Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

yeter artik kafayı yiğecem yaa ulen bozulmaz olaydı şu cihaz getirdikleri cihaz bir gün dayanmiyor dün gelen humax 9504 de arıza verdi bu gün sinyal seviyesi 85 e 80 gayet yeterli ama sinyal hatası alıyorum tarama yapıyorum 172 kanal buluyor ne yapmak lazim servis ile akraba oldum kendim aradım taradım ama yok nafile olmuyor burada ki sevis ile kavgalı olduğum için merkez mh yi aradım aynı işlemleri yaptırdı yine sonuç alamadık cihaz arızalı olabilir dedi cihaz zaten yeni yazılımda yüklemiyor güncelleme tarihi 2014 de kalmış... muhtelemen bu da bozuk ne şanşsız adamım ya

Hocam senin cihazin tuner girisine gelen kabloda kısa devre söz konusu olabilir mi ? Kontrol ettin mi ? lnb tarafindaki uca da bak cihaza gelen uca da bak ortadaki bakıra o kucuk tellerden biri bile deyse kısa devre yapar cihazın tuner girisini bile yakabilir.

normalde bu kadar cihaz bozulmaz her gün cihaz değişiyor dediğiniz gibi olur bencede yoksa servis her gün bozuk cihaz getirmez

Evet servisler genelde kullanilmis cihaz bile vermiyorlar sıfır kutudan cikartip veriyorlar cihazlari.Geri iade edilen cihazlar digiturk e gonderiliyor digiturk bazi islemlerden geciriyor o kutulari sonra kutulayip sıfırlıyor yani cihazi kasasi falan ezilmisse falan kasayi degistiriyorlar hafizayi resetleyip tekrar yolluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

quote:

yeter artik kafayı yiğecem yaa ulen bozulmaz olaydı şu cihaz getirdikleri cihaz bir gün dayanmiyor dün gelen humax 9504 de arıza verdi bu gün sinyal seviyesi 85 e 80 gayet yeterli ama sinyal hatası alıyorum tarama yapıyorum 172 kanal buluyor ne yapmak lazim servis ile akraba oldum kendim aradım taradım ama yok nafile olmuyor burada ki sevis ile kavgalı olduğum için merkez mh yi aradım aynı işlemleri yaptırdı yine sonuç alamadık cihaz arızalı olabilir dedi cihaz zaten yeni yazılımda yüklemiyor güncelleme tarihi 2014 de kalmış... muhtelemen bu da bozuk ne şanşsız adamım ya

Hocam senin cihazin tuner girisine gelen kabloda kısa devre söz konusu olabilir mi ? Kontrol ettin mi ? lnb tarafindaki uca da bak cihaza gelen uca da bak ortadaki bakıra o kucuk tellerden biri bile deyse kısa devre yapar cihazın tuner girisini bile yakabilir.

normalde bu kadar cihaz bozulmaz her gün cihaz değişiyor dediğiniz gibi olur bencede yoksa servis her gün bozuk cihaz getirmez

Evet servisler genelde kullanilmis cihaz bile vermiyorlar sıfır kutudan cikartip veriyorlar cihazlari.Geri iade edilen cihazlar digiturk e gonderiliyor digiturk bazi islemlerden geciriyor o kutulari sonra kutulayip sıfırlıyor yani cihazi kasasi falan ezilmisse falan kasayi degistiriyorlar hafizayi resetleyip tekrar yolluyorlar.

yani bi sorun yoksa evde elektrik tesisatında vs vs

ayda 2 / 3 kere cihaz arıza yapmıyor mu onumu diyorsun kısacası

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Bu gelen bilmem kaçıncı kişi zaten ilk yaptıkları iş spektrum ile ölçmek oluyor sinyalde bir sorun yok 80-85 ve stabil zaten bende bu işlerden iyi anlarım eskiden dt nin olduğu yere türksat kurmuştum ve tüm ekipmanlarım kalitelidir kablom bakır sarmallı rg6 u6 dır sadece şöyle bir şey var ben dt yi çatıya kurdurdum 5. kattayız diye balkonda zaten türksat var kalabalık olmasın gibisinden eleman kurdu çanağı benim salona zaten türksat gidiyorduya lnb den onu çıkarttı çatıdan gelen kabloya ek yaparak bağladı hat direk dt olmuş oldu... hem bi önceki elemanda önce receivere giden kabloya baktı bir şey yok dedi ek yerine baktı bir şey yok dedi çatıya çıktık bir şey yok hepsi iyi ve izoleli bir şekilde zaten mesafede hadi en fazla 30m olsun veri kaybı olacak bir şey yok zaten 2 aydır sorunsuz izliyordum eski cihazda bir kere bile sinyal hatası almadım o kadar kar kış fırtına geçirdik vs bence bu gelen cihazın da tuneri bozuk kısa devre ayarsız çanak lnb olması söz konusu değil tecrübelerim bunu gösteriyor...

