Şimdi Ara

::. En çok hoşunuza giden Iphone uygulamaları ve oyunları .::

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
12.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaslar. iphone'umu yeni aldım. 3G 16GB beyaz renk. beyaz daha hoş duruyor,o yüzden tercihim beyaz oldu. umarım kir problemi olmaz. gerçi kilif ve koruyucu biseyler alacagım...

en çok kullandığınız ya da hoşunuza giden ve tavsiye edeceğiniz programlar, oyunlar hangileridir?

mesela photoswap diye bi program var gercekten çok güzel. anlık resimlerinizi dünya üzerindeki kullanıcılar ile paylaşıp, başkalarının çektiği anlık resimleri de hemen o anda görebiliyorsunuz. zaten bilen biliyordur. ilk program tavsiyesi benden gelsin, diğerleri sizden...

http://www.iphoneappreviews.net/2008/08/27/photoswap/

ve palaşılan resimlerden örnekler görmek içinhttp://swapphotos.tumblr.com/ adreseine göz atabilirsiniz. dikkat edin bütün resimler olmasada bazıları erotik içerikli. ona göre sonra demedi demeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 12 Mart 2009; 14:09:27 >
  • Hocam jail break felan yaptınmı yani Appstore uygulamalarındanmı istiyorsun cracklı ipa'lardanmı =)
  • jailbreak nedir tam olarak? bunu yapsak ne olur? yapmasak ne olur? update gibi bisey mi? aksama apple store'a gidicem arkadasım biseyler yukleyecek telefona. bu jailbreak iyi biseyse ona yaptirabilirim. ama tel garanti dışı falan kalır mı o zamanda sakatlık olmasın.?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

jailbreak nedir tam olarak? bunu yapsak ne olur? yapmasak ne olur? update gibi bisey mi? aksama apple store'a gidicem arkadasım biseyler yukleyecek telefona. bu jailbreak iyi biseyse ona yaptirabilirim. ama tel garanti dışı falan kalır mı o zamanda sakatlık olmasın.?

Jailbrake, APPSTORE de bulunan paralı uygulamaları/oyunları bedava yükleyebilmen için gerekli olan bir tür hack işlemidir.
    Jailbrake uygulandığında cihazı garanti dışı bırakır. Fakat bazı arkadaşlarını deneyimlerine göre Jailbrake'li chiaz restore edilirse Jailbrake yapıldığı anlaşılmıyormuş. Ama yine de garanti sizin için önemli bir konu ise bence yapmayın. Yaklaşık 50$ ödeyerek cihazınızın tüm eksik özelliklerini ve birbirinden harika 5 adet oyunu cihazınıza yükleyebilirsiniz.
  • baktımda öyle uygulamalarda cok pahalı değilmiş.

şöyle eğlenceli sosyal hangi programlar var? anket programı vardı bir arkadasta gormustum. anket düzenleyip yayınlayabiliyorsunuz. o programın adı nedir bilen var mı acaba?
  • Sahsi fikrimi sorarsan jailbreak yap ayni ugulamalari bedava ya yukle
  • quote:

Orjinalden alıntı: NER0

Sahsi fikrimi sorarsan jailbreak yap ayni ugulamalari bedava ya yukle

olmazsa yaparım. bir arkadasımla goruseyim de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34
    Jailbrake uygulandığında cihazı garanti dışı bırakır. Fakat bazı arkadaşlarını deneyimlerine göre Jailbrake'li chiaz restore edilirse Jailbrake yapıldığı anlaşılmıyormuş.

Bu bilgi doğru değil. Iphone'u DFU moda alarak, Restore yaparsanız fabrikadan çıktığı hale gelir. Jailbreak sadece yazılımsal bir değişiklik ve tamamen geri alınabilir.

Jailbreak yaptıktan sonra ücretli uygulamaları süre ve özellik sınırlaması olmadan deneyebilirsiniz. Tabi ki en doğrusu denedikten sonra lisanslı olanı satın almak. Program geliştiricilerin de yaşaması gerekir değil mi ?

@Ewren
    Bol bol okuyacaksınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: signore

quote:

Jailbrake uygulandığında cihazı garanti dışı bırakır. Fakat bazı arkadaşlarını deneyimlerine göre Jailbrake'li chiaz restore edilirse Jailbrake yapıldığı anlaşılmıyormuş.

Bu bilgi doğru değil. Iphone'u DFU moda alarak, Restore yaparsanız fabrikadan çıktığı hale gelir. Jailbreak sadece yazılımsal bir değişiklik ve tamamen geri alınabilir.

