Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana yapılan 2. ve en son teklif şöyle, Eutelsat üzerinden

giriş paketi+şampiyonlar+hd yayınlar= paketler 3 ay ücretsiz+6 ay belgesel ücretsiz

kalan aylar 61 tl. 2 ay paket dondurma veya paket indirimi istersem 35 tl.

Yani toplamda paket dondurma yaparsam yıllık :549 tl.

Akşama arayın dedim.ne yapsam acaba?

İlk aradıklarında belgesel yoktu bu fiyatlara sonra 3 ay bedava dediler, bir daha iptal faxı gönderdim.bugünde yukarıdaki teklifi sundular.

6 ay bedava 6 ay 70 tl. içinde belgesel varsa.çok kazık yemiş olacağım.Ama bir daha teklif yaparlarmı bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: krasavchik

Benim paketler şu şekilde
    Giriş 15 lr
    3 keyif (belgesel çocuk sporsever) 4 lr
    Şampiyonlar 41 lira
    Film 14 lr
    Üç ay bedava 7 ay 74 iki ay 52 toplam 622/12= 51.8
    Plus kutu hd hediye
    Normalde bu paketlerim 87 lira

bana şu teklifi verseler hemen kabul ederdim

tam istediğim bu işte sinema + şampiyonlar + plus kutu

3 keyif paketinide geçtim 2 bile yeterdi

ama kısmet değilmiş, zamanında çok para ödeyene acımıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: krasavchik

quote:

Orijinalden alıntı: sadakte005

quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

3 kasımda bitecek 2 üyeliğimin iptali için dün fax çektim
    bugün aradılar..
    şampiyonlar paketi + 2 keyif + Hd PLus kutu bedava ;devam eden paketim bu.
    ilk 6 ay bedava ,son 6 ay 69 tl teklif ettiler (yazın 2 ay dondurma hakkım olacak)
    Toplam 414 tl
    aylık 34 tl ye geliyor.
    2 ay dondurursam 2016 ocakta,dondurmazsam 2015 kasımda bitiyor.
    geçen sene 449 tl ye MM tan almiştim,(şampiyonlar paketi + 2 keyif + Hd PLus kutu bedava)
    37 tl ye geliyordu..
    2 üyeliğim var aynı şekilde devam ettireceğim
    1 saat sonra tekrar arayacaklar...

2 üyeliğimi de okeyledim..

hayırlı olsun ama sizin paket gerçekten şaka gibi

bu sene sizin aldığınız bu teklifi alan başka üye olmadı

en azından donanımhaberde

bana 6 ay ücretsiz 4 ay 70 tl 2 ay 45 tl (şampiyonlar paketi ni 370 tl geliyor) teklif ettiler aylık 30,5 geliyo eutelsat üzerinden yayınları alıyorum. ayrıca plus kutuda 1 yıl hediye
    kararsız kaldım...

Kararsız kalacak ne var anlamadım bedava vermelerini mi bekliyosunuz. Ayrıca bu tekliften aşağısını bulamazsınız vede herkese denk gelmez bence kaçırmayın

sizin aldığınız en iyi teklif.süper teklif.kabul edin..

• quote:

Orijinalden alıntı: sadakte005

quote:

quote:

quote:

bugün aradılar..
    ilk 6 ay bedava ,son 6 ay 69 tl teklif ettiler (yazın 2 ay dondurma hakkım olacak)
    Toplam 414 tl
    aylık 34 tl ye geliyor.
    geçen sene 449 tl ye MM tan almiştim,(şampiyonlar paketi + 2 keyif + Hd PLus kutu bedava)
    37 tl ye geliyordu..

hayırlı olsun ama sizin paket gerçekten şaka gibi

bu sene sizin aldığınız bu teklifi alan başka üye olmadı

en azından donanımhaberde

bana 6 ay ücretsiz 4 ay 70 tl 2 ay 45 tl (şampiyonlar paketi ni 370 tl geliyor) teklif ettiler aylık 30,5 geliyo eutelsat üzerinden yayınları alıyorum. ayrıca plus kutuda 1 yıl hediye
    kararsız kaldım...

Alıntıları Göster
    en iyi teklif alan sadakte005 arkadaş.siz en iyi teklifi almışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetkaya1974 -- 15 Ekim 2014; 15:19:43 >

• Arkadaşlar merhaba, yeri burasımı değilmi bilmiyorum ama sormak istediğim birşey var yardımcı olursunuz umarım.

