Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jesusturkey , iskocya , b1lh4n Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
48.405
Cevap
572
Favori
2.756.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zoltan83

Arkadaşlar benimde kafama birşey takıldı şimdi..

ayda 68,99 tl ödüyorum..

Başlangıç paketi 14,99 tl
    belgesel 4
    çocuk 4
    şampiyonlar paketi 46
    HD yayın alıyorum..

online işlemlerde bunlardan başka birşey görünmemesine rağmen.. müzik kanalları, yabancı haber kanallerı da açık.. o neden öyle oldu bilmiyorum =)

02.01.2016 da taahhütüm bitiyor.. bu fiyatlardan devam derlerse kabul edeyimmi sizce..

Müzik eğlence paketi ve haber dünya paketi kaldırıldığı için giriş paketine dahil oldu o paketler herkeste açık yani o kanallar yalnızca sizde değil.
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Haydaaa bende adamların kulağına su kaçırmayayım diyorum :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

bugün tekrar arandım uzattırdım üyeliği. Yeni üyelik sistemine geçiliyormuş ondan bahsetti. Forumda konusu var.

Eutelsat üzerinden devam Hd ve iqplus ücretsiZ 12 ay boyunca, giriş + sporsever + belgesel + film paketi + tüm süperlig maçları 2 ay boyunca ücretsiz kalan 10 ay aylık 66 tl. 2 ay dondurma hakkım var istersem... Ayrıca sporexrra paketini nisan ayına kadar ücretsiz hediye etti.

Çok uğraşmadım kabul ettim. Aylık 55tlye denk geldi gayet makul oldu..

gayet iyi teklif tebrikler
  • zoltan83 kullanıcısına yanıt
    girişe 20 tl sampıyonlar 51 tl toplamda 71 tl 3 ay bedava 7 ay 71 tl ıkı ayda en ucuz paket yıllık totalde 580 tl gıbı teklıf vercekler
    yanına hedıye degısıyor sansınıza neler gelırse o fıyatları vermezleren ucuz teklıf bu
  • Yıllık 580 tl kabul edilebilir bir rakam bence..
    ilk bu teklıfı vermeyecekler daha yuksek vercekler faks cekcen ıptal ettırcem dıyceksın sonra sana bu teklıfle gelcekler bundan daha ucuzu yok bu sene gecmıs msjlara bakarsan hedıyeler degısıyor 3 ay spor ekstra alanda var 2 ayrı keyıf paketı 12 ay 6 ayda alanda var
    LigTV şampiyonlar paketi. Keyif Paketi bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

ilk bu teklıfı vermeyecekler daha yuksek vercekler faks cekcen ıptal ettırcem dıyceksın sonra sana bu teklıfle gelcekler bundan daha ucuzu yok bu sene gecmıs msjlara bakarsan hedıyeler degısıyor 3 ay spor ekstra alanda var 2 ayrı keyıf paketı 12 ay 6 ayda alanda var
    giriş+superlig(tum maçlar)+sporextra 62 tl (hd) (ENGELLİ PAKETİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duyguluboy -- 30 Kasım 2015; 19:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

giriş+superlig(tum maçlar)+sporextra 62 tl (hd)

Spor extra hediye mi hocam ne kadar zaman ?

Birde kampanya da bedava ay var mı yoksa her ay faturalı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

giriş+superlig(tum maçlar)+sporextra 62 tl (hd)

Spor extra hediye mi hocam ne kadar zaman ?

Birde kampanya da bedava ay var mı yoksa her ay faturalı mı ?

hocam engelli paketi olduğunu yazmayı unutmuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: asusx550jx

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

3 ay faturasiz
    7 ay *70:490 tl
    Yazin 2 ay*20:40 tl
    530 tl/12
    :44 tl
    Digiplus kutu dahil

yazın 40-45 yerine 20 liraya düşürme işlemi nasıl oluyor ertemli hocam..?
    ve gördüğüm kadarıyla keyif paketi olana da olmayana aynı teklifle geliyorlar gibi,keyif paketi mi istesek böyle bir durumda yoksa keyif paketi olmayana daha uygun bir teklifle gelirler mi..?

Maçlar bitince lig TV yı kapattiriyorsun 2 ay..

Maçsız ligtv'ye düşürüyorlar galiba hocam,geçen yaz da öyle yapmışlardı 34-35 filan ödemiştim.Direkt 20 liraya yani başlangıç paketine düşürme olayından hiç bahsetmedi çakallar:)

Ayrıca 2 ay dondurma hakkı gibi bişey söylenmiş o konuda bilgisi olan ya da uygulayan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: senolbayar

3 ay bedava 7 ay 71 tl yazın ıkı ayda en dusuk pakete gecısle yollık 580 cıvarı teklıfler gelıyor dıye bıılıyorum son bır kac aydır

