Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar hd taahhüttüm 3 mayıs 2015 de bitiyor 4 nisan 2015 de plus kutu üyeliğine geçersem hd taahhütümü iptal olmuyor değilmi ceza ödemeyeceğim yani

bu resme göre ne zaman geçmeliyim plus kutu servisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 19 Mart 2015; 16:11:38 >
  • yayın: Eutelsat
    Paket: Giriş + Şampiyonlar + Belgesel Kanalları / IQ Kutu Kurulum Ücreti Yok
    Ödeme: İlk 3 ay 0 TL, Kalan 9 ay 72 TL
    Ortalama Fiyat:=9 Ay*72 TL = 648 TL / 12= 54 TL/ay

İstediğim rakamı tam alamadım ama yinede mutsuz değilim. O kadar pazarlık ettim Belgeselleri bedelsiz vermedi ama "Depo savaşları"-Modern rehinciler" için +4TL'yi kabul ettim.
  • Merhaba. digiturk sporsever paketi almak istiyorum. mls maçları artık eurosport da olduğu için bu paketi nasıl edinebilirim.
    Turksat olduğunuz için süper paket alarak izleyebilirsiniz dediler ama emin olamadım. satış amaçlı söylenmiş bir bilgide olabilir.. Ne yapmam gerekiyor. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 23 Mart 2015; 11:46:55 >
  • Keşke formula 1 i digiturk alsa ne güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az evvel beni de aradilar digiturk genel mudurlukten.3 nisanda bitiyor benimde uyelik.
    Bana yapilan teklif ;
    ilk 3 ay fatura yok. Kalan aylar icin 59.90 tl, standart paket + FB taraftar+HD bedava+ 5 keyif paketi 12 aylık..
    ilk 4 ay sinema dizi spor extra kanallari da hediye.temmuzda dondurma yapariz dediler.dusüneyim dedim bakalim yarin arayacaklar yine. Ne diyorsunuz teklife.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi green82 -- 24 Mart 2015; 1:58:37 >
  • http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/ligtv-kampanya

bu kampanya doğrumu arkadaşlar giriş paketi + şampiyonlar paketi 39.99
  • Arkadaşlar digiturk uyeliği yapmak istiyorum kullanımım şöyle limitsiz internet 8mps ve şampiyonlar paketi+hd yayın bu istemiş olduğum pakete göre en uygun fiyat nedir bu paketi en son alan arkadaşlar hangi fiyatlardan hangi şekilde aldılar birileri yardımcı olursa sevinirim.
  • 5 Ay 39,99, kalan 7 ay 77,99 paketin fiyatı.
    Toplamda 746 TL oda Aylık 62,16 TL yapıyor.
  • Öyle bir şey yazmıyor veya ben göremedim

• Şampiyonlar paketi aylık 56 tlye geliyor.

• Verdiğin Linkte yazıyor hocam kocaman...

player hocam haklısın ben full ligi hesaplamışım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatkara

Verdiğin Linkte yazıyor hocam kocaman...

player hocam haklısın ben full ligi hesaplamışım :)

hocam o şöyle değilmi 3 ağustosa kadar alırsan 39.99 3 ağustos sonrası alırsan 67.99
  • 5 ay fatura yok sadece 5 tl 5 ay sonra 49 tl şampiyonlar paketi türksattan artı spor eksta lig tv 2-3 açık 7 yıllık üyeyim anlaştık

• Hayır hocam bizim dediğiniz gibi.
    Sizin dediğiniz gibi olsa Cem Yılmaz'ın dediği gibi orayı YIKARLAR :D

• 8 yıllık digitürk üyesiyim. Üye olduğum paketler:
    Başlangıç 19.99
    Belgesel 4
    Spor Extra 13
    Spor sever 4
    Çocuk 4
    Süper Lig 58
    HD yayın 7

aylık toplam 110 tl ödüyorum. Bir önceki taahhüdüm bu ayın sonunda bitiyor demişlerdi, halbuki onay almadan 2016ya uzatmışlar (online işlemler merkezinde gördüm) Aynı paketleri izleyip daha az ödemek istiyorum, sizce ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerozgur

8 yıllık digitürk üyesiyim. Üye olduğum paketler:
    Başlangıç 19.99
    Belgesel 4
    Spor Extra 13
    Spor sever 4
    Çocuk 4
    Süper Lig 58
    HD yayın 7

aylık toplam 110 tl ödüyorum. Bir önceki taahhüdüm bu ayın sonunda bitiyor demişlerdi, halbuki onay almadan 2016ya uzatmışlar (online işlemler merkezinde gördüm) Aynı paketleri izleyip daha az ödemek istiyorum, sizce ne yapmalıyım?

bu kadar ücret ödenir mi iptal edeceğim de korkut hediyeleri versinler hd 1 yıl ücretsiz yaptırt sagemcom kutu iste ücretsiz
  • medimarkttan almıştım. 3 subatta kapattık gs-fb maçından önce aradılar. 5-6. arayışları

ilk 3 ay fatura yok. Kalan aylar icin 69.90 tl +HD bedava
    ilk 4 ay sinema dizi kanallari da hediye.
    temmuzda dondurma yapariz dediler.

bi olta attım. hediyeleri 1 yıl yapın+sporextra verin dedim. yok öyle veremiyoruz dedi.

kabul etmedim.

iki gün sonra mesaj geldi. kutuyu kartı iade edin yoksa 40+200 isterük diye. götürdüm verdim

mediamarkttan aldığımız paket 400 e gelmişti. bence 1 kuruş fazla etmez.

Daha fazlasına alana birşey demem. Alan izleyen hayrını görsün.
  • omerozgur O kullanıcısına yanıt
    4-5 yıllık üye bir arkadaşım geçen yıl tüm paketler açık 30-tl fatura ödüyordu. Sizi resmen haraca bağlamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexicana

4-5 yıllık üye bir arkadaşım geçen yıl tüm paketler açık 30-tl fatura ödüyordu. Sizi resmen haraca bağlamışlar.

s.a aşağıdaki paketlerini hepsinimi 30 tl ye izliyor

arkadaşın digitürkün yönetiminde mi yoksa hisse sahibi mi

giriş + tüm keyifler + film + dizi + yetişkin + mobil +süper lig + spor ekstra +salonlar + plus kutu üyeliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 24 Mart 2015; 21:46:41 >
  • Kredi kartıyla 12 aylık paket almak mantıklımıdır birde binada ortak merkezi sistem çanak var çatıda herkes onu kullanıyor. Digitürk için ayrı çanak gerekiyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.