Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Zeberu5

Celal hocam bu parfumlerin kokuları nasıl ?

Lolita
    Bvlgari Pour Home
    Bvlgari Black
    Polo Blue
    Lacosta Red
    Calvin kLein Eupharia
    CaLvin KLein İn2u
    Bulgari Aqua
    Jil Sander Sun meN ( Yanlış yazmıs olabilirim )

Bu kokular dp de nasıldır ?

Calvin kLein Eupharia. DP de nasıl bilemem ben ankaradan bi yerden almıştım koku süper ve hafif. Aldığım günden beri herkes soruyor. Ama DP de nasıl bilmiyorum
  • clinique happy 'nin kodu varmı dp'de
  • herşeyi burda sormayın ya. oraya gidin hapy clinique diyin
  • rochas r3

edir:hugo boss u da deneyin o da güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 20 Mayıs 2009; 13:37:03 >
  • Bugun dp de birkaç parfum denedim

1. Polo Blue - Bildiğiniz Sabun kokusu iğrenç.
    2. Adını bilmiyorum ama kodu sanırım e7 di benim tenime uymadığı içinde olabilir burda iğrenç.
    3. İssey Miyake - Bildiğiniz bitki kokusu ben beğenmedim çevrenizdeki insanlarında beğeneceğini sanmam..
    4. Lolita - Bana göre güzel bir çikolatımsı koku. Ama fazla sıkmamak gerekio insanı bayabilir fazla sıkınca cünkü cikolatımsı baya kalıcı bir koku sanırım
    5. Emperio Armani - Daha öncede kullanmıstım tekrar aldım bu kokuyu çok güzel bir koku buda çikolatımsı bir koku..

Beyler ama polo blue yi kesinlikle almayın ya vallahi bildiğiniz sabun ya..
  • Güzel bi yaz kokusu bulamadık hala ya

R3 yazın bayar
    Lolita çok tatlı koku biraz kız kokusu gibi sanki.

Kenzo Air'i bilen var mı? Yazın gider gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Güzel bi yaz kokusu bulamadık hala ya

R3 yazın bayar

Lolita bence çokda kız kokusuna benzemiyor çikolatımsı bi kokusu var.. Emperio Armani ve Armani Black Code yi dene
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Güzel bi yaz kokusu bulamadık hala ya

R3 yazın bayar

Lolita bence çokda kız kokusuna benzemiyor çikolatımsı bi kokusu var.. Emperio Armani ve Armani Black Code yi dene

Yarın bakayım bi. Ferah bi koku arıyorum. Öyle mi bunlar?
  • Hocam eger dp den alacaksan bunlar iyi kokular begenir misin bilemem.. senin aradıgın tarz kokular sanırım Bvlgari Aqua,aqua di qio,Davidoff Cool water,Lacosta Red vs.. tarz koku ama onlar dpde bildiğim kadarıyla ( Aqua Di qio denedim ) iyi değil orj. alacaksan bunları kesinlikle dene
  • Evet DP'den alcam. Onları da not ettim, bakalım nasıllar
  • quote:

Bugun dp de birkaç parfum denedim

2. Adını bilmiyorum ama kodu sanırım e7 di benim tenime uymadığı içinde olabilir burda iğrenç.
    3. İssey Miyake - Bildiğiniz bitki kokusu ben beğenmedim çevrenizdeki insanlarında beğeneceğini sanmam..
    4. Lolita - Bana göre güzel bir çikolatımsı koku. Ama fazla sıkmamak gerekio insanı bayabilir fazla sıkınca cünkü cikolatımsı baya kalıcı bir koku sanırım
    5. Emperio Armani - Daha öncede kullanmıstım tekrar aldım bu kokuyu çok güzel bir koku buda çikolatımsı bir koku..

benım tavsıyelerım çıktı aşagı yukarı hacı dpnın her parfumu ıyı degıl..

• quote:

Orjinalden alıntı: zerzavatçı

quote:

Bugun dp de birkaç parfum denedim

benım tavsıyelerım çıktı aşagı yukarı hacı dpnın her parfumu ıyı degıl..

aynen hocam ya polo blue varya abartısız söylüyorum yahu bildiğiniz sabun .. Bu parfumlerin acaba orjinal kokuları nasıl

@:::Banner:::

Sen genede bi bak hocam istersen birde Joop - Jump' a bak

• Issey gayet hos bir koku nasıl begenmedım anlamadım sanırım dp deki dandik
  • quote:

Orjinalden alıntı: AcmisinTokmusun

Issey gayet hos bir koku nasıl begenmedım anlamadım sanırım dp deki dandik

Bilemiyorum hocam tenime uymamıs olabilir, dpde iyi olmayabilir yada ben beğenmemişimdir.. Çünkü bildiğiniz bitki gibi biseydi iç açıcı bitki kokusu olsa tamam ama değildi
  • Tabi zevkler ve renkler meselesi ben orj kullanıyorm gayet hos ve ferah bır koku bana gore dp den alınabılecek tek parfum armani black code oda bu havalarda ınsanı bayar.
  • benim geçen açtıgım konudaki tavsiyelerım orjınaldı buarada..orjınaller için demiştim karışıklık olmasın..