• quote:

Bu gelen bilmem kaçıncı kişi zaten ilk yaptıkları iş spektrum ile ölçmek oluyor sinyalde bir sorun yok 80-85 ve stabil zaten bende bu işlerden iyi anlarım eskiden dt nin olduğu yere türksat kurmuştum ve tüm ekipmanlarım kalitelidir kablom bakır sarmallı rg6 u6 dır sadece şöyle bir şey var ben dt yi çatıya kurdurdum 5. kattayız diye balkonda zaten türksat var kalabalık olmasın gibisinden eleman kurdu çanağı benim salona zaten türksat gidiyorduya lnb den onu çıkarttı çatıdan gelen kabloya ek yaparak bağladı hat direk dt olmuş oldu... hem bi önceki elemanda önce receivere giden kabloya baktı bir şey yok dedi ek yerine baktı bir şey yok dedi çatıya çıktık bir şey yok hepsi iyi ve izoleli bir şekilde zaten mesafede hadi en fazla 30m olsun veri kaybı olacak bir şey yok zaten 2 aydır sorunsuz izliyordum eski cihazda bir kere bile sinyal hatası almadım o kadar kar kış fırtına geçirdik vs bence bu gelen cihazın da tuneri bozuk kısa devre ayarsız çanak lnb olması söz konusu değil tecrübelerim bunu gösteriyor...

Sen yine de kendin bak bi kabloya kisa devre yapiyor olabilir.

• 1 Yıllık taahhüte

Şampiyonlar paket - 6 ay spor ekstra - 6 ay yetişkin - 6 ay mobil

Ağustosa kadar 40
    Ağustostan sonra 69

Fiyat nasıl acaba?Almayı düşünüyorum.
    Baktım hocam sorun yok sorun cihazda zaten yerin tekrar gelecekler sorun ortaya çıkar zaten bir işi düzgün yapmıyorlar ki anca peşlerinden koşuyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Baktım hocam sorun yok sorun cihazda zaten yerin tekrar gelecekler sorun ortaya çıkar zaten bir işi düzgün yapmıyorlar ki anca peşlerinden koşuyoruz

O zaman servisi bekleyin yine siz yeni cihaz getirsinler.

4. cihaz olacak en sorunsuz humax dedik o da ancak bir gün dayandı ama ben yine humax istiyeceğim.
  • quote:

4. cihaz olacak en sorunsuz humax dedik o da ancak bir gün dayandı ama ben yine humax istiyeceğim.

Humax 9504 hd ıq kutuyu bende kullandim hd cihazlarin icin de en guzel goruntuyu veren cihaz diyebilirim size. Ama bu kadar arıza olmasi sizde normal degil. Mh.lerini aramaniza gerek yok servis ile irtibata gecip servis istemeniz yeterli. Mhleri neden ariyorsunuz ki o elemanlarin hepsi ayni yerde degil digiturk mhleri istanbul yalova urfa sakarya ve yanlis hatirlamiyorsam birde antep te bulunmakta siz aradiniz zaman bu call centerlardan birisine dusuyorsunuz ve karsinizdaki eleman normal asgari ucretle calisan 3 gunluk elemanlar. Hic bir konuya hakim degiller. Bosuna aramayin onlari ellerinden bisey gelmez onlarin.

• derya78 kullanıcısına yanıt
    7100 ve 9100 modelleri de var 7100 daha büyük boyutlu bir cihazdı 9100 daha küçüktü yada tersi de olabilir ama 6100-6101 gayet iyidir.
    İndirim konusunda ayda bir kez bağlamak yeterli ayin 4 unden 4 ününe baglasaniz yeter.

