Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CihanKaygusuz

Beyler B-18 i sordum hatun bana Bulgari Elit dedi ama ben internette arıyorum öyle bi model yok amk

D&p nin kendi ürettiği ve isim verdiği parfüm. orjinalinde yok yani.. Limon gibi kokuyor ferah ve kalıcı
  • one million kodu nedir acaba bilen varmı
  • tam fiyatlar nedir ve de kalıcılık sağlamak için daha fazlamı esans koydurcaz nasıl olur bilen varmı?
  • Arkadaşlar forumda araştırırken denk gelmişti DP den 212 men aldım.Üstümde 10 dk bile kokusu durmuyor.Kesinlikle önermiyorum aldığım yer bursa zafer plazanın yanında geride götürmedim bilmiyorum 2-3 gün sonra değiştirmeyi düşündüm geç kaldmışımdır die vaz geçtim ama DP kesinlikle önermiyorum bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReMiX_ReLaX

quote:

Orijinalden alıntı: CihanKaygusuz

Beyler B-18 i sordum hatun bana Bulgari Elit dedi ama ben internette arıyorum öyle bi model yok amk

D&p nin kendi ürettiği ve isim verdiği parfüm. orjinalinde yok yani.. Limon gibi kokuyor ferah ve kalıcı

Dostum limon demişsin ama bu koku bildiğin böğürtlenimsi

• quote:

Orijinalden alıntı: AnGeLuSxxx

B-18 'i duymadım denemedim de :) ama uğradığımda bir bakayım. tavsiye istiyen arkadaşlarada soğuk havalarda ''Burberry Week end '' ve güneşli güzel günlerde ''Privacy Man'' tavsiye ederim ;) ikisi içinde çok olumlu dönüşler olduğu tecrübe ile sabittir. Özellikle ''Privacy'' ucuz orjinal bir marka olmasına karşın kokusu ,esansı bayanlar üzerinde inanılmaz bir etki yaratmaktadır !!! Çok şükür fazla ele ayağa düşmeyen bir koku ucuz diye sanırım :) ama size en küçük bir anımı anlatmam gerekirse yurtdışında bir kulupte olduğum gecelerden birinde rekor denecek sayıda ''parfümün ne marka ?'' sorusuna muhattap oldurmuşluğu vardır kendisinin :) kızların etrafınızda dolaşıp boynunuzda gezinip kokunuzu çekmeleri harika bir hazdır :) kışında kullanabilirsiniz ;)

Dip not : tabiki bu etkiyi yaratabilmek için tip olarakta belli standartlarda olmak gereklidir :)

Sağol tavsiyen için bir ara denerim. Ayrıca 212 MEN kullanan arkadaş konu tenden tene fark edebiliyor belki senin tenine uymamıştır.

• beyler merhaba.az önce j4 aldım dpden.

bu kokunun sanki aynısını bir kız arkadaşım kullanıyor.unisex mi parfum ne ayak
  • çalıştıgım yerde bi abi satıyor çok kaliteli açık parfum yapıyor essantiel aldım gecen hafta 50 cc lik şişenin içine 100 lük esans koydu çok süper koksuu ve kalıcı dp den aldıgınız parfumlerın şisenin 4/ 1 kadar esans gerisi su esans ları isviçreden getiriyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenquel -- 3 Mart 2012; 17:51:27 >
  • Narciso rodrigues for her edp nin kodunu bilen varmı arkadaşlar orjinali çok pahalı herhangi bir markadan açık almayı düşünüyorum %30 civarı indirimle bulabilirsem orjinalde alabilirim bana yardımcı olabilcek birisi varmı acaba?
  • Giorgio Armani Acqua di Gio varmı D&P'de arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Tom Ford var mı DP de ?? varsa benzerlik ve kalıcılık nasıl ?? ve tom ford' un hangi ürünü mevcut dp de çünkü orjinalinin bi kaç tane modeli var...

gecenlerde denedim 5 para etmez.. öksürük şurubu gibi kokuyor.. ixora daha ıyı yapmıs kullandım. memnun kalırsın.. dukkana gelen bayanlar begenıyor :)
  • Kalsın
  • Bugün gittim D&P nin gaziosmanpaşa şubesinden B4 - Hugo Boss aldım . Gerçekten dedikleri kadar varmış. Hafif ve baymıyo insanı. Birçok kişide beğendi
  • Bir tane yaz bir tane de kış için alacağım.
    Burberry classic
    Rochas
    Hugo boss
    var aklımda.Hugo boss'u kesin alıyorum sanırsam yaz kokusuymuş.Kış için ne önerirsiniz?
  • Arkadaşlar bugun Dp den J4 kodlu parfüm aldım forumda J4 Jil Sander diye geçiyor bu parfümün okunuşu nasıl acaba çok acil :D ?
  • parfümlerin fiyatları ne beyler?
  • Arkadaşlar beyaz tenli yağlı bir cildim var bana hangi parfüm gider ? Çok ağır bir koku olmasın ama .

One Million
    Rochas
    Pacco Rabane Ultrated Man
    Hugo Boss Boss
    Black Code
    Fahrenheit

bu parfümler beğenilmiş genelde benim hep kullandığım bir parfüm var Jean Paul ismi böyle vücut şeklinde şişesi var da artık değiştirmek istiyorum
  • en yakın ve kalıcı olarak

GUCCI GUILTY parfümü nerden alabilirm ?
  • yaz kokusu lazım arkadaşlar banada

saçlar kumral 1.75 boy ortalama kilo beyaz ten fresh bir koku arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcnx

Arkadaşlar bugun Dp den J4 kodlu parfüm aldım forumda J4 Jil Sander diye geçiyor bu parfümün okunuşu nasıl acaba çok acil :D ?

Kokusu nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.