Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: İbrahimEsad Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
48.419
Cevap
575
Favori
2.757.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende digilant kapsamında hd yayın sinema paketı ve tüm lig macları 44.5 tl ye izlıyordum maclar bıtınce aradım sadece gırıs paketı ve 1 yıl hd yayın hedıye olarak 11 tl den maclar baslayınca kadar devam edecegım ama bırdaha dıgılant kampanyasına gecemıyormusum
  • Şuan Teknosa'nın yıllık 568 tl lik HD Şampiyonlar paketinden daha iyi bir seçenek var mı ?
  • farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    Hocam teknosanın bu paketi hala devam ediyormu acaba ?
  • farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz paket bu değildir sanırım.. 995 TL diyor.

http://www.teknosa.com/urunler/110240750/digiturk-12-aylik-giris-hd-film-dizi-veya-sampiyon
  • arkadaşlar babamın hastane raporu olmak üzere %70 üzeri engeli var.öncelikle bu raporla başvuru yeterli olur mu?kimlik falan çıkarmadık.Evden çıkması zor,onun adına işlemleri ben gerçekleştirebilir miyim.Ve genel olarak engelli kampanyasıyla ortalama fiyat ne olmakta kutu fiyatı falan ıvır zıvır her şeyi ekleyince.taahhüt konusunda da bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19mystic03

arkadaşlar babamın hastane raporu olmak üzere %70 üzeri engeli var.öncelikle bu raporla başvuru yeterli olur mu?kimlik falan çıkarmadık.Evden çıkması zor,onun adına işlemleri ben gerçekleştirebilir miyim.Ve genel olarak engelli kampanyasıyla ortalama fiyat ne olmakta kutu fiyatı falan ıvır zıvır her şeyi ekleyince.taahhüt konusunda da bilgi verebilirseniz sevinirim.

Taahhütsüz fiyatlar üzerinden % 50 indirim alırsınız, bir bayiye uğrar veya müşteri hizmetlerini ararsanız size fiyatlar hakkında net bilgi verecektir.

Hastaneden heyet raporu alırsanız diğerlerine gerek kalmıyor, hasta yakını gerçekleştirebilir. Dedemin üzerineydi annem yapmıştı işlemleri...

Engelli üyeliklerde değişmediyse taahhüt yoktu.
  • Çok önemli soru.Acaba gelecek sezon lig maçlarını yine digitürk verecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @zalogluserdar
    @Balliba

Nette fiyatı 995 ama mağazalarda kasada 568 tl ye düşüyormuş, tabi mağazalarda kaldıysa
  • Şimdi maçlar bitti. Arayınca 2 ay komple kapatılabiliyor mu yayın? Yoksa sadece ligtv mı donduruluyor?

• Biraz önce arayan müşteri hizmetleri şöyle bir teklif yaptı; ilk dört ay 51 lira, ondan sonraki aylar 101 lira olacak dedi. Bu teklifi daha önce de yaptılar.
    Paket; Şampiyonlar paketi + Sporekstra + Belgesel.

Şuan ödediğim miktar, 91 tl.

Bende müşteri hizmetlerine bu teklifi daha öncede yaptılar, ben fiyatın düşmesini bekliyorum, siz daha yüksek fiyat uyguluyorsunuz dedim. ee efendim fiyatlar yükselecek dedi bende sıkıntı değil iptal ederiz olur biter dedim.
    Ama fiyatı düşürürseniz kalabilirim dedim kapattım.

Sizce bu görüşme olumlu olarak geri döner mi? Sizin düşünceniz nedir? Şimdiden teşekkürler..

• Digiturk, d smart gibi degil ama beklemekte fayda var..