Anladım hocam ilgin ve tavsiyelerin için teşekkürler ama ben ankara servisi ile kavga ettim ciddi manada servis bana yakın gidip orayı karıştırmamak için kendimi zor tuttum yani o kadar bana yokuş yaptılar ki anlatamam adamı harbiden başka bir yaratığa dönüştürmekte ustalar yani bende bunları merkez mh ye şikayet ettim 2 ayda olay hep şöyle gelişti ve gördüğünüz gibi halende çözülemedi ben merkeze şikayet ediyorum bunları bunlar beni arıyor sorunu çözemiyorlar bir dünya yanlış iş yapıyorlar bunlarla hiç muhattap olmadan direk merkeze tekrar şikayet ediyordum bunlar geri geliyordu falan filan merkezde sürekli benden bunlar hakkında şikayet gelince baskı yaptı sanırım sorun tesisatta olsa zaten bunu anlamaz ise zaten bu işi yapamaz hatta yapmasın... hadi bu kadar bilgisiz ben tam 12 yıldır uydu sektörünün içindeyim neyin ne olduğunu nasıl olduğunu iyi bilenlerdenim kısaca sorun tesisatta olsa bunu hemen söylerlerdi olaydan yırtmaya çalışırlardı demi ee getirdikleri cihazlar hep bozuk çıktı bozuk çıkmasa zaten geri almazlar adamların elinde makina var uydu telefonu gibi bir şey anında merkeze bildirim yapıyorlar falan yani neresinden bakarsan bak olaya olay şu işi düzgün ve dikkatli yapmıyorlar kafaları dumanlı gibi adama diyorum misal cihaz sıfırmı yenimi diye soruyorum bana diyor depodan getirdim anlayabiliyormusunuz birisi geldi modemler bunları bozuyor dedi biri geldi bu amfi bunu kaldırmaz dedi yani böyle cahil cahil adamlarla karşılaşıyorum sürekli siz olsanız muhattap olurmusunuz? bende ne yapıyorum ne sıkıntım var ise sürekli merkez mh ile irtibatlaşıyorum... adam akıllı işi çözmeye odaklansa işini bir kere düzgün yapsa bu kadar uğraşmazlar kendilerini yoruyorlar boşuna laf işitiyorlar ama anlamıyorlar gel sorunu tesbit et düzelt ve emin ol çık git bir daha geldiğinde sen haklı çık ben değil ama nerde bunlarda bu kafa bakalım yarın ne olacak eskiden düzgün çalışsında eski yeni cihaz farketmez diyordum onu bile beceremediler ama yok artık sabrımın kat ve kat üstüne çıktım yeter yarın külüstür makina ile gelsin olayı tam çözemesin hiç bir şeyi kabul etmeyip direk faxı çakacam peygamber olsa bu kadar sabrederdi inanın

saygılar

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin bu sorun ney boyle yaw o lafi diyen eleman o işi biraksin derhal humax 9505 iste diyecem ama oda bozulacak.

• En ufak abartı yalan varsa na mertim o kadar söyleyim size... şimdi bendeki yazılım versiyonu 9504 ün yükleyici sürümü 3.2.1 yüklenme tarihi 29.08.2014 bana biraz eski gibi geldi yeni yazılım ara diyorum yeni yazılım yok diyor sabah arıza kaydı oluşturduğumda bunu söyledim teknik elemana ama onunla alakası olmadığını söyledi ama bana gelen son iki cihazda 2015 sürümlü idi neyse yarın bakalım ne olacak ama şu an kullandıklarım içinde en iyisi bu sorunlu olsa bile yine bundan istiyeceğim hatta erken çortlamasa dt5103 de fena değildi...
    9505 te en son 2014 te almis benim.

Kanal geçiş introlarini değişsinler.

• Arkadaşlar başlık açıp konuşsanız olmaz mı ? Çoğu insana bildirim geliyor yazı yazınca teklifleri merak ediyoruz. Sizden ricam başlık açıp hem herkesin görmesini sağlayın hemde teklifleri tartışmak görmek isteyen insanlara bildirim gitmesin

• Hd digitürk kanalları, Şampiyonlar paketi + 4 keyif paketi: 45 tl

( gazi, şehit indirimi )

• quote:

Orijinalden alıntı: wwide1543

Hd digitürk kanalları, Şampiyonlar paketi + 4 keyif paketi: 45 tl

( gazi, şehit indirimi )

giriş 10 +keyifler 6 + şampiyonlar 30 + hd 7 : 53 tl olması lazım değilmi nasıl 45 tl yoksa hd hediyemi

ben giriş + tüm keyifler +süper lig +hd 57 tl ödüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 18 Mart 2015; 10:17:27 >
  • 2014 eylül ayinda biten 2 yillik uyeligimi uzatmamistim dun aradilar twklif su
    Ağustos ayina kadar Şampiyonlar paketi 29.90 ağustostan sonra 69 tl sagemcom iq eutelsat hd kutu kullanimi 1 yil ucretsiz ayrica 3 ay yetiskin 1 keyif mobil lig hedye canak ve anten kurulmu ucretsiz ve bna ait aktivasyon ucreti yok 12 ay taahhüt ile fakat kabul etmedim cunku bu seneden sonra fiyatlarin dusmesini umut ediyorum alt lisanslama olursa ki umarim olur sizce bu teklif nasil

• nusperato N kullanıcısına yanıt
    Berbat bir teklif. 3 ay bile bedava vermemişler onu geç hediye paketler 3 ay dizi film sporextra falan olabilirdi.sabret illa ki düşecek fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player2974 -- 18 Mart 2015; 12:02:23 >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.