Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jackson

Şu an elimde dpden Hugo Boss Bottled (Boss) b4, Givenchy Insense Ultramarine (I3) ve RL Polo Blue (p9) var.

ı3 ve p9 tam yazlık harika kokular çok ünlü olduklarını bilerek aldım 1-2 aya pişti olmaya başlarım sağda solda Bu ikisini kesinlikle öneririm. B4 işi karışık kızlar bayıldı ama çok şekerli bunu sıkıyorsanız aç kalmayın mide bulantısı yapabiliyor ama güzel Ama daha iyileri bulunabilir bence.

Bir de Sculpture denedim dpde hem kokmuyor fark edilmiyor hem de açık olduğu için bence parfümün asıl güzel kısmına geçemiyor. Traş kolonyası haliyle kalıyor. Sevilde orjinalini denedim dp ile alakası yok ve çok iyi 50cc 55 tl internette. Orjinalini tavsiye ederim ama herkesin beğeneceği bir koku değil.

Senelerce o parfümü kullandım sonradan sıktı çok da aman aman bir kokusu yok ve fazla kalıcı değil. Son zamanlarda çok popüler olduğunu düşünürsek illa pişti olacaksan ı3 veya p9 ile ol derim şahsen hem koku olarak hem kalıcılık olarak euphorianın üstündeler. Yok pişti olmak istemem dersen euphoria al gitsin

C10 p9 l3 bu 3 unu denedim. Önce c10 aldım ama taksimde 10 dk yürüdükten sonra p9 okadar güzel bi hal aldiki koştum p9 LA degistirdim hemen teşekkürler

Edit :c10 da gayet güzel koku. P9 yolda aklımı başımdan almasaydi c10 kesinlikle kullanacağım bir koku olurdu. Tavsiye ederim yani :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SoloTurk- -- 15 Nisan 2014; 17:56:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Brit Rhythm dpde var mı acaba? Koku hakkında görüşleriniz nedir?
  • Gerçek jean paul kullanmış arkadaşlar var mı acaba ? dp deki kokusu benzer mi ve kalıcığı nasıl ?
  • Öncelikle merhaba.Avon full speed kullanıyorum uzun zamandır ama artık değiştirme zamanınında geldiğini düşünüyorum.Full speed gayet güzel olmasına karşın yenilenmeyi istiyor kalıcılığı oyle pek uzun değil maalesef.18 yaşındayım,beyaz tenliyim ve yazlık, agır olmayan fakat kendini hissettiren, baymayan bir koku önerisi rica ediyorum.Fiyat konusunda 100 tl yi geçmeyen orjinal veya d&p gibi açık parfüm markalarından olabilir.Deneme amaçlı D&P de 212 man aldım fakat ben çok başarılı bulamadım.Lacoste red i eyfel markasından aldım ve ondada sonuç pek aynı değildi.Şimdi Armani black code almayı düşünüyorum.Aklımda DUNLOP BLACK serisi takılı kaldı ama ne yazıkki şuana kadar mağaza satışı göremedim,internet satışı var.Özellikle İzmirde satış bilen varsa sevinirim.Parfümü seviyorum ve bu aralar ögrenci olmama ragmen açık veya gerçek parfüme para veriyorum ve sonradan begenmiyorum.Lütfen yardım edin.Şimdiden teşekkürker...

• İlçemde d&p yok maalesef Black point var dediğiniz parfümleri aynı isimle burada bulabilirmiyim?

• Merhaba
    Yaz için , kalıcı , hafif bir parfüm arıyorum. Aralarında kaldığım Birkaç parfüm var. Kalıcılığı önemli. Sizce Hangisi ?
    Armani Black Code
    212 Men
    Burberry Classic
    Hugo Boss B4
    Lacoste Red
    Givenchy İntense Ultramarine
  • Yazlık koku alacak arkadaşlara tavsiyem J4 jil sunder sun koklayıp beğenmeyen görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Crane61

Merhaba
    Yaz için , kalıcı , hafif bir parfüm arıyorum. Aralarında kaldığım Birkaç parfüm var. Kalıcılığı önemli. Sizce Hangisi ?
    Armani Black Code
    212 Men
    Burberry Classic
    Hugo Boss B4
    Lacoste Red

Bir kere burberryi ele kullanmayan yok. Zaten yaz için fazla şekerli ve ağır.

B4 de çok sıcaklarda bayar ve kullananı fazla.

Ultramarine kalıcı ve yayılan bir parfüm hafif biraz karpuz biraz çiçek kokuyor. Lacost red de güzel ama kalıcılık ve fark edilirlikte ultramarine kadar iyi değil.
  • quote:

quote:

Merhaba
    Armani Black Code
    212 Men
    Burberry Classic
    Hugo Boss B4
    Lacoste Red

Ultramarine kalıcı ve yayılan bir parfüm hafif biraz karpuz biraz çiçek kokuyor. Lacost red de güzel ama kalıcılık ve fark edilirlikte ultramarine kadar iyi değil.

212 ile armani code nasıl ? Burda yazanlar b4 hafif diyordu da onuda eklemiştim.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba
    Armani Black Code
    212 Men
    Burberry Classic
    Hugo Boss B4
    Lacoste Red

212 ile armani code nasıl ? Burda yazanlar b4 hafif diyordu da onuda eklemiştim.

code u kullanmdım 212 baya oldu unuttum ama ağır değildi diye hatırlıyorum olabilir.

boss bottled yazın kullanılır olabilir ama çok hafif değil yine de deneyerek kendin seç

• B10 un hangi parfüm olduğunu biliyor musunuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çizgi_

B10 un hangi parfüm olduğunu biliyor musunuz arkadaşlar?

http://ecemcix.blogcu.com/dp-parfum-erkek-kodlari/13585665

Bvlgari Blv sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson -- 20 Nisan 2014; 23:47:25 >
  • parfüm önerir misiniz esmer tenliyim ve bu zamana uygun parfüm arıyorum

kışın rochas man kullanmıştım çok sevmiştim ama ağır olduğu için yazın gitmez bayarmış yoksa ona devam ederdim
  • Arkadaşlar bugün dp den parfüm aldım kalıcı hoş bir koku olsun dedim j4 verdi gayet güzel bir yaz kokusu bunun adını bilen var mı lagoste nin kokusu mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: MOVISTAR

Arkadaşlar bugün dp den parfüm aldım kalıcı hoş bir koku olsun dedim j4 verdi gayet güzel bir yaz kokusu bunun adını bilen var mı lagoste nin kokusu mudur?

Jiil sunder sun hocam

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: MOVISTAR

Teşekkür ederim

Rica ederim

• Daha önce dp'den a13 kullandım(armani black code).İlk aldığımda güzeldi kokusu fakat sonra bozuldu gibi geldi, kullanmayı bıraktım. Şimdi yazlık, sabahtan akşama kadar kokusu kalabilecek bi parfüm arıyorum.Beyaz tenliyim bu arada.Ha birde deodorant olarak bi öneriniz var mı onu dışarıdan da alabilirim.
  • dp parfüm kodları mı değişti acaba ? b4 ve b6 hangi marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

dp parfüm kodları mı değişti acaba ? b4 ve b6 hangi marka

B2 ne biliyor musunuz? Ben B2 aldım k

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.