Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tanjuuyilmaz , secoo120 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.416
Cevap
573
Favori
2.757.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Bugun faks çekdim aradılar hemen ilk 3 ay 18 tl sonrası 63 tl dediler kabul etmedim Giriş paketi+ şampiyonlar paketi hd + 2 keyif paketi

İlk 3 ay ücretsiz olanı istiyorum referans olcak yok mu ?

Bi daha ararlar mı acaba ?

Kesinlikle arayacaklardır.
  • geçen sene bu aylarda türksat üzerinden şampiyonlar paketi + belgesel paketini 12 aylık kredi kartımdan taksitle 405 tl ye aldım ( ilk üç ay bedava kalan 9 ay 45 tl ) 2 hafta sonra paket bitiyor bakalım bu sefer nasıl bir teklifte bulunacaklar
  • Arkdaşlar digiturk lig tv şampiyonlar paketini hd olarak almak istiyorum.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm 74,99 fiyat verdiler. 67,99 + 7 TL Hd kutu parasıymış.

En ucuz fiyat bu mu gerçekten. Varmı daha düşük fiyata izlemenin bir yolu.
  • Biraz önce telefonda yeni anlaşmayı yaptım.

Hd Şampiyonlar paketi 2 keyif ve giriş paketlerini ayda 46,50 TL ' ye anlaştım.

Hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueshadowlord

Biraz önce telefonda yeni anlaşmayı yaptım.

Hd Şampiyonlar paketi 2 keyif ve giriş paketlerini ayda 46,50 TL ' ye anlaştım.

Hadi hayırlısı

Pahalıya almıssınız.Geçen sene ben Toplam 530 tl ye 4 ay lig tv 2-3 açık aalmıştım pazarlıkla.Sen Media Marketten 400 tl ye satılan şeyi 560 tl ye almıssın.Bir önceki sayfada yazılanları okusaydın keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905sss

Üyeliğim 3 Ağustos'da bitiyordu. (Eutelsat - hd - şampiyonlar paketi )

Geçen hafta aradım ve sordum. Aylık 90 TL olacak gibi birşey dediler. Ama jest yaptılar 80 TL falan dediler. Teşekkür ettim kapatım. Şimdi adım adım yazıyorum.

Pazartesi günü iptal faksı çektim.

Mesaj falan gelmedi. Direk ertesi sabah arandım. Ne pazarlık ne birşey. Söylediklerini hemen kabul ettim.
    Bütçeme göre uygundu.

Öncelikli olarak kutuyu ücretsiz değiştirdiler. Digitürk + Plus HD kutu verdiler. ( Kayıt, canlı yayın durdurma, ileri geri sarma vs. )

Giriş paketi senelik
    HD yayınlar senelik
    Şampiyonlar paketi senelik
    6 ay çizgi film hediye
    3 ay sinema, belgesel hediye

Teklif ettikleri ve kabul ettiğim rakam aşağıdadır ayrıntıları ile.

3 ay bedava ( fatura yok )
    7 ay 60 TL
    2 ay 34 TL

Toplam bir yıllık 488 TL

Yani aylık 40 TL

( İş yerimden çok sayıda kişi referans olarak üyelik numaramı aldı. Çok hoşuma gitmedi bu kadar yayılması ama aynı ortamdaki kişilerden bazılarına evet bazılarına yok diyemedim. Daha fazla maalesef kimseye referans olmuyorum. Bilginize... )

Galatasaray'lı kardeşim referans olunca ne oluyo ? Yayılınca sana ne zararı olacak ben cidden anlamadım Ben geçen sene aldığım kampanyayı konu açarak burda en az 20 kişiye referans oldum bişey olmuyor merak etme.Sadece hayır duası alıyosun.

• quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

quote:

Geçen hafta aradım ve sordum. Aylık 90 TL olacak gibi birşey dediler. Ama jest yaptılar 80 TL falan dediler. Teşekkür ettim kapatım. Şimdi adım adım yazıyorum.

Mesaj falan gelmedi. Direk ertesi sabah arandım. Ne pazarlık ne birşey. Söylediklerini hemen kabul ettim.
    Bütçeme göre uygundu.

