Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: R-Kartal , jaiecris , Lord Commander , Lord Commander Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M__R__T

quote:

Orijinalden alıntı: teacher22

Konuyu başından beri çok iyi ve yakinen takip ediyorum.Ama çarşamba gününden sonra yani perşembe veya cuma günü 431 tl den satılmadığı ve zam geldiği söylendi.578 - 100=478 Tl fiyat.Size biraz vade farkı 10 tl yansıtılmış ve 488 olmuş.Eğer siz çarşambadan sonra 531-100=431 vade farkı 488 almışsanız bana niye 578-100=478 vade farksız 6 taksit yaptılar onu merak ediyorum.Ondan faturayı istedim.Yoksa yanlış anlamayın.

Hayır yanlış anlamıyorum ama durum anlattığım gibi. 478 TL'ye 8 Ay Taksit için 10 TL Vade farkı gelmesi imkansız 8 aya % 2,09 faiz gelme olasılığı yok. Eğer Word veya Maximum kredi kartınız varsa vade farksız geçmişlerdir. Sizde benim gibi bu 2 kart haricinde bir karttan aldıysanız sizde vade farkı ödemişsinizdir. :) Benim aldığım şubede bu paket 549 TL'idi..

quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

Bimeksten almış olduğunuz paket HD içeriyor mu ?

Evet HD ve 3D özellikleri bulunuyor pakette. Bugün kurulumunu yaptırdım, Humax uydu alıcısı istedim servisten. Yalnız şuan iş yerindeyim ve henüz göremedim..

Hocam Şuan Bimeks'e gitsem kampanya devam ediyor mu? Antalya Bimeks'de de uygulanıyor mu?

• Hd digiturk almak istiyorum lig Tv istemiyorum müzik belgesel spor paket leri yeter benim için fiyat ve kampanya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Hocam Şuan Bimeks'e gitsem kampanya devam ediyor mu? Antalya Bimeks'de de uygulanıyor mu?

Önceki seneler Media Markt'ta iyi kampanyalar çıkıyordu. Bende bu kampanyalardan birini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Önceki seneler Media Markt'ta iyi kampanyalar çıkıyordu. Bende bu kampanyalardan birini bekliyorum.

Sırf yayın kalitesinden memnun olmadığım için iptal ettirdim digitürk aboneliğimi. Komşularım HD yayını 39,90 TL'ye izlerken bana 59,90 dan vermeye çalışıyorlar. Böyle fırsat yakalayabilirsek harika olacak
  • adamların fiyatları çok yüksek biraz makul yapsalar herkes abone olacak zaten sürümden kazanırlar.
  • quote:

Hocam geçen haftalarda vardı ama son durum da stoklar tükenmişti sadece İstanbul'da kalmıştı. Yakınınızdaki bimek'si telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz.
  • Digiturk'ü arayıp Lig Tv için fiyat sordum.

* Türksat üzerinden SD yayın 49.-TL ( bu devirde SD yayın iptidai kalacak )

* Eutelsat üzerinden HD yayına ilaveten 2 keyif paketi dahil aylık 71.-TL ( buna soygunculuk derler )
  • quote:

Digiturk'ü arayıp Lig Tv için fiyat sordum.

* Eutelsat üzerinden HD yayına ilaveten 2 keyif paketi dahil aylık 71.-TL ( buna soygunculuk derler )

bende biraz önce sordum,
    kredi kartına 12 ay taksit türksat üzerinden 33 tl+30 tl aktivasyon bedeli dediler
    eutelsat hd yayın ise ilk 3 ay 19 sonra 9 ay ise 64 tl dediler...en uygun kampanya satur veya media markt da var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirayy

quote:

bende biraz önce sordum,
    kredi kartına 12 ay taksit türksat üzerinden 33 tl+30 tl aktivasyon bedeli dediler
    eutelsat hd yayın ise ilk 3 ay 19 sonra 9 ay ise 64 tl dediler...en uygun kampanya satur veya media markt da var...

Hiç standart yok. Tutturabildiğine fiyat politikası herhalde.

Bu gidişle Türksat üzerinden SD yayın alacağım gibi. 33.-TL bana uygun şimdilik. Bunu aldıktan sonra belki ileride HD teklif ederler.

Ben aradığımda 49.-TL dediler. Nasıl oluyor bu acaba?

• Hd cihaz spor, çocuk, belgesel paketleri ve tabi giriş paketi 24 tl ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: evetben

Hd cihaz spor, çocuk, belgesel paketleri ve tabi giriş paketi 24 tl ne dersiniz

Nerede hocam bu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yildirayy

quote:

bende biraz önce sordum,

Hiç standart yok. Tutturabildiğine fiyat politikası herhalde.

