Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkanfurkanfurkan343434 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kabul etmem için bir nedenim yok. arkadaşım giriş paket + ligtv + hd ye 45 ödüyor. ben bunu niye kabul edeyim ki. yazın 2 ay dondurunca daha uyguna geliyor tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainmanstern -- 7 Nisan 2015; 14:53:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyelik iptali ile ilgili bir konu açmıştım yardım amaçlı nasıl yapıcam diye,ordan devam etmiyeyim burdan edeyim bari, hazır burda konusu var zaten...
    Arkadaşlar benim iptal sebebim yayıncılık anlayışı,verilen hizmet ve fiyatlar...yanlı yayın yapıyorlar şimdi takım muhabbetine girmiyeyim konu bu değil,ikincisi hizmet sıfır ;ben 7-8 seneden beri üyeyim eski üyelere kampanya diyolar ama neredeyse nomalin daha fazlası fiyatlar...
    Tuttuğum takımın maçları için bir kampanya önermişlerdi bundan bir sene önce boş bulundum kabul ettim.ilk 5 ay 20tl geri kalan 7 ay 40 tl toplamda yapar 380tl.
    Şimdi düz mantık senede 380tl bir maç için...Türksattan izleyen adam 200-250 lira arası fiyata izliyor, bunu söyleyincede onlar Türksat beyefendi siz digitürk'ten avantajınız çok diyolar.hadi tamam avantajlıyız,peki ben bir maça o parayı veriyorum onlar tüm maça o parayı veriyor...
    Üçüncüsü ise yine hizmet, hizmet sıfır, müşteri memnuniyeti sıfır, film paketi kampanyası öneriyolar kabul ettim ayda 14'90 normalde 19,90, bi akşam eve geldim sevdiğim film listede (+plus kutu kullanıyorum bu arada), filmi internetten izliycem bana üye değilsin diyor,ulan diyorum nasıl olur üyeyiz işte neye veriyoruz bu parayı,aradım hemen meğersem listedeki bazı filmler salon filmiymiş salondan çıkıp listeye girince yinede ücretli oluyormuş, ben sadece moviemax kanallarını ve orda yayınlanan filmleri izleyebilirmişim...
    Bu nedir abi biri şaka desin çıksın film paketine üyesin ama film izleyemiyorsun neyin kafası bu,banane salondan bilmem neden üstelik internet üzerinden izliycem bana yetkin yok uyarısı veriyo
    cezasını göze alarak kapatmak isteddim kapatma diye yalvardılar ve bana 15 tane salon filmlerini hediye edip 3 ay boyuncada erotik kanallarını hediye ettiler...
    Erotik kanallar umrumda değil tabikide,gel gelelim ben 15 film bedava hakkım var diye bir tane kutu üzerinden bir tanede android telefonumun üzerinden dilediğin yerde uygulaması ile film izledim,hemen ardından mt'yi aradım faturama yansıyomu fiyat diye yok dediler bende gönül rahatlığı ile 15 bedava film kotamı doldurdum izledim filmleri,ay sonu fatura 130tl geldi çıldırdım, neyse itiraz etmedim en iyisi iptal etmek uğraşmaya değmez dedim ve dün itibari ile faksı çektim...iptal için görüşmeyi c.tesi yaptım pazartesi faks çektim bu gün iki kere aradılar 20dk. Arayla aynı bayan hemde ikinci arayışında tanımıyormuş muamelesi yapıyor birde...(bu arada bu anlattığım olaylar 1-1.5 ay önce oldu iptal için maç paketimin bitmesini bekledim.)
    Herneyse uzun lafın kısası az önceki görüşmemde baktım hala aynı teklifler değişen hiç bir şey yok üstüne üstlük utanmadan bana sd yayın verelim kutuyu alalım ayda 20 liraya izleyin diyolar, he ben hd yayına alışmışım onu bırakıp çamur gibi görüntü izliycem para verip, geri kalan teklifler de zaten 40 liranın altında değil uzun lafın kısası iki görüşmede de iptalde ısrarcı oldum ikisinde de ekipmanları teslim edebilrisiniz dedi görüşmeyi sonlandırdılar ama hala yayın kesintisi filan yok zannedersem tekrar ararlar...

