Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cogg , hasan3336 , hasan3336 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.529
Cevap
577
Favori
2.764.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Banada oyle birsey dediler kabul etmeyince sasirdilar yetiskin kanali verecene sagem cihazdan ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Banada oyle birsey dediler kabul etmeyince sasirdilar yetiskin kanali verecene sagem cihazdan ver.

Bana sagemcom cihaz hediye zaten ancak film paketine 14 tl vermem ben. Yetişkin paketi 1 yıl hediye dese eve sokmam ayrıca. 2 keyif paketi kullanıyorum ılerde eğlence müzik paketinide ekleyebilirim başka birşeye de gerek yok.

• gumuskurt65 G kullanıcısına yanıt
    Valla bilsem acmazdim dedim belki sagem verirler iyi yaptiniz bu bazi gunlerde aciyorlar film kanallarini izlemiyorum bile ilgimi ceken film yok.

• 2 sene önce Orduspor süperlige çıktığında almıştım. Ligden düşünce iptal ettirdim. şimdi 5.99 dediler ama almıyorum almayacağım.
  • 1 yıllık giriş paketini direk kartımla media markt ten 180tl ye almıştım. 2 keyif paketi dahil. son 10 gün bitmesine. aradılar bugün. 4 ay 12tl- 8 ay 23 tl. çok geldi bi düşüneyim dedim kapattım. tekrar arıyacaklarını söylediler. sizce ne talep etmeliyim? faxta çekmedim daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademtulu

1 yıllık giriş paketini direk kartımla media markt ten 180tl ye almıştım. 2 keyif paketi dahil. son 10 gün bitmesine. aradılar bugün. 4 ay 12tl- 8 ay 23 tl. çok geldi bi düşüneyim dedim kapattım. tekrar arıyacaklarını söylediler. sizce ne talep etmeliyim? faxta çekmedim daha.

Tekrar arasınlar, bekleyin.

• Tüm paketler (lig tv + mobil ligtv dahil yetişkin hariç) ücretsiz teknik servis 65 tl..
    Taahhüt yok...

Giriş paketi + eğlence + belgesel + film paketi + ( 6 ay dizi paketi hediye + 6 ay hd yayın hediye )
    Yan oda 16 tl 1 sene taahhüt...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademtulu

1 yıllık giriş paketini direk kartımla media markt ten 180tl ye almıştım. 2 keyif paketi dahil. son 10 gün bitmesine. aradılar bugün. 4 ay 12tl- 8 ay 23 tl. çok geldi bi düşüneyim dedim kapattım. tekrar arıyacaklarını söylediler. sizce ne talep etmeliyim? faxta çekmedim daha.

Fax cekmediysen eger 10 gun sonra yani 2 ocak ta suren bitiyorsa sistem otomatik olarak sozlesmeni 3 ocakta yeniler ve guncel fiyatlar uzerinden uyeligin uzatilir. Bilgin olsun.

• Mevcuttaki taahütüm ocakta bitiyor. giriş+2 keyif+ sinema kanallarım var. 35 tl ödüyorum. Bunda sıkıntım yok ama ben ayrıca iq plus kutu da kullanıyorum. bunun taahhütü geçen ay bitti. 1 yıl ücretsizdi. Bu kutu için 18 tl para istiyorlar. kanallara veriğim para değilde bu kutuya verdiğim para bana koyuyor. Müşteri hizmetlerini aradım ve iq plus ı tekrar ücretsiz istedim. Böyle bişey yapamayacaklarını söylediler. Bende üyelik iptali için ön kayıt oluşturttum. benden faks bekliyorlar ama ben aslında iptal etmek istemiyorum. Şimdi bu arkadaşlar bana ocak ayına kadar dönüş yaparmı? yapmazlarsa faks çekmeden üyeliğim iptal olur mu? iq plus ı bedava kullanmak için ne yapmak gerekir?

bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tods

Mevcuttaki taahütüm ocakta bitiyor. giriş+2 keyif+ sinema kanallarım var. 35 tl ödüyorum. Bunda sıkıntım yok ama ben ayrıca iq plus kutu da kullanıyorum. bunun taahhütü geçen ay bitti. 1 yıl ücretsizdi. Bu kutu için 18 tl para istiyorlar. kanallara veriğim para değilde bu kutuya verdiğim para bana koyuyor. Müşteri hizmetlerini aradım ve iq plus ı tekrar ücretsiz istedim. Böyle bişey yapamayacaklarını söylediler. Bende üyelik iptali için ön kayıt oluşturttum. benden faks bekliyorlar ama ben aslında iptal etmek istemiyorum. Şimdi bu arkadaşlar bana ocak ayına kadar dönüş yaparmı? yapmazlarsa faks çekmeden üyeliğim iptal olur mu? iq plus ı bedava kullanmak için ne yapmak gerekir?

bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.

İyi gunler hocam faks iptal icin kutuda istiyorumde faksta belirt ama

• @True_Sun

Bu teklifi nasıl aldınız? Anlatırmısınız?

@halilka

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 21 Aralık 2014; 20:58:00 >
  • tods kullanıcısına yanıt
    Çekin faxı kesinlikle kazançlı çıkacaksınız.Kutuyu bedava alır hatta birkaç ay fatura bile cikmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 21 Aralık 2014; 21:02:58 >
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    Faks çekmezsem bedava vermezlermi?
    Kendimden biliyorum internet sitesinden tüketici şikayetleri bölümünden yazdım aradılar hic oralı bile olmadılar kapatabilirsiniz dediler.Fax çektim bedava kutu 3 ay fatura yok keyif paketlerini tekini iptal etme gibi islemleri yaptık.

• Arkadaslar giriş paketi ve hd yayın için üye olmak istiyorum. Yayın kaydı almak gibi bir isteğim yok yalnızca kanalların düzgün göstermesini istiyorum. Talep etmem gereken kutu hangisi?

Birde ilk 5 ay 5.9 olan kampanyada 2 yıl sonunda aylık ortalama 23 tl ye geliyor ve hd yayın yalnızca ilk 12 var. Sonraki 12 ay için ayda 4 tl fazla mı ödeniyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok enteresan bu digiturk ben 3 aylık üyeyim bu hafta aradılar sagem kutu aylık ücret yok aktivasyon ücret yok sizden nasıl ücret isterler ben bu işten kıllandım yarin gelecekler iyice sorup öyle taktırim

• Sonra isterler hocam iyice takip et.

• kimano kullanıcısına yanıt
    1_ Humax 9504

Aslında ben bişi yapmadım...

1999 temmuz ayından itibaren üyesiyim digiturk ün.
    Sanırım bu indirimler bu geçen zamandan dolayı.

7-8 (zamanını tam hatırlamıyorum) sene önce platin koltuk diye bişi çıkmıştı toplasan 1 ay gibi bi süre durmuş sonrada abone alımını kapatmışlardı. Çok uygundu bu paket bende şansıma yakalamış bu pakete girmiştim.

o zamandan beride fiyat konusunda bir talebim yada pazarlığım olmuyor digiturkle senelik taahhüt te vermiyorum sadece her sene 2-6 tl arası zam yapıyorlar o kadar...
  • Süreli bedava vermişlerdir size. banada 1 yıllık verdiler ve süre dolmadan arayıp tekrar taahüt istediler ama ben taahüt vermedim.

@True_Sun

Cevap için teşekkürler. Aslında çok fazla maç izlemem ama böyle bir teklif gelse kabul ederdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 21 Aralık 2014; 21:13:58 >
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.