bazı arkadaş önerdiklerımın dp lerıne bakıp dağılabilirler

ısseymıyake yıne dıyorum ıhlamur kokusudur..

armanı code cok agır koku deıldır..gıder bu havalarda..

zaten cok hafıf kokuda uçar uçan parfumude bız napalım..koku tene oturdukça zaman geçtikçe güzelleşir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerzavatçı -- 21 Mayıs 2009; 1:14:34 >
  • Lolita denedim. Şekerli bi parfüm ama çok şekerli aşırı şekerli Kız parfümü kategorisine aldım onu.
    Emperio armani denedim. Fena değildi.
    Orjinal CK IN2U denedim. Çok hoşuma gitti ama 50 ml 90 tl veremem.
    Diesel Fuel for life denedim. Fena değildi o da.
    Givenchy Ultramarine ve Rochas aldım (yazın 50' de sıkmayı planlamıyorum tabi bunu) çıktım. Evde de Lacoste Essential, 212 Men, Hugo Boss-Boss ve C15(hediye kokuydu) var. Yeterli olur sanırım bu kadarı.
  • arkadaşLar H1 aLdm fakat arkadaşLarım çok ağır oLduğunu söylüyorLar daha hafif kokusu buna yakın oLan bi parfüm biLiyomusunuz vya önereceğiniz parfümLer varmı
  • Bizim de katkımız olsun konuya,

bende de vardır parfüm merakı... Yere, zamana, olaya, giydiğim kıyafete, buluşacağım kişiye göre değişkenlik gösterir kullandığım parfümler...
    Toplamda 5-6 değişik parfüm kullanıyorum.

Genelde orjinal kullanırım ama orjinal olmadığı zamanda mutlaka D&P kullanırım.

D&P' de kullandığım parfümleri sırasıyla yazıyım :

(R3) Rochas Man :Denildiği gibi D&P ile özdeşleşen mükemmel bir parfümdür. Kış aylarında tercih edilesidir. Birazcık ağırdır kokusu. Genelde kapalı alanlarda değil de açık havalarda tercih ederseniz çok olumlu tepkiler alabilirsiniz. Kullandığım D&P parfümleri arasında en çok ismi sorulan parfümdür. Karşı tarafı tahriş ve tahrik eder.

Chanel Allure Homme : İlk göz ağrım. D&P' den aldığım ilk parfüm. Pek çok kişi parfümün adını sormuştur veya ben önermişimdir.
    Tabi yakın çevremdeki kimseye aldırmam, zira o benimle özdeşleşen bir parfüm. Bir müddet D&P takıldıktan sonra orjinale dönüş yaptım
    ve 3 senedir orjinal kullanıyorum. Favori parfümümdür. Bu kokuyu duyanlar benim varlığımı hissederler hemen mekanda

Lacoste Red : Bu yaz İngiltere' de storeları gezerken gözüme takılan parfüm. Şişesi 10 pound' du bu yaz. (24 TL civarı oluyor.)
    Çok büyük ihtimalle orjinal değildir ama bildiğiniz bir mağazadan almıştım. Tabi o fiyata bulunca 5 şişe aldım. Tr' ye döndüğümde kuzen parfümün ismini sormaya başladı. Söyledim. Daha sonra da D&P' den Lacoste Red almış. Ben referans olabilirim, gayet güzeldi. (Bu arada yakın çevrenle hani aynı parfümleri kullanmıyorsun diye sorabilirsiniz, o İstanbul' da okuyor ben Ankara' da.. Yoksa avcunu yalardı..)

(J4) Jil Sander Sun Men : Genelde ismi düzgün yazılmayan efsane parfüm Bu parfümü de uzunca bir süre tercih ettim. En az Rochas kadar olumlu tepki aldığım bir parfümdür. Onun kadar ağır değildir. Aradığınız parfüm bu olabilir, denemenizde ısrar ediyorum. Şu anda orjinalini kullanıyorum ama uzum zamandır şişe olduğu gibi duruyor. Parfümün adını ısrarla isteyenlere veriyorum. Kısacası Kızlı-Erkekli hep beraber kullandığımız bir parfüm

(X1) : Adını ne siz sorun ne de ben söyleyim Geçen sene bir arkadaşımın kullandığı parfüm çok hoşuma gitmişti. Hemen ben de almalıyım dedim kendi kendime. Çok keskin bir kokusu var öncelikle bunu söyleyim. Sanki 25 yaş üzeri için daha ideal bir parfüm. Şimdiki tikky gençliğin hoşlanmayacağını düşündüğüm bir parfüm. Bu parfümü beğenen ya tam beğenecek ya da bu nasıl bir koku yaa diyeceklerdir eminim. Kullandığınız parfümü almaya gittiğinizde unutmadan X1' i de soruverin. Değişik bir koku.

Bunların dışında D&P' den almış olduğum değişik parfüm isimleri de var ama onları beğenmediğimden yazma gereğinde bulunmuyorum. Son olarak reklamın iyisi kötüsü olmaz, hemen reklamımızı da yapalım :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kby -- 22 Mayıs 2009; 18:08:45 >

• teşekkürler dostum begenmediklerini de yaz almayalım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.