Şimdi Ara

Colorful özel tasarımlı yeni bir GeForce 9600GT hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzakdoğulu ekran kartı üreticilerinden Colorful, özel tasarımlı yeni bir GeForce 9600GT modelini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Firmanın GF9600GT 1GM DDR3 R10 1F kod adını verdiği ekran kartı, tasarım özellikleri ve özel soğutucusu ile Nvidia'nın referans tasarımlı GeForce 9600GT modelinden ayrılıyor.

Colorful'un çift slot tasarıma sahip olan yeni modeli, 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 64x paralel işlem birimine sahip. Kullandığı özel soğutucusu sayesinde standart tasarım GeForce 9600GT modeline kıyasla daha serin ve sessiz çalıştığı ifade edilen kartın çalışma hızları konusunda şimdilik hernangi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

1.0ns'lik GDDR3 bellek yongalarının kullanıldığı ekran kartı, PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabiliyor. 6-pin'li ek güç girişiyle gelen kart, PhysX ve CUDA gibi Nvidia teknolojilerine de destek verirken DVI ve VGA'ya ek olarak HDMI konnektörüyle de dikkat çekiyor.

Kırmızı renkli baskılı devre üzerine inşa edilen GeForce 9600GT tabanlı yeni modelin önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenirken fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• daha güzel yapabilirlerdi madem özel tasarım
  • bence berbat
  • fanın rengi güzel olmamış.
  • ne çirkin bişe ıyyyy
  • ben beğendim:)
  • leash
  • bunların hepsi göz boyama sanki bu kart çok performanslıymış gibi bide özel tasarımlı soğutma çıkarıyolar
  • 3 ay oldu 9600gt alalı . acaba değiştirsem mi die düşünürken , sen git özel tasarım 9600gt çıkar ? saflığa bak :)
  • özel tasarımlıdan çok özel tasarlamayalımlı olmuş bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 21 Şubat 2009; 20:46:48 >
  • Firmalar zaten Cemil İpekçi defilesinde tanıtım yapmak için özel tasarımlı ekran kartı üretmiyorlar. Adamların amacı referans soğutucuya göre daha sessiz ve daha performanslı bir soğutucu hazırlayıp sunmak. Aynı soğutucunun 3-4 ledli,yanar dönerli modelini alıp, evindeki disco edition kasasında millete şov yapmak amaçlı ekran kartı arayanlar yanlış ürüne bakıyorlar. Onun dışında denildiği gibi hem sessiz, hemde daha iyi soğutan bir soğutucuya sahipse bu ürün, neden düşünülmesin ? Bence gayet güzel. Ha 9600 GT'ye yakışmış mı ? Orası muamma...
  • hiç beğenmedim standart olanı daha şekil vede serin
  • ne yani 9600 işte
  • heryerinden dandiklik akıyo
  • İşleri Güçleri yok Zaten Çok Isınmayan kart için özel tasarım çıkarıyorlar hemde artık eskimeye başlamışken bu nasıl bir ticaret anlaıyışı gitsin daha kaliteli bir soğutucu + Gtx260,280 gibi kartlar satsın baksın o zaman karı
  • Çin malı...
  • quote:

3-4 ledli,yanar dönerli modelini alıp, evindeki disco edition kasasında millete şov yapmak amaçlı ekran kartı arayanlar

• 9600gt devri bitti, adamlar çıkarıyorlar.. neebu fiyatında %90 lık bi indirim olucak mı, hiç sanmam.
    bide özel tasarım neresi farklı. çok çirkin ve çıt kırıldım havası. var. ağam şağamda bişi diil resme göre dogru dzgün bilgi yok.
    piyasaya sürcekler bide... Sanırsam firmanın içinde kaldı patlamasında diye yapıp çıkarttılar..
  • Dehşet-ül Vahşet
  • uv duyarlı gibi duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.