Şimdi Ara

Valkyrie (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İkinci Dünya Savaşı sırasında, birkaç Alman subayı Adolf Hitler'e suikast yapmayı planlarlar. Ayrıca savaşı bitirme adına da güçlerini kullanmaya başlarlar. Valkyrie adı verdikleri operasyon sayesinde Nazi hükümetine karşı bir ayaklanma başlatırlar.

Operasyonun başında olan Albay Claus von Stauffenberg Tom Cruise tarafından canlandırılıyor. Tarihte de önemli bir yer etmiş olan Albay Stauffenberg, bu uğurda her şeyi göze almaya hazırdır.

Yönetmenliğini Bryan Singer'ın yaptığı Valkyrie'nin senaryosu da Olağan Şüpheliler filminin senaristine emanet edilmiş.

Valkyrie (2009)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• gösterime çıkar çıkmaz sinemada izledim. tom abimi pek sevmem. kişiliği rollerinin önünde olduğu için, önyargım olur ona hep. filmde iyi bir oyunculuk göstermiş bence. aksağan sorunu dışında kusurunu göremedim. adolf hitler'i salak gibi göstermeye çalışmışlar fazlaca. ancak, savaş filminden çok dram filmi özelliği gösterdiği için propagandaya alet olmayan bir film. yoksa eminim propaganda yapacaklarından.

bu karışık yorumlarıma karşı, filmi çok beğendim. hayranı olduğum david fincher ve brad pitt'in filmine gitmeyip, buna gittiğim için memnunum. daha ne diyim ki:D
  • quote:

İkinci Dünya Savaşı sırasında, birkaç Alman subayı Adolf Hitler'e suikast yapmayı planlarlar. Ayrıca savaşı bitirme adına da güçlerini kullanmaya başlarlar. Valkyrie adı verdikleri operasyon sayesinde Nazi hükümetine karşı bir ayaklanma başlatırlar.

Operasyonun başında olan Albay Claus von Stauffenberg Tom Cruise tarafından canlandırılıyor. Tarihte de önemli bir yer etmiş olan Albay Stauffenberg, bu uğurda her şeyi göze almaya hazırdır.

Konu süper bence . İzlenir
  • zaten oldum olası su hitleri aptal gostermelırıne anlam veremıyorum...amerıkalılar kensılerı dısında herkesı aptal sandıkları ıcın gayet normal..bende sımdı ındırıyorum bakalım nasılmıs..
  • R5 versiyonu mevcut. Konusu pek ilgimi çekmedi indirmeyeceğim. Ama imdb puanı 7 civarı. Başarılı gibi.
  • güzel filme benziyor..tom cruise u severim..bazı filmlerini beğenmem ama son samuray filmi çok güzeldi.kEza azınlık raporuda öyle.umarım buda güzel olur..
  • Konusu güzelmiş "suikast"ler ilgimi çeker.Bir de izleyenlerin yorumunu alırsak
  • Ben çok beğendim, uzun zaman sonra kalbimde adrenalini hissettim ne olacak diye, ama sinemada bu etkiyi yapıyor olabilir tabi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wasted Years

Ben çok beğendim, uzun zaman sonra kalbimde adrenalini hissettim ne olacak diye, ama sinemada bu etkiyi yapıyor olabilir tabi.

Teşekkürler yorumun için.Ay başında indirip izliyeceğim.
  • film tam bir Bryan Singer klasiği.bir olağan şüpheliler kadar değil.ama aşırı derecede ciddi ve etkileyici film.görüntü yönetmeni müthiş bir iş çıkartmış.
    yalnız benden bir tavsiye, fragmanda izleyince savaş, kıyamet, silahlar, aksiyon falan bir film zannetmiştim.nitekim filmin ilk 10 dakikası böyle.ama gerisi ayrı bir film, ayrı bir öykü,gerilim.eğer bu filme klasik bir 2.dünya savaşı aksiyonu filmi zannedip gidecek varsa gitmesinolay tamamen bir suikast ve darbe planını anlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penkala -- 22 Şubat 2009; 19:51:49 >
  • filmi dün izledim beğendiğimi söyleyebilirim

gerçek bir hikayeden yola çıkarak yapıldığı içinde hayli ilgimi çekti, izleyin bence

yalnız aksiyon filmi olarak görmeyin kesinlikle değil.
  • konusunu beğendim. listeye aldım. umarım beni yanıltmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dųŋĸēłħēïť

konusunu beğendim. listeye aldım. umarım beni yanıltmaz.

emin ol yanıltmaz.hiçbirşey olmasa bile tom cruise çok sağlam bir oyunculuk ortaya koymuş
  • güzel film ve oyunculuk var. ekşideki kendini beğenmişler, heil hitler dediği anda aksağandan dolayı eleştirmişler. halbuki kalbi olan insanların çoğunu etkliyecek bir sahne bence..
  • gittim bu filme gerçekten güzeldi herkese tavsiye ederim
  • Altyazısı var ama çok dandik. Film öyle arşivde bekliyor :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

Altyazısı var ama çok dandik. Film öyle arşivde bekliyor :)

evet rezil bir altyazı var, acaba nezaman sağlamı gelir?
  • İndirmiştim geçenlerde. İzleyim bi ara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

İndirmiştim geçenlerde. İzleyim bi ara.

sinemada izle
    gnctrkcll 4ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: penkala

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

İndirmiştim geçenlerde. İzleyim bi ara.

sinemada izle
    gnctrkcll 4ytl

Kalabalık oluyor gnctrkcll günleri.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.