Şimdi Ara

89/2 Askerleri... (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
1
Favori
42.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam, sen askerliğini nerede yapacaksın ve ne zaman gideceksin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tirnakmakasi55

@1717

Hocam, sen askerliğini nerede yapacaksın ve ne zaman gideceksin?

izmir-gaziemir de yapıcam

29 mayıs teslim günü
  • merhaba arkadasşar ben 89/2 tertibiyim bişe soracam benim sülüste özellik bölümünde manga çavuşu olduğum yazıyor acaba oraya gidince değişecekmi yoksa yine aynı kalacakmı yardımcı olursanız sevinirim Bu arada Düştüğüm Yer Isparta Tertiplere Selam
  • arkadaşlar benim sülüste sevk tarihi 27 mayıs gözüküyor. birliğe katılacağı tarih 29 mayıs yazıyor. 27 mayıstan itibaren asker oduğumu öğrendim. bu durumda ayın27 de birliğe katılırsam 2 gün erkenmi terhis olurum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derde35 -- 20 Mayıs 2009; 18:15:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: derde35

arkadaşlar benim sülüste sevk tarihi 27 mayıs gözüküyor. birliğe katılacağı tarih 29 mayıs yazıyor. 27 mayıstan itibaren asker oduğumu öğrendim. bu durumda ayın27 de birliğe katılırsam 2 gün erkenmi terhis olurum ?

bendede aynı şeyler yazıyor . bende bu sorunun cevabını merak ediyorum . ???
  • Arkadaşlar, askerlik şubesi öğle arası zamanı tam olarak nedir? Saat kaçta öğle arasına girilir ve kaçta açılır? Sülüs almak için öğleden sonra gitmek mi daha iyi olur, yoksa sabah mı?

Bilgilendiren arkadaşlar için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tirnakmakasi55

Arkadaşlar, askerlik şubesi öğle arası zamanı tam olarak nedir? Saat kaçta öğle arasına girilir ve kaçta açılır? Sülüs almak için öğleden sonra gitmek mi daha iyi olur, yoksa sabah mı?

Bilgilendiren arkadaşlar için teşekkürler.

sabah erkenden gitmen lazım

saat 12 de öğle arası veriyolar 1,30 da açılıyor yeniden
  • Arkadaşlar erken girsek erken çıkabiliyormuyuz
  • Bursa'dan 89/2 AFYON/EMİRDAĞ 3.JANDARMA ER EĞİTİM TABURU...27 Mayıs 2009 saat 17:00 a kadar teslim olucam...
  • Bursa'dan BALIKESİR/Bakım Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı 28.05.09 Teslim Tarihi
  • hatay serinyol jandarma şoför adayıyım varsa eklesin msn sametbektes@hotmail.com
    28 mayıs teslim olacam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeTeR PaN

Arkadaşlar erken girsek erken çıkabiliyormuyuz

ben askeriyede görevli sivil memura telefon açtım. sevk tarihinde teslim olursan 2 gün erken terhis olursun dedi... katılım tarihindede teslim olabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derde35 -- 22 Mayıs 2009; 20:24:57 >
  • selam beyler ben bursadan Alican Bahçe (ßalyoz) 89/2 banada izmir/narlıdere çıktı 27 mayıs teslim tarihi şimdiden aynı bölgeye gidecek varsa ve tanışmak isterse mail bahce89@hotmail.com
  • 89/2 DENİZ ER EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI POLİGON/İZMİR
  • 88/3 ADANALI ŞU AN KİLİSDE TATİLDE :) PARDON ASKERDE :):):)

ŞAFAK 179
  • çabuk bağlayın şu botları alt devrelerim, bekliyoruz
  • 89/2 izmir/ narlıdere ye düştüm arkadaşlar 29 mayıs günü teslim olucam allah izin verirse
  • quote:

Orjinalden alıntı: boms

89/2 izmir/ narlıdere ye düştüm arkadaşlar 29 mayıs günü teslim olucam allah izin verirse

İzmir Narlıderede acemi birliği var mı?
  • Akşam saat 6'da yolculuk başlıyor arkadaşlar... Önce Eskişehir'e, oradan Kütahya'ya..

Bütün asker arkadaşlara esenlikler dilerim.

89/2 Kütahya-Jandarma
  • Yarın öğlen Teslim olcam Manisa/Kırkağaç herkeze hayırlı yolculuklar hayırlı teskereler Allaha emanet olun..
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.