Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM LOGITECH Z5500 DECODER LED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KONUYU DAHA ÖNCE ELEKTRONİK BÖLÜMÜNE AÇMIŞTIM PEK CEVAP GELMEDİ BURADAN DAHA HIZLI CEVAP GELİR SANIRIM

arkadaşlar benim logitech Z5500 ümün decoderinin lcd ekranındaki led lerden bozulanlar oldu bazıları hiç yanmıyor bazıları ise çok hızlı bir şekilde yanıp sönüyor ben bu led leri istanbul da nereden temin edebilirim bu led leri temin edip bir tv tamircisinde falan ekranın ledlerini değiştirtebilirmiyim birde arkadaşlar bu led lerin ucuna sanırım bir direnç takılıyormuş bu sayede led lerin yeniden yanma ihtimali azalıyormuş birde arkadaşlar bu led lerin değişimi sırasında decodere zarar gelme ihtimali varmı bilgilendirirseniz sevinirim
    bu arada arkadaşlar Kadıköy Yazıcıoğlu Pasajına bu decoderi alıp gitsem hem ledve dirençleri bulup hemde montajını yaptırabilirmiyim

• Setin garantisi bitti mi ?
  • @Sympatique

hocam daha ürünün garantisi bitmedi fakat servise vermek istemiyorum ürünlere serviste nasıl işkenceler yaptıklarını çok iyi biliyorum servise göndersem decoderi en azından çizikler içinde bırakıp geri yollarlar ve üstelik bu kendi yaptıkları çizikleride kullanıcı kaynaklı derler

bizim Z5500 cülerden @silistra ya pm attım o kendi decoderinin ledlerini kırmızı ile değiştirmişti birde ledlerin ucuna direnç bağlamıştı bu sayede ledlerin yeniden yanma riski azalıyormuş onunla bu ledleri değiştirebiliriz sanırım bakalım pm ye yanıt bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

@Sympatique

hocam daha ürünün garantisi bitmedi fakat servise vermek istemiyorum ürünlere serviste nasıl işkenceler yaptıklarını çok iyi biliyorum servise göndersem decoderi en azından çizikler içinde bırakıp geri yollarlar ve üstelik bu kendi yaptıkları çizikleride kullanıcı kaynaklı derler

bizim Z5500 cülerden @silistra ya pm attım o kendi decoderinin ledlerini kırmızı ile değiştirmişti birde ledlerin ucuna direnç bağlamıştı bu sayede ledlerin yeniden yanma riski azalıyormuş onunla bu ledleri değiştirebiliriz sanırım bakalım pm ye yanıt bekliyorum

Decoderi servise yollama zaten. Logitech Müşteri Hizmetlerini neden aramıyorsun ? Onlar bu konuda sana yardımcı olacaklardır.

• quote:

@Sympatique

o ledlere direnç bağlamayı akıl edememişmi bu firma o kadar basit değil o işler hocam bu sorun bir çok 5500 ün decoderinde yaşanıyor kronik bir problem herhalde

• @Sympatique

hocam logitech müşteri hizmetlerini aradım çok sağolsunlar yeni decoder yolladılar buradan onlara çok teşekkür ediyorum

ama hocam yeni deoderin ledleride kısa sürede bozuldu üstelik ups e bağı olduğu halde ledler gitti sanırım @silistra haklı led lerin ucuna direnç takmak gerek logitech bu dirençleri koymamış malesef

• quote:

@Sympatique

hocam logitech müşteri hizmetlerini aradım çok sağolsunlar yeni decoder yolladılar buradan onlara çok teşekkür ediyorum

ama hocam yeni deoderin ledleride kısa sürede bozuldu üstelik ups e bağı olduğu halde ledler gitti sanırım @silistra haklı led lerin ucuna direnç takmak gerek logitech bu dirençleri koymamış malesef

Müşteri hizmetlerini benimde aramam lazım ama numarayı çevirdiğim zaman bant kaydı çıkıyor ve yanlış bir numara çevirdiniz diyor.Sen hangi numarayı nasıl aradın ?

• @Sympatique

hocam pm attım pm kutuna bakarsan sevinirim
  • benımde var 5500 ama 1 yıldır kullanıyorum hıcbır sorunla karsılasmadım allaha sukur ledlerde sıstem de canavatr gıbı duruyo hala daha ve cok memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.