Şimdi Ara

89/2 Askerleri... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
1
Favori
42.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Eths

işi falanda bırakdım, hazırladım kendimi iyice 1. grup giderim inş.

sende benim gibi tecili iptal mi ettirdin?
  • arkadasLar ßende 89/2 gidiyorum uzun uzun düşünüyorum Lan ßitermi die ßitecek ßitmek zorunda artık kasmıyorum herşeye hazrLadım kendimi ßi an önce qidip qeLmek istiyorum aLLahın izniyLe... Şimididen hepinize hayırLı teskereLer şafak 460 ßozuLmasada saymaya az kaLdı =))
  • Merhabalar ,
    Yerlerini öğrenen arkadaşlar acaba erken sevk dilekçesi gönderip kabul olanlar mıdır? Bizde merakla bekliyoruz.Bizde pazartesi gününü bekliyoruz ne olacak göreceyiz
  • salı değilde uzamasa bari kendimizi ona göre hazırlasak gezip tozmak gerek
    çünkü dünyanın her türlü hali var en kötüye hazırlıklı olmak gerek ....
    önümüzdeki hafta belli olacak inşallah....
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanster

Merhabalar ,
    Yerlerini öğrenen arkadaşlar acaba erken sevk dilekçesi gönderip kabul olanlar mıdır? Bizde merakla bekliyoruz.Bizde pazartesi gününü bekliyoruz ne olacak göreceyiz

86'lıyım dilekçe verdim bende hatta okulu yarım bıraktım desem yeridir
  • Bende tecili felan bozdurdum şuan bekliyoruz bakalım ne olacak.
  • Her askeri birlik Farklı bir tarih veriyor ne saçma bir iştir Asker Yerleştirmeleri toplu bir şekilde yapılmıyor mu ya ... Bi askeriye 5 inde diğer i 8 diğer 10 unda diğer 15 inde diyor Yok mu bunların ortak bulustugu Dusunukleri tarih :)
    arkdaslar Su gun falan deyipğte bosuna hayal kırıklıgına ugramayın :P :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardnemesis -- 1 Mayıs 2009; 15:46:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: olgu

quote:

Orjinalden alıntı: Eths

işi falanda bırakdım, hazırladım kendimi iyice 1. grup giderim inş.

sende benim gibi tecili iptal mi ettirdin?

evet 2008 de bozdurdum ben techili bu sene benim şube Subat yolluyordu ama nedense mayısda gitceksin dediler beklioz bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanster

Merhabalar ,

ben yerimi net olarak ögrendim.86lıyım tecilimi bozdurdum.erken sevk için dilekce verdim.normalde 3 gidecektim 2 cıktı.herkesin yerleri belli aslındada yavas yavas öğrenilir.
  • size hayırlı olsun o zaman bende 88 liyim 4 tertip çıkmıştı bakalım ne olacak.Pzt günü arayacağım.
  • nerden öğreniyosunuz ya ben arıyorum sürekli askerlik şubemi devlet sırrı gibi mayısın ilk haftası 3ünc haftası falan diyolar
  • merhaba arkadaşlar bende 89/2 gidiyorum hayırlısı komando olmak istiyorumu bende işeretledim 79 kilo 185 boy hadi hayırlısı bakalım olabilecekmiyim korku yok çekinme yok sadece az da olsa hüzün oluyor ama ne mutlu bize bu sağlıkla ve bu yürekle askere gidiyoruz...
    yerlerimiz 6 mayıs ta
    sulusler 15 mayıs. 20-25 mayıs arası teslim olacağız düştüğümüz yerleri paylaşalım hepimize bol şans başarılar... torun diyenler çekti bu günlerii teselli olyolar bizlerle idare edelim
  • eee gelin artık 4 gözle bekliyorum hepinizi
  • selam bende 89/2 gidicem sametbektes@hotmail.com ekleyin görüşürüz..
  • Az kaldı Bu hafta öğrenilebilir yerler.
  • arkadaşlar bende 87 liyim tecilliydim tecilimi bozdum fakat tecil etmeden önce muayene olmuştum şimdi bozdum tecilimi yerim bilecik jandarma çıktı
  • BİLECİK'E DÜŞEN VARMI ARKADAŞLAR OLAN VARSA EKLEYİN dumanly_gozler@hotmail.com
  • Daha acıklanmadı kimin nereye düştüğü Sen nasıl öğrendin ?
  • vallah kardeş bende okulu bıraktım
  • vallah ben dün aradım askerlik şubesini ben diyarbakırlıyım bu arada. telefonla sordum dedim tecilimi bozacagım. bana dediler herşeyin hazır yerinde belli bilecik jandarma falan bişiler dedi. dedi ayın 24 ünde uçak biletini al gel buraya birlikte dilekçe yazacagız ayın 25 inde uçaga atlarsın gidip akşam teslim ol dediler. bende hazırlandım.... hayırlısı bakalım. tecilimi bozdum. ben okul okuyorum ve dersanedeydim bıraktım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.