Öncelikli olarak kutuyu ücretsiz değiştirdiler. Digitürk + Plus HD kutu verdiler. ( Kayıt, canlı yayın durdurma, ileri geri sarma vs. )

Giriş paketi senelik
    HD yayınlar senelik
    6 ay çizgi film hediye

7 ay 60 TL
    2 ay 34 TL

Toplam bir yıllık 488 TL

Yani aylık 40 TL

( İş yerimden çok sayıda kişi referans olarak üyelik numaramı aldı. Çok hoşuma gitmedi bu kadar yayılması ama aynı ortamdaki kişilerden bazılarına evet bazılarına yok diyemedim. Daha fazla maalesef kimseye referans olmuyorum. Bilginize... )

Galatasaray'lı kardeşim referans olunca ne oluyo ? Yayılınca sana ne zararı olacak ben cidden anlamadım Ben geçen sene aldığım kampanyayı konu açarak burda en az 20 kişiye referans oldum bişey olmuyor merak etme.Sadece hayır duası alıyosun.

+1

Bende geçen sene özel mesajdan değil buraya (foruma) abone numaramı ve adımı yazarak yardımcı olmaya çalıştım, bir çok kişi faydalandı. Teşekkür mesajları attılar. Paylaşım iyidir, candır.
    Bir sıkıntı yok, korkmaya gerekte yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 18 Temmuz 2014; 14:40:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Bütçeme göre uygundu.

Giriş paketi senelik
    HD yayınlar senelik
    6 ay çizgi film hediye

7 ay 60 TL
    2 ay 34 TL

Toplam bir yıllık 488 TL

Yani aylık 40 TL

+1

Bende geçen sene özel mesajdan değil buraya (foruma) abone numaramı ve adımı yazarak yardımcı olmaya çalıştım, bir çok kişi faydalandı. Teşekkür mesajları attılar. Paylaşım iyidir, candır.
    Bir sıkıntı yok, korkmaya gerekte yok.

Ben bu sene Digiturk konusunda pek istekli değilim.Yarın iptal faxımı çekiyorum.Taahüt 3 ağustosta bitiyor.10 gün boyunca reddedeceğim.Çok iyi bir teklifle karsıma gelirlerse kabul ederim yoksa bu sezon lig tv kullanmayacağım.Oolur da kabul edersem geçen sene ki gibi başlık açar herkese yardımcı olurum

• Bana 49 tl teklif etmişlerdi lig tv + 2 keyif paketine, 2 keyif nedir abi açıcaksan hepsini aç çizgi film belgesel seçersen haberle müzik kapalı müzik haber seçersen diğerleri kapalı sevmediğim işler, ben de bu ederinden fazla deyip kabul etmedim.
  • quote:

quote:

Bütçeme göre uygundu.

Giriş paketi senelik
    HD yayınlar senelik
    6 ay çizgi film hediye

7 ay 60 TL
    2 ay 34 TL

Toplam bir yıllık 488 TL

Yani aylık 40 TL

İnsanlara yardımcı olmak istemesem buraya kaç satır yazı yazmazdım dostum. Nasılsa aldım kendimce uygun bir teklif der kendime saklardım.

Yaklaşık 20 kişiye verdim üye numaramı. 80 milyonun üye numaramı bilmesine gerek yok diye düşünüyorum.

Tüm forum benim rastgele aldığım bir teklife mi kaldı. Buraya niye üye numaramı yazayım. Nefret ettiğim bir insanda alacak, belki zararını kötülüğünü gördüm biri de alacak. Bu bir kampanya kodu değil ki. Şahsıma ait bir üye numarası. O üye numarası ve bir şifre ile tüm kişisel bilgilerimi ulaşılıyor. Komplo teorisi kurmayayım, abartmayayım. Ama ben özel bilgilerimi forumlarda paylaşmayı çok sevmiyorum.

