Şimdi Ara

Trend Micro Kaldırmak !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
12.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir programı sildim ve program fileste tek bir dosyası kaldı onu silmeye çalışıyorum aşağıda resimde gördüğünüz hatayı veriyor ! bu işlemi bilgisayara res atıp tekrar denedim yine olmadı ! hatta ve hatta güvenli modda açtım pc yi yine aynı hatayı verdi ! arka planda çalışıyor ! CTRL + ALT + DELETE yapıyorum ordan işlemler sekmesine tıklıyorum ! dünyanın dosyası var ! acaba bu dosyanın .exe si hangisidir ? nasıl bulabilirim ?

Trend Micro Kaldırmak !

Trend Micro Kaldırmak !

şimdiden çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FDedecan -- 20 Şubat 2009; 11:55:10 >

• Öncelikle konu başlığını sorununuzu anlatır bir biçimde yazınız.Aksi takdirde mesajınız kilitlenecek.Hem siz sorununuza çare bulamayacaksınız hem de bizim yazdıklarımız boşa gidecek.
    Bunun yanında kaldırmış olduğunuz program nedir?
    Bunları bize anlatın ki daha iyi yardımcı olalım

Ha ben Trend Micro yu kaldırmayı çalıştığını düşünüyorum ama bunu bulmak için boşuna zaman harcadım mesela :)

Bak şimdi bilgisayarıma sağ tıkla masaüstünde,özelliklere tıkla.Aygıt yöneticisine gir.
    Ağ bağdaştırıcıları sekmesinde ARTISINA basarsan göreceksin
    Trend Micro bir adet aygıt oluşturmuştur orada.Ona sağ tıkla devre dışı bırak hatta bence KALDIR a tıkla.
    O aygıt oradan kalkacak.
    Sonra bahsettiğim uninstall işlemini yapmayı dene.
    Ama lütfen konunun başlığını değiştir.
    Trend Micro tmdshell.dll sorunu şeklinde değiştirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 20 Şubat 2009; 10:34:28 >
  • yardımın için çok teşekkür ederim ancak Ağ bağdaştırıcılarına tıkladım orda ana kartın şeysi var programınki yok
  • Aygıt yöneticisinde tüm aygıtların artılarına tıklayarak bak.İyice bak ama sana zahmet
    Bu arada trend micro tahminim doğru mudur?

Trend Micro Kaldırmak !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 20 Şubat 2009; 12:11:45 >
  • Amacın sadece o dosyayı silmekmi yani o dosya PC ne herhangi bir zarar veriyor mu , kitliyormu vs...Sadece onu silmek istersen Win ERD kullan...ERD ile sistemi aç sonra sil...Gördüğüm kadarı ile NOD32 de kurmuşsun , iki virüs programı aynı sistemde birbirlerini pek sevmezler...
  • Amacın sadece o dosyayı silmekmi yani o dosya PC ne herhangi bir zarar veriyor mu , kitliyormu vs...

evet bilgisayarımı kilitliyordu o yüzden silmek istiyorum, şimdi diğer dosyalarını sildiğim için kilitleyemiyorum ama tek bi klasörü kaldı oda bilgisayardan silinmiyor !

Sadece onu silmek istersen Win ERD kullan...ERD ile sistemi aç sonra sil

biraz daha açarmısın ?

Aygıt yöneticisinde tüm aygıtların artılarına tıklayarak bak.İyice bak ama sana zahmet  
    Bu arada trend micro tahminim doğru mudur?

Bende durum aşağıdaki resimdeki gibi !

Trend Micro Kaldırmak !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.