Şimdi Ara

MSI X58 Pro'yu MSI X58 Eclipse yapın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
18.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X58 yonga seti, Core i7 işlemci ve 3 kanal DDR3 bellek desteği yanı sıra nVidia'nın SLI teknolojisine destek veren ilk Intel yonga seti olmasıyla da kullanıcıların ilgi odağı haline geldi.

Fakat her X58 anakart nVidia'nın SLI teknolojisine destek vermeyebiliyor. Bios üzerinden verilen SLI desteğinde anakartın nVidia onayı almasının gerekiyor oluşu; üreticilere ek maliyet getirdiği için giriş seviyesi X58 anakart modellerinde SLI desteğine yer verilmiyor.

MSI'ın X58 Pro'su da X58 yonga seti taşımasına rağmen SLI desteği olmayan anakartlardan bir tanesi. Fakat bu anakarta SLI desteği kazandırmanın bir yolu var! Bu videomuzda MSI X58 Pro'yu MSI X58 Eclipse haline getiriyor ve üzerinde 3 way SLI performans denemeleri yapıyoruz.

MSI X58 Eclipse Bios Dosyası

MSI X58 Pro SLI Bios Dosyası

MSI X58 Pro SLI Platinum Bios Dosyası

• güzel inceleme ve eclipse için teşekkürler
  • güzel inceleme
  • Elinize sağlık ama kartlar piyasada yeni ve kimseninde garantisini çöpe atma riskine gireceğini sanmıyorum,iki yıl sonra bu videonun tıklanma oranı artacak bence :)
  • şimdi diyorum benim usb lerde sorun oldu. ilerde geri eski biosa döndüm. gönderdim garantiye. sorun yaratırlar mı?
  • SLI DESTEĞİ İÇİN SİZCE BU RİSKE DEĞER Mİ?
  • Mesut eline sağlık, yine başarılı bir inceleme yapmışsınız.
  • @ugacomtr

Orjinal bios dosyasını yüklerseniz bir sorun oluşacağını sanmıyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Güzel bir inceleme olmuş elineze sağlık.Ama Bu sisteme geçmek Daha zaman var.
  • orjinal biosu yükleyip garantiye göndermek sorun yaratmaz, nerden bilecekler ki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@ugacomtr

Orjinal bios dosyasını yüklerseniz bir sorun oluşacağını sanmıyorum.

tşk. o zaman yapmakta bi sakınca yok... flashlayın gitsin :) iki ekran kartı alacak kadar parası olan bu anakartı almaz gerçi ya neyse :) olurya bi yerden para gelir tek ekran kartlıyken 2 tane olur falan o zaman işe yarar işte.
  • Elinize Sağlık. Teşekkürler.
  • güzel inceleme olmuş elinize sağlık.ama ben hala dfı yada gigabyte ın yenı serı anakartlarını beklıyorum.msi dan baya soğudum çünkü
  • bi terslik olursa ne olur anakarta?
  • mesut abi, Dh Wallpaperlerini Paylaşabilirmisin?
  • 2 bios ile korsan bios yazılıp ta x48-x38 gibi anakartlara sli desteği gelirse way nvidia nın haline :)
  • Pro'yu exclipse yapmayıp sadece pro sli biosu yüklersek sesi de kaybetmeden işi halledebiliriz bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: madmaxzek

Pro'yu exclipse yapmayıp sadece pro sli biosu yüklersek sesi de kaybetmeden işi halledebiliriz bence...

sesi kaybetmeden pro-sli veya x58sli platinum a geçiş yapabilirsiniz
  • güzel bi video olmuş ama garantisinin yanması kötü ayrıca donanımhaber walpaperlarenı bende isterim
  • MSI x58 pro için 3 way SLI özelligi zaten gösteriliyor.Nereye baksam 3way SLI destegi gösterilmekte zaten.Bende bu anakarta sahibim.O siteler mi yanlış anlamadım???Aydınlatırsanız sevinirim.PM atarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.