Eyvallah şenol hocam aylık 48lira gibi bir rakama geliyor sanırım.Peki hediye alternatifleri nelerdir.? 1 yıl hediye alabilen var mı yoksa klasik 4 ay mı..?
    Ayrıca bazı arkadaşların paketinde 2 keyif paketi olmasına rağmen aynı teklifle gelinmiş sanırım,Keyif paketleri hediye mi ediliyor yoksa keyif paketi olsun olmasın aynı meblayı mı teklif ediyorlar sizce..?
  • Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim ben geçen ay 12 ay taahhütlü spor extra paketine üye oldum 1 ay kullanıp iptal ettirsem ne kadar ücret öderim geri kalan 11 ayında benden ücretini alırlarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim ben geçen ay 12 ay taahhütlü spor extra paketine üye oldum 1 ay kullanıp iptal ettirsem ne kadar ücret öderim geri kalan 11 ayında benden ücretini alırlarmı

Almazlar,sadece fayda sağladığın kadar alırlar
  • asusx550jx A kullanıcısına yanıt
    hediyeler degısıyor 2 keyıf paketı bır yıl hedıye alanda var 6 ay hedıye alanda var
    4 ay fılm dızı paketı hedıye alanda var 3 ay spor ekstra yada 6 ay spor ekstrada var
    degısıyor hedıyeler mobıl lıg tv hedıyede verıyorlar 3 ay civarı ıclerınden kendı kafaıza gore bır hedıye belırlerleyın ona gore pazarlık yapın
    bu tarıh ıcın ben olsam 2 keyıf paketı 12 ay hedıye alırdım yanınada 4 ay yada 3 ay spor ekstra isterdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

hediyeler degısıyor 2 keyıf paketı bır yıl hedıye alanda var 6 ay hedıye alanda var
    4 ay fılm dızı paketı hedıye alanda var 3 ay spor ekstra yada 6 ay spor ekstrada var
    degısıyor hedıyeler mobıl lıg tv hedıyede verıyorlar 3 ay civarı ıclerınden kendı kafaıza gore bır hedıye belırlerleyın ona gore pazarlık yapın
    bu tarıh ıcın ben olsam 2 keyıf paketı 12 ay hedıye alırdım yanınada 4 ay yada 3 ay spor ekstra isterdım
    Merhaba arkadaşlar; Aradım dt yi geçenlerde mesaj gelmişti üyeliğiniz bitiyor güncel kampanyalardan devam edecek diye bende aradım kazık yemeyim diye iki cihaz var bende ikiside aynı paket engelli kapsamında 100tl veriyordum toplamda paketler;başlangıç,belgesel,sporsever,şampiyonlar ve hd ek servislerdi hd ekservisleri almıyacak artık 10tl indirim oldu toplamda yani 90tl verecem artık bende kabul ettim yan odayı iptal etsem 45tl ye düşecek ee dt için iyi bir fiyat diyebilirmiyiz? tek cihaz varken aynı paketlerde 50tl veriyordum 5tl daha inmiş olur diye düşündüm nedersiniz iyimi kötümü anlaşmam?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Merhaba arkadaşlar; Aradım dt yi geçenlerde mesaj gelmişti üyeliğiniz bitiyor güncel kampanyalardan devam edecek diye bende aradım kazık yemeyim diye iki cihaz var bende ikiside aynı paket engelli kapsamında 100tl veriyordum toplamda paketler;başlangıç,belgesel,sporsever,şampiyonlar ve hd ek servislerdi hd ekservisleri almıyacak artık 10tl indirim oldu toplamda yani 90tl verecem artık bende kabul ettim yan odayı iptal etsem 45tl ye düşecek ee dt için iyi bir fiyat diyebilirmiyiz? tek cihaz varken aynı paketlerde 50tl veriyordum 5tl daha inmiş olur diye düşündüm nedersiniz iyimi kötümü anlaşmam?

Alıntıları Göster
    http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-yillik-ligtv-hd-eutelsat-549-tl-P62493111

Bugünze özel 100 TL ve üstü alışverişe anında %11 indirim ile 494 TL yapıyor toplamda. 9 taksit ayda 55 TL yapıyor kredi kartıyla. İyi mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 1 Aralık 2015; 14:34:41 >

• Evoo kullanıcısına yanıt
    bedava ben olsam kacırmam
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    aylık 45 lıra ortalama gayet ıyı fıyat verılen teklıflerden daha ıyı sadece hedıye olarak eksın oluyor onuda dusunmessen 2 ayrı pakete aylık 90 lıra ıyı fıyat
  • "sadece hedıye olarak eksın oluyor onuda dusunmessen" bu kısmını anlamadım hocam normalde düşündüm bir an iyi teklif gibi geldi kabul ettim paketlerimde bir eksilme olmadı üstelik 10tl de toplamda indirim aldım mantıklı geldi zaten tek cihaza aynı paketlere 50tl veriyordum 45tl olmuş oldu x2 90tl şu şartlar altında avantajlı gibi arkadaşın paylaştığı n11 ve next kampanyası vardı daha önce misal onlarda da aylık 40-50tl geliyor ee ben bir yıldır ve belli bir süredir de iki cihaz ile izliyorum ve 50tl den 45tl ye düşürdüm daha ne olsun diye düşündüm ve tamam dedim

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.