- x
Palio 1.2 El 8 valf hakkında
4 Cevap3161 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

382 Mesaj
21 Şubat 2009; 22:17:06 

arkadaşlar merhaba uzun zamandır araba arıyordum sedan bir alacaktım ama nasipte palio almak varmış .

2002 model 1.2 El 74 beygir palio aldım . Araç 128 binde sıralı sistem tüp takılı ama işli degil. aracın ön kaputu ve sol çamurlugu boyalı. ayrıca sag ayna kırık , ön camıda çatlak. ama ustalar motorun yürürü iyi dediler . Bu aracı 9750 ye aldık. Araç sanırım 8 valf .

Bu araç hakkında bildiklerinizi yazabilirmisiniz.

artısı eksisi nedir piyasası , parça ucuzmu ,bakımı pahalımı , ustası parçası çokmu. yol tutuşu nasıl , yakıt durumu nedir , kronik arıza çıkarırmı yazarsanız çok sevinirim.

1129 Mesaj
21 Şubat 2009; 23:25:01 

bizde 1.2 8 valf siena var araç çok rahat sürümü falan raslantıya bak biz aldığımızda araç 136 bindeydi ve sol çamurluk ve kaput boyalıydı ön camıda çatlak vallaha okurken inanamadım
bana göre iyi araba almışın hayırlı olsun kazasız belasız kullan

2017 Mesaj
21 Şubat 2009; 23:35:49 

quote:

Orjinalden alıntı: bayay

arkadaşlar merhaba uzun zamandır araba arıyordum sedan bir alacaktım ama nasipte palio almak varmış .

2002 model 1.2 El 74 beygir palio aldım . Araç 128 binde sıralı sistem tüp takılı ama işli degil. aracın ön kaputu ve sol çamurlugu boyalı. ayrıca sag ayna kırık , ön camıda çatlak. ama ustalar motorun yürürü iyi dediler . Bu aracı 9750 ye aldık. Araç sanırım 8 valf .

Bu araç hakkında bildiklerinizi yazabilirmisiniz.

artısı eksisi nedir piyasası , parça ucuzmu ,bakımı pahalımı , ustası parçası çokmu. yol tutuşu nasıl , yakıt durumu nedir , kronik arıza çıkarırmı yazarsanız çok sevinirim.

fiyat normaL iyi almışsın Allah kaza beLa göstermeden binmeyi nasip etsin....

2 gün önce aynı modeL aynı marka aracın sekman attım..yağ yakıyordu aşırı derecede ve siLindir kapağı aLınca pistınLarın üstü oLdu gibi yağdı yani az kaLsın motor kitLeyecekmiş...neyse...

aracın siLindir kapak masrafı biraz pahaLı onu diyeyim...500-600 TL.. yakLaşıyor 3 aşağı 5 yukaru supapLar faLan değişirse kesin yakLaşır geçer biLe...en basitinden supap kapak contası incecik bir Lastik conta 40 TL...Şahinin takım contası 35 TL..buLuyoR.!!! yani böLe ama yakıt veya kuLLanış bakımından iyi...imzadaki servise gitmeyenLer grubunada bekLeriz sorun ve payLaşımLarın için.!!

HAYIRLI OLSUN..........

***** DemiR24 *****
SeRviSe GitmeYeN FIAT KullaNıcıLaRı

6823 Mesaj
22 Şubat 2009; 0:02:03 

HAYIRLI OLSUN.

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

2715 Mesaj
22 Şubat 2009; 16:14:47 

hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin,

palio rahat ve kullanışlıdır ve çok sağam bi arabadı fiyatı normal iyiye almışsınız

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Fiat » Palio 1.2 El 8 valf hakkında
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.137