Zaten d-smart aldım ayda 30 lira pvr özellikli hd yayın ilk 4 ay film kanalları bedava ve sabit fiyat garantisi...

Anlıyacağınız çileden çıktım habire teklifte bulunuyolar ama hep saçma teklifler,bütün teklifler fatura toplamında 85-90 liradan aşağı inmiyo digitük kusurabakmasın 7 sene boyunca amma yemiş bizi,yeter artık... Tekliften çok dondurma işleminden çok ısrar ediyolar yaz başı sezon başı büyük indirimler olurmuş o zaman bi daha düşünürmüşüm telefondaki bayan mt nerdeyse yemeğe çıka teklif edecek üyelikte çıkmıyayım diye... Bakalım üçüncü kez arıyacakmı, büyük ihtimal arar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 7 Nisan 2015; 15:44:10 >

• Faks çektiği gibi kapanan var mı? Ben bugün faks çektim Dilekçede taahhüdümün Bittiği 2/5/2015 tarihinde üyeliğimin kapatılmasını talep ediyorum dedim. Henüz SMS vs gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

SLM ARKADAŞLAR FİLM PAKETİ ALMAK İSTİYORUM DEYİP AMA YANINDA HEDİYE OLARAK SPOR EKSTRA PAKETİ VERİRLER Mİ

Hayır

• ben ilk yıl superonline kampanyası ile
    5 büyükler
    sinema paketi
    belgesel
    cocuk paketi
    giris ve hd paketi aylık 36 ödemiştim
    2. yıl
    5 büyükler
    sinema paketi
    belgesel
    cocuk paketi
    2 ay salon paketi
    giris ve hd paketi
    6 ay ucretsiz 6 ay 77.99 odemistim
    busene teklifleri
    5 büyükler
    sinema paketi
    belgesel
    cocuk paketi
    2 ay salon paketi
    giris ve hd paketi
    3 ay erotik yayın ve ligtv 2, lig tv 3 yayın 3 ay ucretsız 3 aydan sonra 68 dediler kabul etmedim aşırı bir pahalılık yaptılar iptal faxı cektım yine merkezden aradılar aynı teklifi yaptılar dedim mh de aynı verdi imkansız dediler falan iyi teklif ederseniz arayın dedim yine arayıp aynı teklif ettiler yok deyince aramadım artık haftaya kutuyu verecem
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir dünya varsa soyle bizde gelelim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player2974 -- 8 Nisan 2015; 13:39:39 >
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Gecen sene media markt kampanyasindan 400 Tl ye almistim. 2mayista bitiyo. sampiyonlar+belgesel+muzik falan
    Az once iptal faxi gonderdim. Sizin 480 lik paket bana iyi geldi, Sakincasi yoksa uyelik numaranizi gonderebilir misiniz? Ya da gonderemezseniz nasil bi pazarlik yolu izlemeliyim :) onerileriniz nedir? Tesekkurler simdiden..

• 1 ay lig tv
    1 ay Sınırsız salon
    4 ay film
    4 ay dizi
    4 ay yine çocuk belgesel vs
    12 ay hd
    19,90 tl taahhüt yok.

4 ay hediyelerimizi kullanın sonra yine talebinizi yaparsınız değerlendiririz dediler kabul ettim.

• okttay kullanıcısına yanıt
    Taahhutu hd ye alıyorlar online isleme girin bakin 12 ay kullanım sözü diye yazar.

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    Giriş paketi ve hd pakette eski taahhüt sürem bittiğinde tarife Değişikliği olacak yazıyor fakat nasıl bir tarife Değişikliği olacağı yazmıyor. Taahhüt Bitiş süresi ise şu an eskisi gibi 02.05.2015

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

1 ay lig tv
    1 ay Sınırsız salon
    4 ay film
    4 ay dizi
    12 ay hd
    19,90 tl taahhüt yok.

