Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AMC , god of psycho Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar dunde yazdim. Firma acisindan sikinti olur diye yazmamistim.İzmirden almak isteyenler alsancakta montrö meydaninda teknosel firması var N11 de aynı paketi satıyorlar. Orada fiyatı 699 TL olarak satıyorlar. Bayinin yerine gidince 600 TL ye alabilirsin. 0 232 446 46 48 telefondan bilgi alabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben iptal blöfünü kendim yapmıştım ve çok avantajlı fiyat teklifi sunmuşlardı. Ancak kayınpederin 7 yılı aşkın abonelikleri vardı film+dizi+belgeser+spor sever+iq plus+hd 75,99 ödüyorlardı bana çok fazla geldi bu fiyat. dün iptal faxı çektik anında yayını kesmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: u-mix

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_ua

normalde aylık 100 tl olan paket için şu şekilde aylık 68 tl'lik bir kampanya mevcut eutelsat

http://www.merkez.gen.tr/digiturk-lig-tv-kampanyalari/eutelsat-digiturk-lig-tv-sampiyonlar-paketi

Taahhüt 18 ay dikkat etmek lazım. Sezon ortasında pazarlık yapmak onların işine gelir.

Benim de 3 ağustos da taahhütüm bitiyor daha önce aradım sizi arayacağız dediler aramalarını bekliyorum. Bu fiyatları gördüğüm iyi oldu. En son yıllık 540 vermiştim.

Hocam Digitürk kampanyayı değiştirmiş galiba baktımda 12 ay yazıyor artık taahut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhaba

Evde kablo tv kullanıyordum artık kocaman bi adım atmak istedim ve dijitürk'e geçmeye karar verdim. Dijitürk'ün kendi internet sitesinden paket sihirbazından paketlerimi seçtim. (giriş+süperlig+spor extra+HD) toplamında 97.99 TL gibi aylık rakam hesapladı. Herhalde 12 aylıktır taahhüt süresi. Şimdi soruma geçeyim; öncelikle aktivasyon ücreti,kurulum ücreti vb alcaklar mı? birde sizce ilk defa üye olacak biri için bu fiyat normal midir.? Erken üye olanlara süper lig eylül ayına kadar 19.99 TL diyor ama zaten eylüle ne kaldı. Yorumları okuduğumda sanki daha uygun fiyat teklif alan arkadaşlar gördüm gibi geldi, bi sorayım dedim o yüzden.

saygılarımla
  • sinna35 S kullanıcısına yanıt
    çok pahalı hocam biraz araştırın çok daha ucuza bulabilirsiniz
  • MH ni arayıp geçen sene 22 ağustosta aldığım turksat şampiyonlar paketimin yine aynı şekilde bir yıllık satın almak istediğimi k.kartı ödeme yapmak istediğimi aktardım. 3 ağustos fatura kesimi sonrasında aramamı ve o zaman aboneliğimi yenileyebileceğimi söyledi. başlı başına saçmalık ya da MH çalışanının acemiliği başka bir şey değil sadece gülüyorum
  • Teklif:
    19,99x12 giriş paket
    4x12 keyif belgesel
    7x12 Hd
    24x3 ay lig tv kalan 9 ay 48 lira..

Toplam 876 TL YILLIK.

ne yapmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zts

Arkadaslar dunde yazdim. Firma acisindan sikinti olur diye yazmamistim.İzmirden almak isteyenler alsancakta montrö meydaninda teknosel firması var N11 de aynı paketi satıyorlar. Orada fiyatı 699 TL olarak satıyorlar. Bayinin yerine gidince 600 TL ye alabilirsin. 0 232 446 46 48 telefondan bilgi alabilirsin

hocam yan odada alinabilinir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

Teklif:
    19,99x12 giriş paket
    4x12 keyif belgesel
    7x12 Hd
    24x3 ay lig tv kalan 9 ay 48 lira..

Toplam 876 TL YILLIK.

ne yapmalı?

Allah belanızı versin deyıp telefonu kapatmalıherşeyi geçtimde bari hd yi ücretsiz verselerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 23 Temmuz 2015; 23:37:36 >
  • benimde 3 eylülde bitiyor ağustosun ilk hafta sonu gibi arayın dediler sanırım ağustostaki zamları uygulayacaklar ondan yenilemiyolar
  • Normal HD decoder var.. Fakat Plusa geçmek istiyorum.. 10 yıldan fazla üyeliğim var..

Fakat ayda 24 TL çok yüksek.. Var mı bir tavsiyeniz??
  • Türksat üzerinden şampiyonlar paketi aboneliğim var, Lig tv ve diğer ulusal kanalları hd olarak izlemek istiyorum, kutu değişim ücreti+15 tl aylık fiyat teklif ettiler. Türksat üzerinden hd kullanan veya teklif alan arkadaşlar bilgi paylaşırsa sevinirim.

• arkadaşlar konuyla pek alakası yok fakat yardımıza ihtiyacım var. paketlerle ilgili bilgileri hangi adresten görüntülüyorduk?

mesela aşağıdaki örnek fotoğrafta olduğu gibi.

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    https://onlineislemler.digiturk.com.tr/Login

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    Oradan giris yapiyorum ama menulerin hicbirinde paketlerimi goremiyorum yav

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Oradan giris yapiyorum ama menulerin hicbirinde paketlerimi goremiyorum yav

paket/servis mevcut paketlerıme tıklayın.pcden gırmeyı deneyın telefondan zor olabılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 24 Temmuz 2015; 17:29:52 >
  • Next cihazını aktif ettiripte lig tv yi hd seyretme şansını yakalayan arkadaşlardan tecrübelerini ve izleyeceğimiz yolu bir tarif etsinler lütfen bizde o ölücüler grubuna dahil olalım
  • Arkadaslar ekledigim gorseldeki paketi kullaniyorum. Daha ucuza nasil izlerim? Kutu iq plus hy6100.
    Var mi bu paketleri izleyen. Yada sunu yaparsan daha iyi olur diyen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~PainKiller

Arkadaslar ekledigim gorseldeki paketi kullaniyorum. Daha ucuza nasil izlerim? Kutu iq plus hy6100.
    Var mi bu paketleri izleyen. Yada sunu yaparsan daha iyi olur diyen.

Yıllık paket satın olarak kredi kartına 9 taksit yaptırabilirsiniz minimum 100-150 Tl fark edicektir.

• Eutelsat hd
    Lig tv(şampiyonlar paketi)
    Spor extra
    1.ay 19.90
    2.ay 67.90
    3.ay 67.90
    4.ay ücretsiz
    5.ay ücretsiz
    6-12.ay 80.90

Toplam 722 tl ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.