• JookerTurk kullanıcısına yanıt
    İptal faksından sonra mı bu teklif geldi? Benim paketlerde giriş şampiyonlar ve sporextra var, ilk 3 ay fatura yok sonra 96 lira. 4 ay film, dizi, belgesel ve sporsever hediye. Faksa rağmen en iyi teklif bu geldi, kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son kararım -- 21 Mayıs 2016; 19:32:10 >
  • Her sene bu sezon kapatacağım diyorum ama iyi teklifler yüzünden devam ediyordum. Geçen sezon 550 TL'ye kullandım. Bu sezon için aradılar 945 TL filan çıkardılar.Dedim dalga mı geçiyorsunuz. Telefonda kahkaha atınca adam neden gülüyorsunuz dedi heralde zoruna gitti. Netspor bu sezon maçları spikersiz sizinle aynı yayını yaptı dedim ama o korsan yayın suc filan zırvalamaya başladı. Dedim bidaha aramayın Digiturk benim için tarih oldu :)

Artık maçları hiç donmadan televizyonla birebir aynı sürede yayınlayan kanallar var. Derbi maçlarını bile donmadan izleyebildik bu sezon iş yerinde. Digiturk maceramı bu sezon noktaladım. Ağustosta elveda diyorum
  • Bunlar ne diyor yahu aradım ilk 4 ay 45 sonra 103 müş yok ya bu kalitesiz lige bu para verilir mi

• Selamlar, arkadaşlar aralık ayında taahhüt verdiğim digitürk eutelsat üzerinden tüm süper lig açık belgesel spor sever ve spor extra hd servisi açık paket ilk 3 ay ücretsiz sonraki aylar 87.99 ödemekteyim yazın dondurmak için bugun aradım 3 teklifte bulundular

1. teklif 2 ay boyunca paket düşülüp 56 liraya inecek
    2. 1 ay fiyat düşürüp diğer ayda üyeliği dondurma
    3. ilk 3 ay 20 lira sonraki aylar 87.99 verip taahhütü hazirana getirmek yani 1 sene tahhüt vermek( ilk 3 ay film dizi yetişkin hediye)

hangisi mantıklı sizce arkadaşlar cevaplar için şimdiden teekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinfan -- 21 Mayıs 2016; 23:40:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: son kararım

İptal faksından sonra mı bu teklif geldi? Benim paketlerde giriş şampiyonlar ve sporextra var, ilk 3 ay fatura yok sonra 96 lira. 4 ay film, dizi, belgesel ve sporsever hediye. Faksa rağmen en iyi teklif bu geldi, kararsızım.

Hayır iptal faxı felan göndermedim daha. Sadece iyi bir teklif gelmezse iptal ederiz dedim. Zaten normalde 90 lira ödüyorum. Paketim ise; Şampiyonlar paketi + Belgesel + Sporekstra + Kullandığım Digiturk HD Plus+

Ben daha düşük fiyat bekliyorum.

• İyi günler arkadaşlar biz fiber internet ve digitürk paketi almak istiyoruz digitürk paketinde öncelik avrupa liglerinde futbol maçları, f1 gibi spor organizasyonları süper lig çok önemli değil olursa sadece büyük takımların maçlarını izlemek bize yeter. Sorum böyle bir paket kullanan varmı varsa aylık ne ödüyor?

• Merhabalar daha önce bununla ilgili soru sorulduysa kusura bakmayın ama benim durumum biraz farklı.Geçen sene 1 yıllık peşin ödemeyle 22.06.2016 tarihinde bitecek 1 yıllık digitürk paketi aldım haziran 3 ünden önce arayıp iptal ettirmek istediğimi soylediğimde yayınlar 3 haziranda kesilir dediler ama benim 23 hazirana kadar sürem var yani 20 günlük ücreti peşin alıp yayını önceden kesiyorlar ne yapmam gerekir acaba ?
  • Bursaspor sd maclari ve hd kanallar 25 tl arti vergi dogruvanladiysam 😄

• Bende sadece spor eğlence paketi var.. içerisinde süperlig tüm maçlar filmler belgesel sporsever vs var.. lig arasında lig tv yi dondururlarmı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.