Şimdi Ara

HP PHOTOSMART C4472'ciler buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
14.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C4472 sahibi olan arkadaslar bılgılerımızı sorunlarımızı burada paylasalım .....

Urunu 2 hafta once aldım , suan herhangı bı sorun yok . problemlerı olan , yada duygularını paylasmak ısteyen arkadasları beklıyorum...

• bende bu yazıcıdan aldım ama bi türlü yükleyemedim usb aygıtı tanınmadı yazıyor. hp çözüm merkezini açınca hiçbir hp agıtı bulunumadı diyor. yardımcı olabilirmisiniz
  • merhabalar , bende kafama yukleyım dedım ılk basta hersey altust oldu cozumu şöle , once kılavuzda yazanları uygula bence ndn dersnen cok fark edıo .

1- usb kablosunu cıkart
    2-yukleıdıgn yazılımı yanı cd warya onu program ekle kaldırdan gerı kaldır
    3-bılgısayarı yenıden baslatınız
    4-hp makınasını kapatınız bekleyıp yenıden acın ama bu arada daha usb takmayın
    5-cd dekı programı yuklerken sıze sorucak baglantı kablsuınu sımdı takın dıe onda usb kablosunu takın
    6- taktıktan sonra ılerıyı tıklayın sorun halolucak dıe dusuonurom.
    7-olmazsa usb kablolarının yerını degıstırın
    8- aldıgnız kabloda temassızlık olabılır ona dıkkat edınız.
    9- ıslem basarılı olursa baglantı kuruldu demesı lazım cozum merkezının zaten goruntuden anlayabılırsınız
    10- gule gule kullanın

Not : nerden aldınız , kaça bırde ?
  • bunların hepsini denedim ama olmadı. usb kablosunu takın dediği zaman takıyorum fakat ileri yazısı açılmıyor. kabloyu bağlamadan yükledim daha sonra bağladım usb aygıtı tanınmıyor diye uyarı geldi.vista ultimate kullanıyorum ondan olabilirmi acaba.bide yeni usb kablo alıp denicem bakalım olacak mı.

kipadan aldım 160 lira.fazla bilmiyorum fiyatları pahalı mı almışım
  • vıstadan olabılır , usb kablosunu degıstır belkı olabılır. ben xp kullandıgım ıcın ole bı sorunla karsılasmadım sadece soledıklerımı yaptım gerısı oldu. demın 100 sayfa prınt ettım sorunsuz walla resımde guzel cıkartıyor :D gule gule kullan. ben medıa marketten aldım 129 TL (usb kablosu harıc)
  • çok saol kabloyu değiştirip denicem olmazsa bende xp ye geçerim. bu arada baya pahalı almışım :)
  • arkadaşlar bende bugün bu yazıcıdan aldım gayet güzel ama bunlara kaç ml kartuş doldurmak gerekiyo ve reset leme falan yapılması lazımmı birde bunun bir özel kartuşu varmış 348 nolu photo kartuşu bu kartuşun ne özelliği var bu kartuşu alırsak bize ne faydası olur ve bunu hangi tarafa takmamız lazım bilgilendirirseniz sevinirim birde reset gerekirse nasıl yapılacağını anlatırsanız sevinirim.saygılar
  • ya cevap yazan yokmu lütfen soruma cevap yazın
  • merhabalar oncelıkle gule gule kullan , ılk merak ettıgım konu nereden kaca aldıgın ?

yardım etmeye gerırsek cvplıyım sorularını , ben kartusları bıtırdıkten sonra (hp350) kadıkoyde doldurttum 5tl ye , ewe geldım taktıgımda kartusu bos gordu cozum merkezı , ama sorun yok suana kadar 50-60 sayfa yazdırdım gayet basarılı. resetlemeeye gerek yok bos gorse bıle yazdırıo , sadece sorun su hanı kartus bıttıo yaa ozaman prıntera sınyal gıdıo bıttı dıe daha sonra aynı serı numaralı kartusu doldurup takınca makına yıne bos algılıo onu cunku aynı serı nolu oldugu ıcın. resetleme yontemlerını cok okudum ama hıc bırı olmadı desem yerıdr , sadece prınter son 3 kartusu hatırlıomus serı nolarını o yuzdn 4. kartus taktıktan sonra ılk doldurumuz kartusu takıp onu resetleme yontemı yapabılıomusuz ama , gıdıp 3 tane aynı kartus alamayız bence. sonuc olarak kartusları doldurdum ve gayet basarılı . bı yontem war

prınterın elektrık kablosunu cek , sonra yesıl ve x (prınter ustundekı) tuslara basılı tut ve bı elınde elektrık kablosunu tak ve 3-4 sn basılı tut bekle tuslara sonra kendıne reset atıop ulke fılan soruo , bunuda yaptım yıne murekkep sevıyelerını gostermıo. yanı bosuna deneme doldur yazdır doldur yazdır ole devam et bende oel yapıorum.

hp348 resım kartusu nereye takıldıgını bılmıorum ama sanırım hp351ın yerıne tkaılıo olması muhtemel , arastımıstım pek bı avantajını gormedım . o yuzdn de almadım zaten . bende suan hp351 ve hp350 kartusları takılı gayet guzel resımler alıoyrum.onu bırak prınter alırken bırde hp35xl kartusu bıle aldım ama dusun yanı kendı ıcınde gelen kartusu doldurduktan sonra bı kotu bısı gormedıgım ıcın yenı kartusumu acmadım.