Jailbreak yaptıktan sonra ücretli uygulamaları süre ve özellik sınırlaması olmadan deneyebilirsiniz. Tabi ki en doğrusu denedikten sonra lisanslı olanı satın almak. Program geliştiricilerin de yaşaması gerekir değil mi ?

@Ewren
    Bol bol okuyacaksınız.

Olabilir, düzelttiğiniz için teşekkürler...

Zaten programlar oldukça uygun...

Bence kesinlikle yüklemeniz gerekenler şunlar

1- iRealSms (Veya BiteSMS) (Mesagları forward etmeniz için bunlardan biri şart)
    2- MobileLog (Çok gelişmiş bir log kayıt sistemi)
    3- SwirlyMMS (Adı üstünde MMS gönderbilmek için gerekli)
    4- iTalk Premium (Ses kaydı için gerekli)
    5- ABC Groups (Rehberinizi gruplandırmaya yarar)
    6- Shazam (Telefona dinlettiğiniz bir melodi ile ilgili tüm verileri size söyler)
    7- YKB Finans (Ücretsiz)

Oyunlar

1- RealFotball2009
    2- Spore Origins
    3- Simcity
    4- Brother in Arms
    5- Asphalt 4 Elite Racing
    6- Enigmo
    7- ChessPro (Satranç)
    8- Backgammon (Tavla)

Bunların tamamını yüklemeye kalksanız maaliyeti yaklaşık 80$ civarındadır. İçlerinden işinize yarayacak olanları seçip diğerlerini eleyebilirsiniz...
  • saol fettah. bunlara bir göz atacagım.
  • quote:

Oyunlar

1- RealFotball2009
    2- Spore Origins
    3- Simcity
    4- Brother in Arms
    5- Asphalt 4 Elite Racing
    6- Enigmo
    7- ChessPro (Satranç)
    8- Backgammon (Tavla)

Bakıyorum hepsine
  • realfootball2009 kaç gayme acaba?
  • Facebook
    Crash
    Black jack
    fring
    tictacfree
  • quote:

realfootball2009 kaç gayme acaba?

4.99
  • quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

4.99

çok bişey değilmiş.

yalnız arkadaslar bisey sormak istiyorum. simdi itunes ile program indiriyorum ama onu telefona atamıyorum? indirdigim programı yada oyunu iphone'a atmak icin ne yapmam lazım...
  • quote:

quote:

quote:

4.99

çok bişey değilmiş.

yalnız arkadaslar bisey sormak istiyorum. simdi itunes ile program indiriyorum ama onu telefona atamıyorum? indirdigim programı yada oyunu iphone'a atmak icin ne yapmam lazım...

iTunes menusunden (üst tarafta) Application sekmesine gir.
    Orada listede görünecektir.
    Sync et..
    Bu kadar...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

4.99

çok bişey değilmiş.

iTunes menusunden (üst tarafta) Application sekmesine gir.
    Orada listede görünecektir.
    Sync et..
    Bu kadar...

saol fettah bir deneyeyim...
  • quote:

quote:

jailbreak nedir tam olarak? bunu yapsak ne olur? yapmasak ne olur? update gibi bisey mi? aksama apple store'a gidicem arkadasım biseyler yukleyecek telefona. bu jailbreak iyi biseyse ona yaptirabilirim. ama tel garanti dışı falan kalır mı o zamanda sakatlık olmasın.?

Jailbrake, APPSTORE de bulunan paralı uygulamaları/oyunları bedava yükleyebilmen için gerekli olan bir tür hack işlemidir.
    Jailbrake uygulandığında cihazı garanti dışı bırakır. Fakat bazı arkadaşlarını deneyimlerine göre Jailbrake'li chiaz restore edilirse Jailbrake yapıldığı anlaşılmıyormuş. Ama yine de garanti sizin için önemli bir konu ise bence yapmayın. Yaklaşık 50$ ödeyerek cihazınızın tüm eksik özelliklerini ve birbirinden harika 5 adet oyunu cihazınıza yükleyebilirsiniz.

NE 50$ ya? bu fiyat nerden cıktı yok hocam öyle bişiy kendin yapabilirsin gayet. Jailbreakte garanti dışı kesinlikle kalmıyor.
  • peki arkadaslar yükledigimiz programları nasil kaldiriyoruz?
  • quote:

peki arkadaslar yükledigimiz programları nasil kaldiriyoruz?

Herhangi bir iconun üzerine basılı tuttuğundan icon'lar titremeye başlayacak. Appstore'dan yüklediklerinin üstüne de X işareti çıkacak. X'e basarak indirdiğin programı veya oyunu silebilirsin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.