Bendeki paketler Lig TV Paketi 62.99 TL + Turksat Süper Servis 6.5 TL + Spor Extra Paketi 13 TL toplamda 82.49 TL yapıyor, ilk 3 ay 35 40 tl civarı ödedim 3 ay sonra yenilemek gerektiği için babam telefonda konuşurken bu paketleri seçmiş, ben şimdi websitesinden baktım paket fiyatlarına, ayda 3-4 tane maç anca izliyorum bunun içinde ayda 82 lira vermek çok fazla, bu paketi 3 büyükler GS,FB,BJK 42.99 TL'lik taraftar paketi ile değiştirmem mümkünmüdür? Üyelik taahhütlü.
  • tabiki degiştirisiniz şampinyonlar paketini dahil dersiniz 1 paketi çıkartıp ama alt fiat olmaz onu bilmenizde fayda var
  • Ben kesin d-smart'a geçeceğim, anlaşıldı arkadaşlar

Sabah yolladığım İptal faxından sonra az önce genel merkezden aradılar

Kadına yarım saat anlattım. Örnek üyelik sunabileceğimi söyledim. Detayları verdim

Dinledi, dinledi sonra hiç yorum yapmadan;

"Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz, hoşçakalın" dedi ve kapadı

Hey Allah'ım ne günlere kaldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 15 Ekim 2014; 19:59:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün akşam aradılar,teklifiniz pahalı dedim.Daha iyi bir teklifle kimseye satış yapılmadı dedi,buradaki örneklerden verdim.olamaz dedi.

Bende istemiyorum dedim.Kapattık.Arayıp daha iyi teklif verirlerse olur,yoksa kendileri bilir.Sadece bjk maçlarından başka birde belgesel bakıyorum o kadar. hiç işim yok digiyle.

Haftada bir derneğe gider izlerim olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serden -- 15 Ekim 2014; 21:55:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

quote:

bugün aradılar..
    Toplam 414 tl
    aylık 34 tl ye geliyor.
    37 tl ye geliyordu..

Hocam keyif paketleri kesin devammı eminmisin bu fiyatlara..

aynen öyle kardeşim..
    müzik kanalı ve çocuk kanalı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

quote:

bugün aradılar..
    Toplam 414 tl
    aylık 34 tl ye geliyor.
    37 tl ye geliyordu..

Hocam keyif paketleri kesin devammı eminmisin bu fiyatlara..

aynen öyle kardeşim..
    müzik kanalı ve çocuk kanalı

tekrar hayırlı olsun.Keyif paketlerini çıkarıp güya indirim yapmışlar gibi gösteriyorlarda,kimseye 6 aydan fazla bedava veremezlermiş filan.

Son soru ,media markt paketten sonraki ilk anlaşmamı, 2. anlaşmamı bu?

Niye sordum,sizin pakedi örnek verince,mümkün değil böyle bir paket,anca teknosa veya media merketten alınıp süresi bitince yalnızca ilk sene yapılır dedi böyle bir teklif.

• her sene MM alıyordum ama bu sene olmayınca direkt iptal faxı çektim
    yani birinci..
  • quote:

her sene MM alıyordum ama bu sene olmayınca direkt iptal faxı çektim
    yani birinci..

üye numaranızı paylaşarak büyük bir sevap kazanmayı hiç düşündünüz mü?

Birşey kaybetmez, aksine tonla sevap kazanırsınız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • size sunulan teklifi emsal göstermek; ben ve diğer pazarlık aşamasında olan üyelerin elini bir hayli güçlendirecektir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir önceki mesajımda paylaştığım görüşmeden sonra iyi bi teklif yapacaklarını hiç sanmıyorum

kararım şöyle;

Philips 47pfl7008 televizyonum var, dahili HD uydu alıcısı ve yayını durdurma, yayını geriye alma ve kaydetme özellikleri mevcut. Bir tane d-smart süper paket cam modül alıp tv'nin cam modül girişine takacağım ilk yıl 320 TL (modül yüzünden) ikinci yıl 160 TL (HD kanallar + sinema kanalları + spor kanalları hepsi dahil sadece erotik yayınlar yok)

süper lig maçları da digitürk play'de sezonluk paket (bütün takımların bütün maçları) 239 TL istersem tabletten, cepten, istersem de pc'den veya tv'ye bağlayarak tv'den izlerim

bütün HD kanallar + D-Smartın içindeki bütün sinema + belgesel + spor kanalları + bütün d-smart kanalları ve süper ligdeki bütün maçlar aylık 30 TL

üstelik digitürk play'de süper lig bütün maçlar paketi yerine taraftar paketi alırsanız (yani sadece kendi takımımın maçını izlerim derseniz) fiyat dahada düşecektir.