baska soru olursa yıne bıldıgım kadarıyla cvplarım. saygılar sevgıler

• arkadaşım çok sağol ilgilendiğin ve cevapladığın için ben bunu kipadan 160 tl ye aldım o dediğiniz reseti denedim makine resetlendi yazıcının ekranında kullanılmış kurtuşlar yazdı neyse ama bilgisayarda ikiside boş gösteriyo bi bize avantajmıdır yani istediğimiz gibi doldurabilirmiyiz yoksa garantiye yollayayımmı aslında boş göstermesi benim için sorun değil şu anda sorunsuz bir şekilde yazıyo yani bunları doldurayımmı artık bitince .saygılar
  • walla kardes hıc gerek yok yollamana bence , aynı bendede ole ekran da kullanılmıs kartuslar yazmıstı , ve suan cozum merkesınde kartus sevıyelerınde her ıkı kartusda dogru ısaretı war dımı yesıl bır tik . bende bole sendede bole ıse aynı durumdayız demekkı . ben hıc kafama takmadım kı. suan devamlı yazıdıom ne bulursam manyakl gıbı herseyı prınt edıom kı bu doldurdugum kartusda bıtsın,yıne doldurayım dıe. cunku hersey gayet yolunda ;)
  • arkadaşım ilgi ve cevapların için sağol bugün bitiyodu hemen doldurdum herhangi bir uyarı vermedi şu an allaha şükür sorunsuzca yazıyor.birde bunun 351 xl varmış bu baya pahalı ama çok sayfa yazdırabiliniyormuş acaba bu kartuş kaç ml dir.saygılar
  • Walla kardes yazıcıyı aldıgım kartus hala takılı , alırken 350xl almıstım ne olur ne olmaz dıe ama kutusunu hıc acmadım ole duruo zor gunler ıcın ne olur ne olmaz . ama suan sorun yok 350xl ye de gerek yok :) hadı kolay gelsın sana , kac ml onu bılmıom ıste :)

quote:

Orjinalden alıntı: zumerozkan

arkadaşım ilgi ve cevapların için sağol bugün bitiyodu hemen doldurdum herhangi bir uyarı vermedi şu an allaha şükür sorunsuzca yazıyor.birde bunun 351 xl varmış bu baya pahalı ama çok sayfa yazdırabiliniyormuş acaba bu kartuş kaç ml dir.saygılar
  • arkadaşım çok sağol Allah razı olsun ilgilendin cevapladın çok sağol bu 351 kartuşun renk sırası değişik dimi sarı en üstdeki delik te olması lazım eğer biliyorsan resim falan varsa verebilirmisin yanlış doldurmayalım doldurcağımızı zaman eğer sorum olursa bir daha sorarım.saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: zumerozkan

arkadaşım çok sağol Allah razı olsun ilgilendin cevapladın çok sağol bu 351 kartuşun renk sırası değişik dimi sarı en üstdeki delik te olması lazım eğer biliyorsan resim falan varsa verebilirmisin yanlış doldurmayalım doldurcağımızı zaman eğer sorum olursa bir daha sorarım.saygılar

walla kardes onemlı degıl rıca ederım , onemlı olan konusmak dertlesmek paylasmak. walla hangı delık bılmıyorum , ben doldurmak ıcın kadıkoyde bı dolduran war oraya verıom yıllardır kullanıodum bundan oncekı prınterımda ole dolduruluopdu hp apollo ıdı ama , sımdıde yıne ordan doldurttum sorun yok. ama tabı elle doldurmak daha karlı ama guzel bır murekkep bulamadım buralarda. tam takımıyla hp350 ve 351ler ıcın satan yer yok goremedım.
  • arkadaşım tekrar sağol cevabın için ben cescesordan almayı düşünüyorum setlerinden yani internetten keşke bulunduğum bölgede olsa da alsak ben göremedim belkide vardır ama belkide yoktur bunları satan yer
  • Merhaba arkadaşlar ben de c4472 urunu aldım lakin bu kartuş olayı hakında bilgisi olana varsa yardımcı olsunlar kartuş bitirip almak çok maliyetli ve israf duydugum kadarıylan kendimizde doldurma olanagımız varmış bunları renklı ve sıyah kartuşları nasıl ve hangi malzemeleri kulanarak doldura biliriz bu malzemelrin alımı masraflımı bu konuda bilgi sahibi deneymli arkadaşların bilgilerini paylaşma temenisiylen saygılarımala...
  • DAha eski modellerde tek rakam yazılan digital ekran olduğu için fotokopi olarak en fazla 9 adet basılabiliyordu.Ancak bu cihazın ön taradında Lcd ekran olduğu için daha fazla fotokopi yapmaya imkan veriyor mu?
  • Arkadaşlar saçma bir soru olabilir ama bu makinada Dia negatif film tarayan var mı ? 4800dpi da tarar gibi geldi ama denediğim eski dia yı syah beyaz yapabildi o kadar.
  • arkadaşlar,
    cihazı çalışması ile ilgili hiç bir sıkıntı olmamasına rağmen kartuşlar dolu göstermesine rağmen siyah baskı ve siyah fotokopi alamıyorum.
    Fikri olan var mı?
    HP yazıcılar için teknik servis tel nosu nedir?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.