Şimdi Ara

--->Alice : Madness Returns<---VİDEO GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  --->Alice : Madness Returns<---VİDEO GELDİ

2000 yılının belki de en özgün oyunlarından bir tanesi olan American McGee's Alice'in devamı bugün itibariyle duyuruldu. Serinin ilk oyununu da geliştiren Spicy Horse tarafından PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için hazırlanan oyunun dağıtımcılığını yine Electronic Arts üstlenecek.

İlk oyunun o güzel atmosferi bu oyunda da yer alacak ve oyunun oynanışı daha da güzelleştirilecek. Oyun hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız şimdilik beklemede kalın.

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=15529

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 21 Temmuz 2010; 0:04:36 >

• Ss i ilginç fantastik bi oyuna benziyor..Jim Carreynin bi filmi vardı onu hatırlattı bana adını unuttum şimdi...O tarz bi oyun güzel olabilir..
  • Artık yaratıcı oyunlar bekliyoruz.Bizim istediğimiz geleni gideni vur tarzı oyunlar değil artık.Bıktık o tarz oyunlardan.Yenilik lazım.
  • Heh talihsiz serüvenler dizisiydi Jim Carrey'nin bahsettiğim filmi..O tarz fantastik atmosferde bi oyun çok değişik olabilir tabi özenle yapılırsa..Ben şu tek resmi bile beğendim işallah hayal kırıklığına uğramam...
  • Spiderwick'in oyunu vardı öyle ama çok kötüydü demosunu indirmiştim Livedan.
  • 1. oyunu oynamadım ama çok methini duydum buda çok güzel olur umarım. Harikalar diyarında baltayla kesip koparmak çok zevkli olucak...
  • İlk oyunu oynamadım ama bu oyuna karsı degisik bir ilgi duydum çok değişik bir atmosfere sahip gibime geliyor
  • Alice çok eğlenceli ve farklı bir oyundu. Kaliteli olmasından çok farklı olmasıyla çoğu oyunu geride bırakmıştı. Eğer NextGen devamı yapılırsa, büyük ihtimalle tutacaktır.
  • Süper bir oyundu ilki. Psikopat bir Alice dünyasında geçiyordu ve oynanışı zevkliydi. Alice karakterlerinin çarpıtılmış halleri ile karşılaşıyordunuz. Devamının yapılmasına çok sevindim. Bir de aynı sene çıkan Undying vardı keşke onun da ikincisini yapsalar.
  • Heee bu Alice harikalar diyarındaki alice mi...Psikopat alice pohaha güzel güzel sevdim :D
  • İlk oyunu çok beğenmiştim.
  • Açıkçası hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biridir Alice. Çarpıtılmış Harikalar diyarı,Alice'in başına gelenler,Alice'nin kendi iç dünyası,hiakyedeki birçok tanıdık karakter,kraliçenin şeytanla anlaşması vsvs uzaaar gider.Oynamayanların kesinlikle oynaması gereken oyunlardan biridir. (Alice'nin Berserker moduna geçmesi süperdi )

Oynadığım en özgün oyunlardan biridir. Zamanında çok iç geçirmiştim keşke 2. si çıksa diye. Hayallerim gerçek oldu
  • Hobaaaaa. Bak bu süper haber

bu arada undying'in arkasında clive barker vardı tabi.

Alice için ise oyun süper ötesi yaratıcıydı. Sırıtan kedinin ifadesi ve gözden kaybolup sadece gülen ağzının ekranda kalması da unutamadıklarımdan
  • ilk oyun pcye çıktı sanırım sadece ?
  • ilk oyun gayet guzeldi,yeni nesillerde dahada gzl yapabilirler...
  • Çok güzel haber. American McGee'nin bir de Scrapland oyunu vardı. O da çok zevkliydi. Umarım onun da 2.'si yapılır...
  • İlk oyun ŞAHESER'di müzikler,grafikler,mekanlar,atmosfer,senaryo hemen herşeyiyle 100 üzerinden 100'lük oyundu.Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi uzun zamandır bir oyunun devam oyununun yapılacağına bu kadar sevinmemiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

Heh talihsiz serüvenler dizisiydi Jim Carrey'nin bahsettiğim filmi..O tarz fantastik atmosferde bi oyun çok değişik olabilir tabi özenle yapılırsa..Ben şu tek resmi bile beğendim işallah hayal kırıklığına uğramam...

İzledim o filmi

Bu oyun hakkında hiçbir fikrim yok ss'e bakılırsa ilginç bir oyuna benziyor.

İlk oyunun videolarına bakayım youtube'dan.
  • İlk oyun zamanına göre çok iyi grafiklere sahipti. Quake 3 oyun motoru ile yapılmıştı. Zaten oyunlar o yıllarda ya Quake 3 ya da Unreal Tournament motoru ile yapılıyordu. Hareketler akıcıydı, rahat bir oynanışı vardı. 32 Mblık TNT2 M64 kartım vardı. 640*480'de oynuyordum. Hey gidi günler hey.

Bir de Tim Burton'un filmlerindeki gibi sevimli bir vahşi dünyası vardı. Alice'in yanında gezen kediyi dev mi ne eziyordu. Ben en çok bıçak atarak iskambil kağıdı adamları ikiye bölmeyi seviyordum oyunda.
  • Valla uzun bir süre sonra bu haberi görüp mesaj yazdım. 2 gündür de içim içimi yiyordu tekrar oynasam mı diye.

Dün gece itibariyle indirip sabah tekrar oyunu kurdum laptop a. 1-2 saat kadar da oynadım. İyi ki indirip tekrar oynama başlamışım.

Ne nostalji oldu beeeeeeeeeeee
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.