Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İade durumu her zaman var dpde. Yeter ki 1-2 fıstan fazla kullanılmamış olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Arkadaşlar eskiden S2 kodlu bir parfüm vardı ismi neydi? Şimdi dpye soruyorum bulamıyorlar

S2 Nikos Sculpture

S1 Ralph Lauren Safari
  • Beyler, durumumu anlatacagim, ayri konu acmak istemedim, bir yardim edin lutfen
    Durum:
    gecen gun dp dukkanina gittim, parfum alma niyetiyle. 6 7 koku denedim, haliyle hepsi karisti, kafamda marka model de yoktu, aradigimi bulamadan, derdimi anlatamadan, parfum alamadan ciktim ve ayip olmus gibi hissettim.

Nasil bir parfum ariyorum ve daha once ne kullandim:
    Daha once dp nin a3 kodlu(emin degilim,cok zaman oldu) ve e4 emprio armani parfumlerini kullandim, a3 fena degildi, e4 ise ilk guzel gelmisti, sonra az az duzensiz kullandim, bir gun begenmedigime karar verdim ve doktum.

Aradigim parfum:
    -hafif olsun, agir kokulari sevmiyorum, dpde burberry ya da hugo boss tu sanirim, baharatli bir kokuya denk geldim ve hic sevmedim, yani daha hafif ve baharatli olmayan bir koku ariyorum
    -meyve, agac, çam gibi kokulari sevebilecegimi tahmin ediyorum
    -ferah bir koku olsun, agir kokulari icime cekince kendimi kotu hissediyorum, icimi basiyor gibi geliyor

Bu sartlarda "alsana tak su model" demenizi beklemiyorum, ama kriterlerime uyabilecek cesitli tavsiyeler verirseniz sevinirim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• reisiflamingo kullanıcısına yanıt
    jil sander sun tavsiye ederim hocam meyveli bi koku güzel ağır bi koku değil
  • Onerin icim tesekkur ederim hocam, ss aldim, gidince bakarim insallah, baska tavsiyeler de bekliyorum, olur da begenmezsem diye bir kac alternatif olsun istiyorum

• reisiflamingo kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam beğeneceğinizi umut ediyorum
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Hocam degistim c1 le bunu kullanicam. Yalniz bisey diycem ilk sıkildiginda biraz sert kokuyo tende oturdukca yumusuyo kokusu daha ferah oluyo.birde hafif sari demi d&p deki c1 normal rengi mi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JKetch -- 10 Eylül 2015; 20:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JKetch

Hocam degistim c1 le bunu kullanicam. Yalniz bisey diycem ilk sıkildiginda biraz sert kokuyo tende oturdukca yumusuyo kokusu daha ferah oluyo.birde hafif sari demi d&p deki c1 normal rengi mi bu

Aynen hocam hafif sarı renkte ilk başta dediğin gibi biraz sert geliyor 5 dk falan geçince normal haline dönüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler var olan parfümler ve kodlarına nerden bakabilirim??? Issey Miyake arıyorum var mı dp de?
  • Merhaba arkadaşlar,
    DP den bugün t5 ve c15 aldım ama adam doğru verdi mi kokuları bilmiyorum.bu kodları bilen varmi

• Bugün DP ye girip 2 parfüme bakmamla A14 kodlu (ARMANİ ZEUS) parfümü almamla çıkmam bir oldu baya beğendim tavsiye ederim. Acaba bir kaç parfüm daha baksam daha iyi birşey bulabilirmiydim diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClydeShelton -- 23 Eylül 2015; 17:50:55 >
  • A14 Armani Zeus diye geçiyor ama google yazdığımda böyle bir parfüm yok bu parfümün orjinali nedir bulabilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClydeShelton

Bugün DP ye girip 2 parfüme bakmamla A14 kodlu (ARMANİ ZEUS) parfümü almamla çıkmam bir oldu baya beğendim tavsiye ederim. Acaba bir kaç parfüm daha baksam daha iyi birşey bulabilirmiydim diye düşünüyorum

Ben 5 tanesine baktım ama son 2 nin kokuyu anlamadım. Jil sun aldım bir de ultraviyole. Gayet iyi.

• Beyler şöyle kalıcı bir ferah koku arıyorum,
    Girdiğim ortamda hissedilecek kalıcı olması lazım özellikle.
    Avon ürünlerine para vermekten sıkıldım hemen geçiyor kokusu.
    birde internet sitesi var mı ? İlimizde yok maalesef
    Lütfen tavsiye verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadde19 -- 24 Eylül 2015; 11:42:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

quote:

Bugün DP ye girip 2 parfüme bakmamla A14 kodlu (ARMANİ ZEUS) parfümü almamla çıkmam bir oldu baya beğendim tavsiye ederim. Acaba bir kaç parfüm daha baksam daha iyi birşey bulabilirmiydim diye düşünüyorum

Ben 5 tanesine baktım ama son 2 nin kokuyu anlamadım. Jil sun aldım bir de ultraviyole. Gayet iyi.

Hangi kampanyadan aldınız ? ben 39 tl ye 2 deodorant bi büyük boy bir de küçük boy parfüm aldım hepsini aynı aldım birde

• quote:

quote:

quote:

Hangi kampanyadan aldınız ? ben 39 tl ye 2 deodorant bi büyük boy bir de küçük boy parfüm aldım hepsini aynı aldım birde

Direk 50 cclik ver dedim 32 tlye aldım. Deodorantlar hiç iyi değil zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi ya teri hiç kesmiyor mu ? farklı deodorant kullansak da karışmaz mı kokular hocam ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi ya teri hiç kesmiyor mu ? farklı deodorant kullansak da karışmaz mı kokular hocam ?

Hocam çok farklı deodorantlar kullandım ama hepsi etkisiz teri kesmiyor. Açıkcası dp ninkini kullanmadım ama farklı olacağını sanmıyorum.

• koltuk alti kokunuzdan sikayet ediyorsaniz, en etkili cozumu karbonattir. koltuk altlarinizi islatin ve elinize biraz karbonat alip koltuk altlariniza bir guzel surun. koltuk altlariniz 24 saat kokmayacaktir.

• Beyler dpnin dolce gabbana the one nasıl orjinale yakinmı?birde kalıcılığı hakkında fikir verirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.