak istiyorum nasıl yaparım ? Bende olan bir oyunu satın aldı. Bende hazır inmiş olduğu için ona atmak istiyorum. Teşekkürler.

Oyunu yedekleyip onun bilgisayarda yedekten geri yükle yaparak sendeki inmiş oyunu birdaha indirmesinden kurtarmış olursun arkadaş yukarda anlatmış nasıl yapılacağını
  • Merhaba beyler;

Steam'da oyunların bazılarını yedeklerken hatalarla karşılaşıyorum.Hepsinde olmuyor ama boyutu yüksek bir oyunu yedeklemeye çalıştığımda yükleme yarıda duruyor.Hiç ilerlemiyor.Örneğin "Resident Evil 6" oyunu 17096 gb bu oyunu yedeklerken sona doğru gelince orada durmaya başlıyor.Bir daha ilerlemiyor.Sadece durmadan kalan süre kısmı sürekli artıyor yükleme ilerlemediği halde Bunun için ne yapabilirim.?
    Anlamayan olursa resimdeki gibi;
     STEAM Rehberi/Soru-Cevap
    Resimde çizdiğim kırmızı çizgideki gibi yükleme oralara kadar falan gelip sonra hiç ilerlemiyor.Sonra mavi çizgide gösterdiğim gibi sürekli süre artmaya başlıyor ama ? Her oyunda böyle etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitetree -- 1 Ocak 2014; 15:33:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FOX-BytkN

quote:

Orijinalden alıntı: NovatharinX

Hocam benim steam'imden arkadaşımın steam!e oyun aktarmak istiyorum nasıl yaparım ? Bende olan bir oyunu satın aldı. Bende hazır inmiş olduğu için ona atmak istiyorum. Teşekkürler.

Oyunu yedekleyip onun bilgisayarda yedekten geri yükle yaparak sendeki inmiş oyunu birdaha indirmesinden kurtarmış olursun arkadaş yukarda anlatmış nasıl yapılacağını

Sağol dostum

• Arkadaşlar ben steam'i uzun zaman önce açmıştım bedava portal için.Skyrim'in türkçe yaması çıkınca tekrar aktif oldum ve artık steam kullanmayı düşünüyorum yanlız bir sorum var dalga geçmeden ciddi olarak cevaplarsanız minnettar olurum.Skyrimde bazen ben çıldırıyorum ya param kalmıyor yada gerekli edevatım ve arayıp bulmak çok uzun sürüyor ufak tefek şeyler için hile kullanıyorum genelde.Şimdi bu steamdan indirdiğim skyrimde oynarken hile kullanırsam birşey olurmu söylermisiniz.
  • merhaba arkadaşlar

cod mw3 kutulu olarak satın aldım.keyi girdim yükleme ekranına gelince böylece takılı kalıyor.hiç yüklenmiyor.nedir sorun?bilgisi olan varmı.bir fikri olan yokmu.harddisk de boş yerde var.

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.