4 ay hediyelerimizi kullanın sonra yine talebinizi yaparsınız değerlendiririz dediler kabul ettim.

Al işte daha az önce konuştum milyonlarca teklif sundu böyle bir teklif gelmedi...
    Benim amacım kampanya yada indirim almak için iptal değil gerçekten iptal etmek istiyorum ama yapılan teklifler hala küfür eder gibi...
    Sadece GS maçları plus+ kutu en düşük 75tl'ye geliyor...o sundukları milyonlarca teklif içinde en düşük standart paket ise 40tl...
    Başka da teklif sunamıyormuş tamam sunamıyorsan iptal et diyorum yok diyo resmen,donduralım ağustos'a kadar diyor...

Arkadaşlar nasıl kurtulucam bunlardan ben,hem güzel kampanya vermiyolar hemde donduralım diyolar sonra pişkin pişkin siz bizim iyi üylerimizdensiniz 7 senelik üyemizsiniz bi çırpıda silip atmayın eski üyeler bizim için çok değerli falan filan muhabbetine giriyorlar,tabi eski üye alıştı habire fatura şişkin ödüyor nasıl olsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 9 Nisan 2015; 9:37:00 >

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Btk üzerinden şikayet edin digiturku

• Sonunda 2-3 saat önce yayını kestiler, aradım hemen dodndurdularmı acaba diye üyelik işlemi tamamlanmak Üzere 2-3 gün içinde de üyelikten tamamen çıkacaksınız dedi müşteri temsilcisi...
    Ekipmanları gelip alacaklarmı dedim yok siz bayiye teslim edeceksiniz dediler aslında almaları lazım ama sorun değil ben götürürüm yeterki iptal etsinler...
    Sonunda kurtuldum ama kesin arayacaklardır yine öyle tahmin ediyorum herhangi bir mail yada mesaj gelmedi hala...

• quote:

1 ay lig tv
    1 ay Sınırsız salon
    4 ay film
    4 ay dizi
    12 ay hd
    19,90 tl taahhüt yok.

hocam anladıgım kadarıyla siz de media markt kampanyasından faydanlanmıssınız. aynı sekılde benım de 2 mayıs son tarıh. faksı bu kadar erken cekmeyı dusunmuyordum ama size sunulan teklifi gorunce bugun gondermeyı dusunuyorum.bıraz daha detay yazabılır mısınız ? ne zaman aradılar ? kımınle konustunuz ısım falan var mı ? aynı kısıyle konusmak ıse yarıyor.

2 hazırana kadar lig tv varsa süper zaten lig bitiyor. taahhut de yoksa ıstedıgın zaman ıptal et sıkıntı olmaz . avantajlı bır teklıf olmus.
  • Bende iptal etirenlerdenim taahhüt 2 mayısta sona eriyor bu ayın faturasını ödeyip iptal faksını gönderdim hemen dönüş yaptılar 3 ay 8 tl geri kalan9 ay 53 tl dedi kabul etmedim bu lige 50 tl bile fazla dedim

• KaptanOrtaKapı K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hayır ben mediamarkt kampanyasından almadım. Normal üyeydim. İptal faksınde özellikle 02 05 2015 tarihinde taahhütüm bittikten sonra aboneliğimin iptalini talep ettim. İsim hatırlamıyorum. Faksı çektikten 2 gün sonra aradılar. İlk bu teklifi sundular.
  • bu nasıl bır fırma ya her üyenin ödediği fatura farklı :)
  • Giriş şampiyonlar film sporextra segom kutu 66 tl. Bütün kanallar 4 ay açık. 6 ayda belgesel sporsever açık

• quote:

1 ay lig tv
    1 ay Sınırsız salon
    4 ay film
    4 ay dizi
    12 ay hd
    19,90 tl taahhüt yok.

Bu kampanya için ne yapmamız gereklidir?
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.