Bu gidişle Türksat üzerinden SD yayın alacağım gibi. 33.-TL bana uygun şimdilik. Bunu aldıktan sonra belki ileride HD teklif ederler.

Ben aradığımda 49.-TL dediler. Nasıl oluyor bu acaba?

Media Markt'ta uygun kampanya var. HD Lig Tv ve iki keyif paketi dahil 499.-TL/yıl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkkt

dün aradılar ve yaptıkları teklif:

giriş+2 keyif paketi+ligtv+plus = 49x12 kredi kartına taksitle. film paketi de alırsam 60x12 olarak teklif verdiler. Düşünüyüm biraz dedim. Nasıl sizce?

Hocam size verdikleri fiyata HD yayin dahil mi? Kurulum, canak vs durum nedir? Tesekkurler.

Ben zaten üyeyim ve plus kutu kullanıyorum. HD yayın dahil. Üye oldugum icin kurulum vs yok. 20 TL aktivasyon varmış.

• Taahhüdüm bitleli 4 ay oldu, şu anda 9,90 tl ödüyorum ve Digitürk plus almam gerekiyordu, bugün digitürk ü aradım ve plus hakkında fiyat bilgisi alayım dedim, giriş + plus = 29,80 tl tutuyormuş, nabıyonuz siz dedim ve paketleri kampanyaları sordum, sonuç ; giriş + 2 keyif + film paketi + plus = ilk 6 ay 32,90 tl sonra ki 6 ay 42,80 tl.

İki gün önce biten kampanyalar daha avantajlıymış ama şu an için en uygun bunu buldum...

Ayrıca müşteri temsilcisine de teşekkür ettim, ben 12 ay boyunca 42,80 i kabul etmiştim, o biten bir kampanyayı tanıtmaya çalıştı ama olmadı ve uzun bir bekleme süresinden sonra bu şekilde bir kampanyayı tanıttı, istese 12 ay boyunca 42,80 den kilitleyebilirdi..

• beyler sözleşmem dolalı 2 ay oluyor.bugün aradım iptal için teklif verdiler.plus hd uydu alıcı +hd giriş paketi+2 keyif paketi +hd belgesel kanalları +ligtv full paket ilk 6 ay 31 TL sonraki 12 ay 62 TL 1 ayda sinema kanalları.kurulum ve aktive ücretide yok.sizce nasıl kabul ettim.yanlışmı yaptım acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekokat

beyler sözleşmem dolalı 2 ay oluyor.bugün aradım iptal için teklif verdiler.plus hd uydu alıcı +hd giriş paketi+2 keyif paketi +hd belgesel kanalları +ligtv full paket ilk 6 ay 31 TL sonraki 12 ay 62 TL 1 ayda sinema kanalları.kurulum ve aktive ücretide yok.sizce nasıl kabul ettim.yanlışmı yaptım acaba

Hayır, gayet makul hatta çok iyi bir fiyat. Güle güle kullanın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekokat

beyler sözleşmem dolalı 2 ay oluyor.bugün aradım iptal için teklif verdiler.plus hd uydu alıcı +hd giriş paketi+2 keyif paketi +hd belgesel kanalları +ligtv full paket ilk 6 ay 31 TL sonraki 12 ay 62 TL 1 ayda sinema kanalları.kurulum ve aktive ücretide yok.sizce nasıl kabul ettim.yanlışmı yaptım acaba

Hayır, gayet makul hatta çok iyi bir fiyat. Güle güle kullanın

bu yeni kampanya zaten...mantıklı bir kampanya gibi ama sıkıntı şu...digiturk plus ilk 12 ay ücretsiz...son 6 ay plus parası da eklenecek faturaya yani 82 TL olucak...digiturk adama bedavadan iyi kampanya yapmaz...
  • Giriş + 2 keyif + Film + Şampiyonlar Paketi + HD yayin

54.90 TL veriyorum :)

• giriş+2 keyif paketi+ligtv+plus = 49x12 kredi kartına taksitle...bu kampanya halen devam ediyor mudur? iptal istedim bakalım sunacaklarmı?
  • Bugün gittim mediamarkttan 499 TL'ye aldım...50 TL kuponum vardı...449/12 = 37,5 TL'ye geliyor aylık...499/12 = 42 TL'ye geliyor...boşuna fazla para vermeyin...

şampiyonlar paketi + 2 keyif + giriş + 12 ay hd....aktivasyon ve kurulum ücreti yok...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.