benim için en uygun çözüm böyle olacak

şimdi onlar düşünsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 16 Ekim 2014; 0:51:15 >

• iki gündür bir DİGITURK diye bir yerden mesaj geliyor. 12 ay taahütle HD giriş paketi 4.90 TL diye. ayrıca 6 ay bilmem ne ücretsiz falan diye. numara da 0216 299 04 73

dolandırıcı mı acaba arayan oldu mu hiç acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: PikiViki

size sunulan teklifi emsal göstermek; ben ve diğer pazarlık aşamasında olan üyelerin elini bir hayli güçlendirecektir...

Emsal asla kabul etmiyorlar ki,teknoloji marketten alanlara sadece ilk seneliğine böyle bir paket veriyorlarmış.
  • quote:

süper lig maçları da digitürk play'de sezonluk paket (bütün takımların bütün maçları) 239 TL istersem tabletten, cepten, istersem de pc'den veya tv'ye bağlayarak tv'den izlerim

şimdi onlar düşünsün

Merhaba,

Yeni abone olmak için 1-2 görüşme yaptım ama şampiyonlar paketiyle yıllık toplam en uygun 567 TL ye geliyor
    (Turksat üzerinden ilk 3 ay 30, 9 ay 53 TL = 567 TL)
    (Eutelsat üzerinden ilk 3 ay 30, 9 ay 69 TL = 711 TL)

Digiturkplay de HD olmayan yayın kalitesi tatmin edici olur mu acaba, ne dersiniz ? Superonline fiber bağlantım var, 239 TL ye hem de tüm maçları izlemek bana da daha mantıklı geliyor. Ne bu fiyatlar yahu, bunlar bizi yolunacak kaz gibi görüyorlar galiba. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salihx -- 16 Ekim 2014; 13:32:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Salihx

quote:

şimdi onlar düşünsün

Merhaba,

Yeni abone olmak için 1-2 görüşme yaptım ama şampiyonlar paketiyle yıllık toplam en uygun 567 TL ye geliyor
    (Turksat üzerinden ilk 3 ay 30, 9 ay 53 TL = 567 TL)
    (Eutelsat üzerinden ilk 3 ay 30, 9 ay 69 TL = 711 TL)

Digiturkplay de HD olmayan yayın kalitesi tatmin edici olur mu acaba, ne dersiniz ? Superonline fiber bağlantım var, 239 TL ye hem de tüm maçları izlemek bana da daha mantıklı geliyor. Ne bu fiyatlar yahu, bunlar bizi yolunacak kaz gibi görüyorlar galiba. :(

bir önceki sayfada turksat için aylık 39tl sabit fiyat bir telefon numarası paylaştım,hd isterseniz aylık 59 oluyor.
    Ben hd istediğim için kabul etmedim ihtiyacı olanlar kullanabilir ayrıca digiturk'ten bende 730 tl alabilmiştim yıllık Eutelsat'tan kabul etmedim tabi. Geçen sene 500 liraya aldığım lig'e neden 700 küsür para veriyim sanki lig çağ atladı ya da yayınları muhteşem gelişti.
    Merkezi sistem var 150 liraya bir tane uydu alıcısı alıcağım maçları da internetten takip ederpim gsvid sağolsun kendisi kaşındı digiturk. Onlara vereceğim parayla fiber internet alırım sınırsız kafam rahat.
    Hatta modül ve şampiyonlar ligi parası bile kalıyor.

• tam 10 yıldır lig tv şampiyonlar paketi üyesiyim.türksat üzerinden izliyorum.geçen yıl 3 ay ücretsiz kalan 9 ay 41.90 izlemiştim.3 ekimde taahhütüm doldu.faxımı çektim.bir defa arayıp 3 ay ücretsiz 1 kaç belgesel kanalı ve 9 ay 52.90 teklif ettiler kabul etmedim.telefonuma mesaj geldi tüm üyeliğiniz iptal olmuştur.mevcut haklarınız 2 ay devam edecektir diye o günden beri arayan soran yok bu hafta derbiyi kahvehane köşelerinde izleyecek gibiyiz.derbiden sonra bedava deseler kabul etmem herhalde...zaten ligin tadı tuzu yok..
  • Bugün tekrar aradı digitürk 😄😄😄 şampiyonlar paketi+ulusal kanal+hd +yan oda hd 1 sene bedava+ 3 ay film+dizi+v.b toplam 502 tl fiyat verdiler:))) nasıl sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.