Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: simos35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #30
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lithium87

Biraz önce iptal faksından sonra ilk kez arandım. Ağustos ayı için 15 lira, 3 ay ücretsiz, aralık ayından itibaren 7 ay 59,90 lira. hd ve şampiyonlar paketinin teklifi bu.
    bir de plus kutu ücretsiz vereceklermiş. keyif paketleri bile yok!!! Spor extra da alırsam aynı şekilde ağustos 15 lira,
    3 ay ücretsiz ve aralıktan itibaren faturam 7 ay 69,90 ve yine keyif paketi bile yok. Plus kutu vereceklermiş.
    Sonuç bu teklifi reddettim Sizce iyi mi yaptım? Bana pekala o zaman dosyanız kapandı, sizi kutu teslimi için arkadaşlarım arayıp bilgi verecek dedi.
    Tamam dedim. Blöf yapıyor gibi geldi

İyide keyif paketleri standarttır yani şampiyonlar paketini verebilmeleri için mutlaka 2 keyif paketi tanımlaması yaparlar. Siz sordunuz mu keyif paketi yok mu içinde diye?

• Tabi ki sordum. Fakat keyif paketi istersem aralıktan sonra faturaya her keyif paketi için 4 lira ekleyeceğini belirtti.
    Yani 2 keyif ve spor extra da alsaydım. Ağustos ayı 15 lira.
    Aralığa kadar fatura yok. Aralıktan itibaren 7 ay 77.90 gibi bir rakam geliyordu bende beğenmedim.
    Sizce tekrar arayacaklar mı yoksa dedikleri gibi dosyamı kapattılar mı
  • Lithium87 kullanıcısına yanıt
    Ararlar ararlar.. En az 3 kez arıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    Teklifi reddetmekle doğru yaptım sence de değil mi?
    Bu teklif çok düşük. Keyif paketlerini bile aldılar.
    Seni 1 kere aradılar 2. kez aradılar mı sana iyi teklif gelirse bana da gelir
    sen reddedince tmm dosyanızı kapatıyoruz diye bir şey söylediler mi?
    kesin ararlar ben kapattım cihazı teslim ettim ona ragmen hala arıyolar
  • Digiturk+Superonline Kampanyasından yararlanmıştım 5 ay oldu ilk 4 ay çoğu kanallar ücretsizdi fakat şuan sadece Lig tv için 45 tl ödüyorum ve ligin başlamasınada daha var boşa 45 tl ödüyorum.Sadece Şampiyonlar paketi üyeliğim var Paket değişikliği veya dondurmak istedim an az 1 sene üye olmak zorundasınız dediler.

Turksatta Hd olmadığı için en azından Eutelsata geçiş yapıyım dedim onada 45 tl Şampiyon paketi+Hd paket 7 tl + Giriş paketi 22.90 tl = 75 tl istedi.Hiç sıcak bakmadım açıkcası kapatmayı düşünüyorum sizin görüşleriniz nedir.?
  • poison06 kullanıcısına yanıt
    poison ilk tekliflerini kabul etmemekte haklıyım değil mi?
    yukarıdaki teklif çok düşük.
    iyi yapmışsın ilk teklifte nabız yokluyolar isteklerini açık net söyle sporextra sampiyonlar dahil et
    Geçen sene 5'e yakın aradılar. Kabul etmesem devam da ederlerdi, sıkıntı yok :) Aramasalar bile mediamarkt kampanyası var daha önümüzde.

Aynen bende en kötü media markt kampanyasını beklerim.
    Lakin beni yoklar gibi tamam o zaman dosyanızı kapatıyorum demesi garip geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium87 -- 11 Temmuz 2014; 19:30:33 >
  • quote:

Tabi ki sordum. Fakat keyif paketi istersem aralıktan sonra faturaya her keyif paketi için 4 lira ekleyeceğini belirtti.
    Yani 2 keyif ve spor extra da alsaydım. Ağustos ayı 15 lira.
    Aralığa kadar fatura yok. Aralıktan itibaren 7 ay 77.90 gibi bir rakam geliyordu bende beğenmedim.
    Sizce tekrar arayacaklar mı yoksa dedikleri gibi dosyamı kapattılar mı

Dosyayi kapattık falan demeleri hikaye dosya mi varda kapatıyorsun her şey bilgisayar üzerinde. Daha ararlar.

• quote:

Aynen bende en kötü media markt kampanyasını beklerim.
    Lakin beni yoklar gibi tamam o zaman dosyanızı kapatıyorum demesi garip geldi

Zarf atmis atarli ergen oluyor bazilari

• bilen varsa yardım edebilirse cok sevinirim
    taahhutlu super lig paketi var.eylul 3 unde bitiyor.
    mediamarkt tanda sampiyonlar paketi almak istiyorum. onu devam ettirebilir miyiz ?

yoksa ilk once kapatmamız mı gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurksk1912 -- 13 Temmuz 2014; 15:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurksk1912

bilen varsa yardım edebilirse cok sevinirim
    mediamarkt tanda sampiyonlar paketi almak istiyorum. onu devam ettirebilir miyiz ?

Belli olmuyor bazı üyeler yaptırabiliyor bazıları yeni üyelik actırıyor şansına kalmış denersin baştan olmaz derlerse eskisini kapatti rip yeni üyelik actirirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurksk1912

bilen varsa yardım edebilirse cok sevinirim

Hocam eğer MM'tan oaket alacaksanız eski üyeliğinizi 3 eylülden önce iptal faksı çekerek iptal ettirin. Sizi yeni teklif için arayacaklardır. Belki daha uygun teklif verebilirler.
    Vermezlerse MM'tan paket takip edersiniz.
  • Bende 3 Ağustos'ta bitecek üyeliğim için az önce "yüksek fiyat sebebiyle" iptal faksı çektim. Bakalım ne tekliflerle gelecekler?
  • Hd+Şampiyonlar Paketi 3 ay ödemesiz, 7 ay 59,99; 2 ay 37,99. İlk 4 ay tüm keyif paketleri açık, diziler açık. 6 ay da belgesel ve müzik açık. Süreleri bittiğinde otomatik kapanacaklar. Binanın çanağında ayar sorunu vardı, teknik servisi de ücretsiz yönlendirdi. Yaptıkları işlem için ödeme yapmayacağım. Teklifi kabul ettim. Bu seneden daha ucuza geldi ilginç şekilde. Spor extra'da değişiklik olacakmış, şimdi almayın dedi.

• Bende bugün digitürk abonesi oldum. 24 ay taahhüt karşılığında ilk 5 ay 6 tl ödeyeceğim. Kalan 19 ayda ise 21,90 lira.

Belgesel+spor+yetişkin paketine ek olarak HD paket 12 ay boyunca ücretsiz. Aylık ortalamaya vurduğumuzda 18,90 ediyor.

Bağladıkları cihaz iq özellikli olanından. Internete girebiliyor ve harici hdd bağlayarak programları kayıt edebiliyorsunuz.

• Digiturku kapatmak icin aradim fiyat yukseliginden dolayi ama herhangi bir kampanya fiyati vermediler hemen tamam dediler. Simdi nasl yapmaliyim bilen arkadaslar yardimci olabilirmi.

Güzel teklif almışsım güle güle kullan.
    Darısı başıma. Bu hafta 2. kez aranırım sanırım

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.