Şimdi Ara

MSI'ın 1.8GB GDDR3 bellekli GeForce GTX 260 modeli göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım dünyasının önde gelen oyuncularından Tayvan merkezli MSI önümüzdeki ayın hemen başında Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleştirilecek CeBIT fuarında çok sayıda yeni ürün ve modelini tanıtmayı hedefliyor. Firmanın fuarda öne çıkması beklenen yeni çözümlerinden biri de yüksek bellek kapasitesiteli GeForce GTX 260 modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

MSI'ın N260GTX Lightning adını verdiği yeni model, Nvidia'nın 55nm üretim teknolojisiyle hazırladığı GT200b GPU'sunu kullanıyor. 448-bit bellek veri yolu desteğine ve 216x paralel işlem birimine sahip olan ekran kartında 1792MB GDDR3 bellek bulunuyor. Standart tasarım GeForce GTX 260 modellerine kıyasla bellek kapasitesi iki kart arttırılan model, soğutucusu ile de dikkat çekiyor.

Çift slot tasarıma sahip olan kart üzerinde 5 adet ısı aktarım borusu ile desteklenen çift fanlı özel bir soğutucu bulunuyor. 8+2 fazlı güç tasarımıyla desteklenen kartta D-Sub ve DVI konnektörlerine ek olarak HDMI veya DisplayPort? konnektörü de yer alıyor. AirForce adı verilen özel paneliyle kullanıcıların daha kolay hız aşırtma yapabilmesine olanak tanıyacak kartın CeBIT fuarında tanıtılması bekleniyor.

• Çok güzel bir kart olmuş.
  • yorumsuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 19 Şubat 2009; 21:31:43 >
  • güzel kart...
  • quote:

Benim kart kadar belleğe sahip güzel haber

yorummu yani şimdi bu,la havle....

bellek kapasitesi illa da 1 gb olsun 896 neymiş diyenler için fazlasıylafiyat uygun olursa alıcısı çok olur...
  • bellek süper ama düzgün fiyattan satmazki bunlar
  • Bu panel olayı kötü bir uygulama bence. Fiyatı yükseltmek için ya da yüksek tutmak için gereksiz bir ayrıntı. Bunun tek iyi yanı olabilir o da kasanın ön tarafında farklı bir hava yaratmak. Yani görsellik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wormhole

quote:

bellek kapasitesi illa da 1 gb olsun 896 neymiş diyenler için fazlasıylafiyat uygun olursa alıcısı çok olur...

Sen iyimisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Source

Benimkinden az hadi bakalım, ne yapıcaz şimdi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: wormhole

quote:

bellek kapasitesi illa da 1 gb olsun 896 neymiş diyenler için fazlasıyla fiyat uygun olursa alıcısı çok olur...

Sen iyimisin?

bizene senin kartın belleğinden arkadaşım,yani yeni çıkan bir ürün için yazılmış en saçma yorum herhalde...

benim kartın belleğini 6 ya katlamış güzel haber
  • niye referans soğutucular güzel değil anlamdın bak adamlar ne güzel yapmış
  • güzel şekil yapmışlar ama
  • tüh ya benimkinden azmış geçti benim kartı
  • iki soru : (*) 1.8 GB belleğe nerede gerek olur? (*) Bu belleği pratikte kullanacak bant genişliğine sahip mi bu kart?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 00x men00

niye referans soğutucular güzel değil anlamdın bak adamlar ne güzel yapmış

ona görede fiyat koyacaklar ama üstad...
  • Yorumumda anlatmaya çalıştığım şey GTX295 kadar belleği olması Yani kısaca dünyanın en hızlı ekran kartında kullanılan bellekle aynı ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktorun

iki soru : (*) 1.8 GB belleğe nerede gerek olur? (*) Bu belleği pratikte kullanacak bant genişliğine sahip mi bu kart?

mesela gta4 ve crysis te 2500 çözünürlükte yetmeyebilir veya anca yeter ,bant genişliğinden kastın ne onu anlamadım
  • quote:

Yorumumda anlatmaya çalıştığım şey GTX295 kadar belleği olması Yani kısaca dünyanın en hızlı ekran kartında kullanılan bellekle aynı ok

anladık GTX295 in var güzel bi haber.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark alien -- 19 Şubat 2009; 21:29:50 >
  • bence bide bu yongalı gtx260dan gtx295 çıkarsınlar o zaman super olur işte..1.8gb x2

Turkiyeye 300dolardan gelsin alıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

quote:

Benimkinden az hadi bakalım, ne yapıcaz şimdi

Bilmem sence?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.