Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kış için kalıcılığı sağlam, kokusu hoş bir parfüm arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

212 men'i çok övdüler, kışın gider mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Rex -- 28 Ekim 2012; 12:42:08 >
  • Kıs icin kalıcı ama agır olmayan parfum onerebilecek var mı? Agır kullanamıyorum, boguyor. Koduyla birlikte alıntılıyarak cevaplarsanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rochas konusunda başka olumsuz tepki alan var mı? ben bi kızda duymuştum bu kokuyu
  • dpde ultramarine var mı?varsa kodu ne,orjinaliyle arasında çok fark var mı?
  • aarkadaşlar 18 yaşındayım şöyle kalıcı güzel bi parfüm almak istiyorum hiç anlamam bu işlerden ne önerirsiniz ağır olmassa iyi olur aynısı 23 yaşındaki abim içinde geçerli ne öneriyorsunuz
  • Arkadaşlar ablama armani gino veya black code al demiştim buradaki yazanlara göre.Armani gino almış kapağında a18 yazıyor.Ama kokusu biraz fazla vanilyalı veya ağır gibi alışamadım.Kullanan var mı ? Ya da isterse değiştirebilir demişler, değiştirsem mi ?
    Ayrıca bu armani gino kışlık koku mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak Hcvl -- 28 Ekim 2012; 19:48:33 >
  • Bargellodan aventus kullanan var mı?
  • blackpoint'ten bvlgari black aldım gayet güzel tavsiye etmem herkeste olmasın
  • Arkadaşlar Jpg kokorico var mı DP'de ?
  • http://www.parfumevi.com.tr/U13657,13,kokorico-erkek-parfumleri-jp-gaultier-erkek.htm

quote:

Orijinalden alıntı: Suicidelane

Arkadaşlar Jpg kokorico var mı DP'de ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynelb -- 15 Kasım 2012; 18:43:40 >
  • arkadaşlar blackpoint de kodlar biraz daha farklı hugo boss un 101H diyebi parfümünü adım fazla hoşuma gitmedi değiştirirler mi
  • 1 million kodu nedir acaba? bilen varmı
  • givency intence ultramarine ye benzeyen hafif kokulu parfüm tavsiyeniz varmı
  • Dp den Davidoff Hot Water alan var mı? gerçeğiyle çok benziyor mu? Orjinali biraz pahalı fakat bi kere almıştım sarılmayan kız yoktu çok eksantrik bi koku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buck Dich -- 1 Aralık 2012; 12:06:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak Hcvl

Arkadaşlar ablama armani gino veya black code al demiştim buradaki yazanlara göre.Armani gino almış kapağında a18 yazıyor.Ama kokusu biraz fazla vanilyalı veya ağır gibi alışamadım.Kullanan var mı ? Ya da isterse değiştirebilir demişler, değiştirsem mi ?
    Ayrıca bu armani gino kışlık koku mudur ?

A18 unisex olarak geçiyor bildiğim kadarıyla ama kız kokusuna daha yakın bir parfüm.Zamanında ben de buradaki yorumlara bakarak almıştım 2 gün sonra gidip değiştirdim.
    Değiştirme hakkın var, çok fazla kullanmış olmaman şartıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armani SouL

Bargellodan
    Hugo Boss Boss 585
    Diesel Only Brave 734
    Bvlgari Aqva 675
    Chanel de Bleu 711
    CK Euphoria İntense 706
    Hugo Boss Soul 584

Gönlüm hepsini almak ister ama 2 tanesini almayı düşünüyorum:).Yazlık kışlık ayırmam.Öğrenciyim.Fazla ağır kokuları sevmem.Diesel Only Brave hariç hepsinin orjinalini kullandım.Soulun kokusunu pek hatırlamıyorum.Dükkana girip hepsini denemek istemiyorum.Sizlere bir kaç sorum olucak:)

1)İçlerinden bargelloda orjinaline en yakın olan hangisi?
    2)Bargellodan daha önce alışveriş yapmadım.25 TL (50 cl + 50 cl hediye) olduğunu biliyorum.Tester var mı? Fiyatı ne kadar?
    3)Bargellonun iyi yaptığı başka hangi parfümler var?DP den Rochas,Gio,Black Code almıştım.
    4)Bunların hepsini iyiden kötüye sıraya dizer misiniz:)

Şimdiden teşekürler:)

706 tek geçerim.
    Ek olarakta rochas ve hugo boss boss süper ötesi bargelloda. Dp ye göre daha kaliteli bence alkol oranı az daha az kalıcı 1-2 saat fark oluyor fakat notaları daha rahat algılıyabılıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

quote:

Bargellodan
    Hugo Boss Boss 585
    Diesel Only Brave 734
    Bvlgari Aqva 675
    Chanel de Bleu 711
    CK Euphoria İntense 706
    Hugo Boss Soul 584

Gönlüm hepsini almak ister ama 2 tanesini almayı düşünüyorum:).Yazlık kışlık ayırmam.Öğrenciyim.Fazla ağır kokuları sevmem.Diesel Only Brave hariç hepsinin orjinalini kullandım.Soulun kokusunu pek hatırlamıyorum.Dükkana girip hepsini denemek istemiyorum.Sizlere bir kaç sorum olucak:)

2)Bargellodan daha önce alışveriş yapmadım.25 TL (50 cl + 50 cl hediye) olduğunu biliyorum.Tester var mı? Fiyatı ne kadar?
    3)Bargellonun iyi yaptığı başka hangi parfümler var?DP den Rochas,Gio,Black Code almıştım.

706 tek geçerim.
    Ek olarakta rochas ve hugo boss boss süper ötesi bargelloda. Dp ye göre daha kaliteli bence alkol oranı az daha az kalıcı 1-2 saat fark oluyor fakat notaları daha rahat algılıyabılıyorsunuz

teşekürler:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

quote:

Bargellodan
    Hugo Boss Boss 585
    Diesel Only Brave 734
    Bvlgari Aqva 675
    Chanel de Bleu 711
    CK Euphoria İntense 706
    Hugo Boss Soul 584

706 tek geçerim.

teşekürler:)

Rica ederim aldıktan sonra burdan msjı alıntı yapıp beğenip beğenmediğini öğrenmek isterim :)

• bu mesajı yazalı çok oldu intense ile hugo boss aldım ikiside iyiydi:)
  • geçen gün eşim kendi kuaföründen hem bana hemde kendisine 2 adet 100cc parfüm almış 25 tl'ye.
    inanın 2 gün koku üzerimden çıkmadı.bir bayan kuaföre stand açmış orda satıyormuş ama şu ana kadar en yoğun ve kalıcı performansı bu parfümden aldım.
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.