Senin konuyu bırakıp bana bunu yazman bile çok gerekli değildi bence. Bana üye numarası diyorsun sen profilini bile saklamışsın komple. Niye forum dostlarından saklanıyorsun. Şimdi de ki bana bu bir tezat değil. :)

Neyse çocuklar gibi atışmaya döndürmeyelim. Eğer kullanıcı adının sonundaki rakam doğum tarihin ise benden küçük de olsan forumun genelinde büyük yaştasın. İki yetişkin kısa bir sohbet ettik.Düşüncelerimizi paylaştık birbirimizi anladık. Gözünü seveyim daha uzatıp birbirimize yazmayalım.

-------------------------------------

Bu arada yazmıştım ama yine de bir uyarı yapayım. Aboneliği bitmeye yakın telefona çanlara direk müşteri hizmetleri teklif sunuyor. Ama o teklif tırt teklif oluyor. Onların yetkisi çok az. 3 - 5 TL indirdik jest yaptık oluyor.

Esas kapatma talebini verip faks çektikten sonra ciddi teklifler alıyorsunuz. Sakın müşteri hizmetlerinin zam gelecek falan tufasına düşmeyin. Gerçi böyle yazıyorum ama bir arkadaşıma söylemiştim kapatma faksıçekti teklif meklif olmadı. Direk kapattılar :)

Nasıl oldu bilmiyorum vallahi, ben bir kere denk geldim etrafımda.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905sss -- 19 Temmuz 2014; 10:05:09 >
  • güzel teklifleri bekliyoruz :)
  • Digiturk Türksat uyeligim var ama bi halta yaramıyor. Ne adam gibi kanalları var. Ne de başka bir haltları. Kanaldan program Kaydı yapiyim dedim ona bile Türksat üyeleri kayıt yapamaz diyor. Neymiş efendim eulsat üyeliğine gececekmisiz. Onun fiyatida almış başını gitmiş. Alırsınız siz bi daha. Geç eulsata gecirsinler sana hesabı. Mh Şampiyonlar paketine hd olmayana 67 tl fiyat çekiyor. Az kaldı taahhüt bitsin. Elveda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K@nuni kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Dsmart.Lig tv istersen onu bilemem.ancak görüntü kalitesi nefis.Sinema kanalları işe yaramaz.o nedenle ben ayrıca filbox modül aldım.dsmart ın tematik kanallarını tavsiye ederim.
  • iyi günler herkese bugün bi digiturk bayisi giriş paketi ve şampiyonlar paketini 450 tl ye 9 taksit vereceğini söyledi sizce uygunmudur bu paket yoksa media markt kesin çıkaracak mı paket onu mu bekleyeyim şimdiden teşekkürler cevaplarınız için
  • Suan da filmk paketi iki eğlence paketi ve spor ekstra paketine 41 lira veriyorum agustosta spor ekstra bitecek bitince sampiyonlar paketi alayım diyorum ne kadar teklif ederlerse kabul edeyim sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkara

iyi günler herkese bugün bi digiturk bayisi giriş paketi ve şampiyonlar paketini 450 tl ye 9 taksit vereceğini söyledi sizce uygunmudur bu paket yoksa media markt kesin çıkaracak mı paket onu mu bekleyeyim şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

kardeş hangi bayi söyleyebilirmisin. bizde faydalanalım
  • arkadaşlar şöyle bir şeyden faydalansak sıkıntı olurmu. bizim üst komşuda digiturk var. yan oda kampanyası ile yarı yarıya tutarda alıp ödemeyi pasak peşin bende kullansam sıkıntı olur mu
  • Mediamarkt kampanyasi basladiginda haber verirmisiniz. Çok sık takip edemiyorum. Tam olarak ne zaman basliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepbluee61

quote:

Orijinalden alıntı: oguzkara

iyi günler herkese bugün bi digiturk bayisi giriş paketi ve şampiyonlar paketini 450 tl ye 9 taksit vereceğini söyledi sizce uygunmudur bu paket yoksa media markt kesin çıkaracak mı paket onu mu bekleyeyim şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

kardeş hangi bayi söyleyebilirmisin. bizde faydalanalım

bayi ismini bilmiyorum paket türksat paketi uygun mudur fiyat türksat paketi için. çünkü giriş paketi zaten uydunun kendi kanalları sadece maçlara 450 lira veriyoz gibi bişey yani.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.